999 rezultate për

mesazh

Fëmijët duhen mbrojtur nga përrallat, mesazhet e rrezikshme që vin prej tyre (FOTO LAJM) Përrallat dhe kukullat janë ndonjëherë mënyra më e mirë për të argëtuar fëmijët dhe ndoshta për të mbushur kohën e tyre
Meta kujton Lidhjen Shqiptare të Prizrenit dhe jep një mesazh të fortë Presidenti i vendit, Ilir Meta ka kujtuar sot në 142-vjetorin e Lidhjes Shqiptare te Prizrenit, duke e quajtur ate një n
Meta publikoi mesazhet me diplomatin, Rama: Veprim i turpshëm! Kryeministri Edi Rama e quajti të turpshëm publikimin e mesazheve të ambasadorëve të huaj nga Presidenti Meta. “Publikim
Nesër maturantët i nënshtrohen provimit të parë, Besa Shahini ka një mesazh për ta Maturantët nesër kanë provimin e tyre të parë, që do të jetë ai i gjuhës së huaj. Për këtë ministrja e Arsimit Besa S
Meta e kalon të dielën në plazh, publikon foton me mesazhin e fortë Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të diel ta kalojë në bregdet. Kreu i shtetit nuk ka hezituar të ndajë një mo
Vajza fiksohet pas profesorit dhe e përndjek këmba-këmbës: E di vetë ai kingu Një profesor me inicialet J.B ka denoncuar një vajzë që po e ndjek këmba këmbës dhe që po e kërcënon përmes rrjeteve soc
"Femrat e abuzuara i damkosim si k*rva", Tuna mesazh të fortë për shoqërinë Këngëtarja e njohur Tuna, me anë të një postimi në Instagram është bërë bashkë me gjithë protestuesit në lidhje me abuzi
Lubonja kritikon hapur ambasadoren amerikane: Jep disa mesazhe sikur po flasin grupe mafioze Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ të Neës24 ka thënë se fati i Reformës Zgjedhore është vendosur d
Në pritje të ëmbël, aktorja e njohur turke do të bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur në Turqi Ceyda Ates do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e zbuluan mediat turke e më
Zgjidh një diell dhe merr tani një mesazh për të ardhmen tënde Një truk i momentit që mund ta provoni edhe ju, kudo ku jeni! Mjafton t'i besoni intuitës suaj dhe të zgjidhni një diell
Tritan Kalo mesazh të fortë politikës shqiptare: Demokraci u vra Mjeku i njohur i Infektivit, Tritan Kalo ka reaguar ashpër në lidhje me situatën aktuale politike në vend. Sipas tij
"8 qershori po afron", Meta përshëndet mesazhet e BE-së Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka përshëndetuar mesazhet e djeshme nga BE. Met
Futbollisti ndërroi jetë në moshën 18 vjeçare, klubi i Skënderbeut mesazh prekës (FOTO LAJM) Dorian Tahirllari, nuk mundi ta fitojë luftën më të rëndësishme, atë me jetën. Ish-futbollisti i akademisë së Skënderbeu
Rami fton për takim prezantuesen italiane, i dërgon mesazh live në televizion Prezantuesja e programit "Detto Fatto" (U tha, u bë) në televizionin italian Rai Due, Bianca Guaccero është surprizuar d
Në tentativë për të dhënë një mesazh pozitiv, Policia "promovon" përdorimin e celularit në timon (VIDEO) Teksa po mundohej të reklamonte punën e një prej punonjësve të saj, Policia e Shtetit është bërë shembull i një promovim
Kërcimi provokues u bë viral, por blogeres i kushtoi lirinë (VIDEO) Një postim në rrjetet sociale i ka kushtuar shumë një blogereje ruse. Sipas mediave të huaja, Yana, e cila numëron më
Vetëvendosje, parti në Shqipëri? Albin Kurti ka një mesazh për shqiptarët Të shumta janë zërat që flasin për një shndërrim të organizatës së Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë në një parti politike
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagra
Manastirliu shpërndan mesazhin e mjekut: Koronavirusi po mundet, por nuk është asgjësuar Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video-mesazh të njërit prej mjekëve, i cili po i shërben p
E tha qartë, mesazhi që ''fshihej'' në çantën e ambasadores gjatë takimit me Ramën (FOTO LAJM) Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e djeshme u takua me kryeministrin Edi Rama për të diskutuar mbi ngjarjet e fundit.