999 rezultate për

mesazh

Mesazhi unik i Marcelos për Devies: Sytë e mi kënaqen kur të shohin ty duke luajtur Alphonso Davies ka marrë vëmendjen e gjithë botës. Pas paraqitjeve të mira për gjatë gjithë sezonit, Alphonso Davies
Klubi meksikan transferon Ronaldon, përmes tij i dërgon mesazh Juventusit Lajmi se Cristiano Ronaldo do të largohet nga Juventusi ka qenë ndër më të komentuarit gjatë ditës. Duke e shfrytëzua
Eksodi i shqiptarëve në '91, Meta nxjerr videon dhe ka një mesazh (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video në faqen e tij zyrtare në Facebook, duke kujtuar eksodin e shqiptarëve të nd
"Thuaj që ka vdekur nga Covid", ky është reagimi i Piperos pasi gazetari i lexon mesazhin e një qytetareje Në një intervistë në studion e Abc News, mjeku infeksionit Pëllumb Pipero foli për situatën e krijuar nga përhapja e kor
Gruaja pranon lidhjen, mesazhet e fundit që shkëmbeu me taksistin para se ai të ekzekutohej Ata nuk e duruan më dot tradhtinë e nënës ndaj të atit dhe për këtë vranë personin me të cilin ajo kishte pasur një hist
44 vjeçari në Pogradec tentoi të vriste vajzën se i gjeti një mesazh, gjyshja e mbrojti Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Pogradec. Një 44 vjeccar i preu kokën nënës së tij të mosh
Morena Taraku habit me deklaratën: Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, e ka mbushur profilin e saj në “Instagram” me foto shumë “hot” e madje edhe me disa
Sgarbi mesazh ngushëllues Ramës për humbjen e nënës: Të jam pranë! Personaliteti i shquar i artit italian, Vittorio Sgarbi ka shprehur ngushëllimet e tij për humbjen e kryeministrit Rama.
Mjekja mesazh të fortë: Po dominojnë moshat e reja Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, publikon në "Facebook" mesazhin e mjekes Migena Qato, e cila iu bën thirrj
Thaçi mesazh ngushëllimi për Ramën: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë! Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënë, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Një mesazh ngu
Nëna e tyre u nda nga jeta, Olsi dhe Edi Rama mesazh të afërmve dhe miqve Aneta Rama u nda dtën e sotme nga jeta. Për këtë dhimbje në jetën tyre, kryeministri dhe vellai i tij, Olsi, u jane
Sa para të paguan për të deklaruar se je me COVID-19? Këngëtarja shqiptare: O injorante! Këngëtarja shqiptare Adelina Thaci u prek pak kohë më parë nga COVID-19. Pa komplekse, ajo pranoi se ishte e prekur nga
Si rrallë herë, Ruçi mesazh qytetarëve: Ju drejtohem si prind! Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi i është drejtuar me një apel qytetarëve shqiptarë për të shtuar kujdesin ndaj koronavirusit.
Brataj mesazh të fortë për të prekurit me Covid: Ju mos dilni nga shtëpia! Shefi i Urgjencës Kombëtare, në një status në Facebook bën thirrje për parandalim të përhapjes së koronavirusit. Ai a
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
Një mesazh i koduar? Çfarë do të thotë Loredana me "Kidën" (VIDEO) Bashkëpunimi i suksesshëm mes Mozzik dhe Kidës, duket se ka rënë në sy të Loredanës. Reperja ka publikuar një video n
27 vjeçari me COVID-19 humbi jetën, mjeku bën dedikimin prekës Ditën e sotme një 27 vjeçar humbi jetën në Infektiv. ai ishte i infektuar, por ndërkohë vuante edhe nga talasemia.
Rriten tensionet, Kina i jep mesazh SHBA-ve Kina ka urdhëruar mbylljen e konsullatës amerikane në qytetin jug-perëndimor të Chengdu.kina Kina tha se masa ishte n
"Bota nuk mund të jetë e sigurt", mesazhi i fortë i Sekretarit amerikan të Shtetit Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo përshkroi se si marrëdhëniet midis Shteteve të Bashkuara dhe Kinës kanë shkuar
Rama mesazh të koduar opozitës: Të ankohesh pa i dhënë zgjidhje, quhet kuisje Kryeministri Edi Rama ka huazuar këtë të enjte një thenie të presidentit të 26-të të SHBA, Roosveltit. Vetëm pak orë