999 rezultate për

mesazh

Një pëllumb në xhaketë, mesazhi që fshihte Lady Gaga në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Lady Gaga këndoi himnin kombëtar në nisjen e ceremonisë së inaugurimit të Joe Biden si president i SHBA-ve një ditë më p
"Këtu është luftë", zbardhet mesazhi i fundit i biznesmenit italian të zhdukur në Shqipëri Detaje të reja bëhen me dije nga zhdukja misterioze e biznesmeni Davide Pecorelli pak ditë më parë në Shqipëri. Pecor
"Bën kjo katunarja sikur ç'ka bërë", Arbana turpëron vajzën që i nisi gabimisht mesazhin (FOTO LAJM) Ky Instagrami i mirë dhe argëtues, por shumë i ndërlikuar. Sa herë keni ngatërruar mesazhet dhe ia keni dërguar personit
Pas fitores tenistike ndaj Fiorentinës, Insigne ka një mesazh për Juventusin Lorenzo Insigne është shprehur i lumtur me skuadrën e tij në fitoren 6-0 të Napolit ndaj Fiorentinës në kuadër të xhiros
"Je i pjekur, s'të ka hije", Stresi publikon mesazhet e nënës së tij pas videove të fundit (FOTO LAJM) Stresi prej ditësh ndodhet larg Shqipërisë, pasi është arratisur që nga momenti që policie shpalli në kërkim pas protest
FBI në gatishmëri: Po vëzhgojmë mesazhet që nixin protesta të dhunshme nga interneti FBI po ndjek një “numër të madh të komunikimeve shqetësuese në internet”, duke përfshirë thirrjet për protesta të armato
Lamtumirë WhatsApp? Njihuni me aplikacionin që pritet ta zëvendësojë ‘Përdorni Signal’- ishte një postim në Twitter i bërë nga shefi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Postimi i Mask në datën 7
Nëna i vdiq nga Covid-19, vajza nxjerr mesazhet: S'më japin ushqimet, mos më lër të vdes! Një rast korruptiv është zbuluar ditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i njohur si Covid 2, ku ndërroi jetë një 55
Turqia ka nisur hetimet ndaj Facebook’ut dhe WhatsApp’it Bordi turk i Konkurrencës tha se ka nisur një hetim ndaj WhatsApp dhe Facebook, pasi aplikacioni i mesazheve u kërkoi pë
Nesër rinis shkolla, ministrja Kushi mesazh nxënësve dhe mësuesve (VIDEO) Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, ka bërë apel në Facebook ndaj nxënësve dhe mësuesve për respektimin
Nga familja të dashuritë, mesazhet që fshehin pas tatuazhet e VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Shumë personazhë të njohur shqiptarë kanë në trup një tatuazh domethënës. Sigurisht që të tillë ka plot, por ne po l
Çiklistja që u vra sot mbi biçikletë la pas dy fëmijë jetimë (FOTO LAJM) Çiklistja u godit dhe u vra sot, ndërsa po udhëtonte në një tunel në Agerola. Besohet nga hetimet se ngjarja ndodhi
Konkurrentja e re e "Përputhen" publikon mesazhet nga Saimiri, reagon "Princi" (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja më e re në "Përputhen", ka pretenduar se i ka shkruar Saimiri i "Love Story" në rrjete soci
"Do villni gjak", djali i Përparim Telës nxjerr mesazhet kërcënuese (FOTO LAJM) Djali i Përparim Telës, 59-vjeçarit që vrau dy motrat në Astir, ka publikuar mesazhet kërcënuese që ka marrë pas ngjarje
Edhe Silvana ja nisi me "bombat", publikon mesazhet e Saimirtit me vajzat e "Love story" (FOTO LAJM) Ndonëse askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të hënës së kaluar, Saimiri vendosi të largonte nga “Love story” S
"Ramës i duhet firma e Metës", mediat greke: Athina kërkon ti japë mesazh Ankarasë përmes Shqipërisë Qeveria greke ka vendosur që projektligji i parë që do të kalojë në Kuvend për vitin 2021 të jetë ai për zgjerimin me 12
Rama jep mesazhin e rëndësishëm: Më e keqja është pas krahëve (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka përcjellë mesazhe shprese për shqiptarët. Ai ka ndarë me qytetarët në rrjetin social Facebo
Ish-luftëtari i UÇK-së pret 2021 me breshëri dhe ka një mesazh për shokët në Hagë (VIDEO) Një “breshëri kallashi” i ka paraprirë më pas festës së fishekzjarreve. Kjo ishte mënyra me të cilën ish-ushtari i UÇK-s
Ende s'keni dërguar urimet e fundvitit?! Këtu gjeni 15 mesazhe të veçanta Viti i Ri është vetëm disa orë larg dhe të gjithë mezi e presim, më shumë ndoshta se çdo vit tjetër. 2020-a ishte një vi
Mesazhi i fortë i Metës: Kush bën lojra me "Detin" do të mbajë përgjegjësi Gjatë intervistës së tij për Ora News, presidenti Ilir Meta është ndalur edhe te çështja e detit me Greqinë dhe dekretin