999 rezultate për

mesazh

"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon
Festimi i Berishës u kthye në çështje, menaxheri i njohur i jep mesazh Challandes: Shpresoj ta kesh kuptuar kush është Bernard Berisha shënoi golin e vetëm të Kosovës në mbrëmjen e djeshme, ku humbën me shifrat 1-2 kundër Greqisë. Një
Facebook me limite, vendos kufizime për dërgimin e mesazheve në Messenger Facebook ka ndërmarrë një tjetër veprim në përpjekje për të parandaluar keqinformimin dhe informacionet e rreme me përmb
Ministri turk i Mbrojtjes i hipën avionit, kërcënon Francën dhe Greqinë (FOTO LAJM) Ministri turk i Mbrojtës Hulusi Akar dha një mesazh të fortë sot në ditën e nisjes së stërvitjes rutinë të forcave ajror
Shkolla me tre turne, Rama mesazh të fortë drejtuesve të arsimit Vetëm pak ditë para fillimi të shkollës, kryeministri Rama ka zhvilluar sot një mbledhje online me drejtuesit e instituc
2.7 miliard lekë me "hile", Artan Hoxha jep mesazhin e koduar: Agush, po vjen ujku të hajë të zotin e kotecit Partia Demokratike ka bërë sot një denoncim për abuzimin me tenderë fiktivë të kompanisë Image & Communications Developm
"Nuk e fal dot, deti është i shqiptarëve", Kryemadhi mesazh të prerë Ramës (VIDEO) Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku i ka dhënë një përgjigje Ramës pë
Rama mesazh bashkëkombasve në Malin e Zi: Votoni listën shqiptare Edi Rama I është drejtuar me një mesazh të gjithë bashkëkombasve në Malin e Zi për të votuar listën shqiptare teksa pas
Borchardt përfundon mandatin si kreu i OSBE-së në Shqipëri, mesazhi i fundit Kreu i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchard pritet të largohet nga vendi ynë në fillim të muajit të ardhshëm duke përfund
Baneri fantastik i tifozëve të Tiranës, mesazh i pastër për serbët Tifozët e Tiranës "Fanatics" kanë bërë gati një baner para ndeshjes kundër Crvena Zvezdës. Në baner shihet komandanti
Arthur largohet nga Barcelona me mesazh prekës (VIDEO) Përmes rrjeteve të tij sociale, Arthur Melo ka publikuar një video në të cilën përshëndet Barcelona. Në ditët në viji
"Do ta marr gardhin e do të ta fus në...", kërcënohet blogerja e s*ksit “Sa ta gjej shtëpinë dhe do të zhduk fare” .Ky është një nga mesazhet e dërguara Zhaklinë Lekatarit një aktiviste për t
"Përbindëshi" amerikan zbarkon në Greqi, mesazhi i fortë përmes emrit (FOTO LAJM) Tensionet janë të larta në Mesdhe duke bërë që fuqitë botërore të rrisin prezencën e tyre në rajon. Kështu, helikopte
"President normal, në kohë anormale", mesazhi i Ramës në ditëlindjen e Rexhep Meidanit Kryeministri Edi Rama i uron 76-vjetorin e lindjes ish-Presidentit të Republikës, Rexhep Meidani. Përmes një mesazhi në
Pritja mori fund në Kakavijë, Rama ka një mesazh për të gjithë Mbrëmë vonë makthi i shqipëtarë që prej ditësh prisnin në pikën kufitare të Kakavijës për të kaluar në tokën greke mori
Mesazhi unik i Marcelos për Devies: Sytë e mi kënaqen kur të shohin ty duke luajtur Alphonso Davies ka marrë vëmendjen e gjithë botës. Pas paraqitjeve të mira për gjatë gjithë sezonit, Alphonso Davies
Klubi meksikan transferon Ronaldon, përmes tij i dërgon mesazh Juventusit Lajmi se Cristiano Ronaldo do të largohet nga Juventusi ka qenë ndër më të komentuarit gjatë ditës. Duke e shfrytëzua
Eksodi i shqiptarëve në '91, Meta nxjerr videon dhe ka një mesazh (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video në faqen e tij zyrtare në Facebook, duke kujtuar eksodin e shqiptarëve të nd
"Thuaj që ka vdekur nga Covid", ky është reagimi i Piperos pasi gazetari i lexon mesazhin e një qytetareje Në një intervistë në studion e Abc News, mjeku infeksionit Pëllumb Pipero foli për situatën e krijuar nga përhapja e kor
Gruaja pranon lidhjen, mesazhet e fundit që shkëmbeu me taksistin para se ai të ekzekutohej Ata nuk e duruan më dot tradhtinë e nënës ndaj të atit dhe për këtë vranë personin me të cilin ajo kishte pasur një hist