999 rezultate për

mesazh

Vip-at heshtin, Emina Cunmulaj mesazh qeverisë shqiptare për Teatrin (FOTO LAJM) 17 Maj i këti viti u shndërrua në një ditë të dhimbshe për shqiptarët të cilëve u shembën Teatrin që e mbrojtën me fanat
TEATRI/ Meta del me një tjetër mesazh të fortë: Kauza nuk do të ndalojë! Presidenti Ilir Meta rithekson se shembja e godinës së Teatrit Kombëtar nuk do të amnistohet kurrë. Përmes një postim
Protesta për Teatrin, ultrasi i Tiranës fiton vëmendjen me mesazhin epik (FOTO LAJM) Në protestën e djeshme për Teatrin Kombëtar, një ultras i Tiranës ka ditur të fitojë vëmendje të madhe për shkak të mesa
Protesta për Teatrin Kombëtar, Ambasada e SHBA jep mesazhin e rëndësishëm Sapo ka filluar protesta e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë një r
Manastirliu ka një mesazh të rëndësishëm pas lehtësimit të masave Prej sot, masa të tjera lehtësuese daj koronavirusit do u vijnë në ndihmë qytetarëve si heqja e autorizimeve për lëvizje
Artan Hoxha: Mesazh urimi nga Habilaj, si tentoi prokuroria të fusë në kurth Çelën Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje në lidhje me dorëzimin e Jaeld Çelës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës duke the
Babai i Khabib në gjendje të rëndë, McGregor ka një mesazh Abdulmanap ka rënë në gjendje kome pas përkeqësimit të shëndetit, dhe mediet në Rusi kanë raportuar se ai është dërguar
Drejtori i Rinasit flet për sulmin në Tiranë: Të nesërmen më pyetën nëse e “kuptova” Drejtori i Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës, Constantin von Alvensleben, ka thënë se pas incidentit me makinë ka marrë
''Punoni nga shtëpia nëse mundeni'', Manastirliu ka një video-mesazh për qytetarët (VIDEO) Ministrja e Shëdetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në facebook, i ka bërë thirrje t
Rabiot kthehet sot në Torino, ka një mesazh ironizues për kritikuesit Ish-lojtari i Paris Saint-Germain ka qenë në shënjestër të mosgatishmërisë së tij për t’u rikthyer pas karantinës dhe pr
"Me vraga në fytyrë prej turneve të gjata", Rama jep një mesazh në Ditën e Infermierëve Sot është Dita Ndërkombëtare e Infermierëve të cilët prej javësh janë në front të parë të luftës me COVID-19. Lodhja
Distancim social dhe higjenë, si do të ndryshojë jeta pas koronavirusit? (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar mesazhin e një tjetër doktoreshe, që bën thirrje për respektim
"COVID do na bëjë të jetojmë ndryshe", doktoresha jep mesazhin sensibilizues Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku ka publikuar e një tjetër doktoreshe e cila kërko
Ditmir Bushati mesazh politikës shqiptare: Dëshmorët dhanë jetën për shtetin e së drejtës Ish-ministri, Ditmir Bushati në Ditën e Dëshmorëve të Kombit ka publikuar një fotografi të Qemal Stafës, teksa ka ndarë
U shtrua me urgjencë në spital, Barcelona ka një mesazh për Koeman Barcelona ka dërguar një mesazh solidarizues ndaj ish-futbollistit dhe tashmë trajnerit të njohur, Ronald Koeman i cili
Lorik Cana e Ilda Bejleri, mesazh për Ramazanin (VIDEO) Muaji i Ramazanit i ka gjetur besimtarët myslimanë në një situatë të pazakontë për shkak të koronavirusit. Për shkak
Pasi i publikuan mesazhin në rrjetet sociale, reagon ashpër kreu i Urgjencës (FOTO LAJM) Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas prej dy ditësh qarkullon në rrjetet sociale
Me jahtet e tyre njerëzit e famshëm japin një mesazh për mbar botën Shumë e përshkruan skenën si befasuese ose frymëzuese, të tjerët ishin aq të prekur sa nuk gjetën fjalët për të treguar
"Ekzistojnë specie të tila?", Klea Huta si rrallëherë revoltohet me mesazhin e ndjekësit (FOTO LAJM) Klea Huta ka ndarë çdo emocion të bukur gjatë pritjes së saj të ëmbël. Së fundmi moderatorja ka treguar rrobat e vogla t
Mesazhi i veçantë i Grida Dumës: Era e ndryshimit po vjen, mundësia duhet shfrytëzuar Me një mesazh ndryshe ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma i është drejtuar ndjekësve te saj dhe publikut në r