999 rezultate për

mertens

Januzaj ngushëllon familjen e Mertens (FOTO) Adnan Januzaj ka shprehur ngushëllime për familjen e futbollistit Gregori Mertens. Futbollisti nga Kosova shprehur ng
Futbolli në zi, ndërron jetë Gregory Mertens Ndërron jetë futbollisti i Lokeren në Belgjikë, Gregory Mertens, i cili para pak ditësh pësoi një atak kardiak në fushën
Dramë në Belgjikë, futbollisti pëson atak kardiak në fushë (VIDEO) Gregory Mertens, mbrojtësi i Sporting Lokeren në Jupiler League në Belgjikë, u dërgua urgjenisht në spital pasi zemra e
De Bruyne-Mertens, sfida e mbrëmjes në Europa League (VIDEO) Europa League dhuron përballke interesante mbrëmjen e sotme teksa starton faza çerekfinale. Një prej tyre është edhe ajo
Dries Mertens rrezikoi karrierën (FOTO-VIDEO) Futbollisti belg, Dries Mertens, i cili u përfshi në një episod të rëndë në ndeshjen kundër Uellsit, mund të marrë frymë
Belgjika "përmbys" Algjerinë pa Adnan Januzajn (VIDEO) Është mbyllur ndeshja e parë e Grupit H të Kupës së Botës "Brazil 2014" mes Belgjikës dhe Algjerisë. Pjesa e parë u m
Napoli-Porto, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Ps humbjes një javë më parë në "O Dragao" përballë Portos Napoli do të kërkojë sot në mbrëmje përmbysjen e madhe për të
Nxehet Insigne, polemizon me tifozët (FOTO LAJM) Nuk është një periudhë aspak e mirë për Lorenzo Insignen. Fantazisti napolitan po kalon një sezon nën pritshmëritë e tij
Mertens "heroi" i Napolit, kërcënohet Roma (VIDEO) Napoli e ka nisur siç duhet vitin 2014. Skuadra e Rafa Benitez ka mposhtur 2-0 në "San Paolo" skuadrën e Sampdorias duke
Napoli-Arsenal, formacionet e mundshme Napolit i duhet një mrekulli për të kaluar për në fazën tjetër të Champions League. 11 Axurrët duhet të mundin Arsenalin
Lazio-Napoli, formacionet e mundshme Në Olimpico skuadra e Rafa Benitez kërkon rikthimin te fitorja pas dy humbjeve rradhazi në kampionat me Juventusin dhe P
Napoli, ja numrat e rinj mbi fanellë (FOTO LAJM) Gjatë prezantimit të djeshëm në stadiumin "San Paolo", Napoli ka zyrtarizuar edhe numrat mbi fanellat e futbollistëve. S