999 rezultate për

mertens

Napoli bëhet gati për ditët e zeza, shtohet lista e të dëmtuarve Mesa duket ditët e zeza për Napolin povijnë... Trishtimi i Napoletanëve ka ardhurn si pasojë e dëmtimeve të cilat mund t
STATISTIKË / Mertens vendimtar në sulmin e Napolit Dries Martens është duke shkëlqyer në vitin e fundit me fanellën e Napolit Ka kaluar pak më shumë se një vit që kur D
Një nga sulmuesit më të frikshëm në Seria A ka një klauzolë qesharake Dries Mertens ka një klauzolë largimi prej vetëm 28 milionë Eurosh me Napolin. Lojtari i Kombëtares Belge po shfaq një f
Sarri i thur elozhe Mertensit: Qendërsulmues i jashtëzakonshëm KOMENTE Tri pikë për të rimarrë kreun e renditjes dhe për të ruajtur distancën me Juventusin dhe Lazion. Trajneri i
Super goli që shënoi Mertens sonte për Napolin (VIDEO) Napoli fitoi sonte kundër Genoas me shifrat 2-3, ku protagonist ishte Dries Mertens me dy golat e tij. Njërin prej g
Mertens: Unë me Maradonnën krahasohem vetëm për një gjë Napoli dhe Mertens pokalojnë një moment fantastikku derimëtani kanë arritur të grumbullojnë 100% të pikëve të mundhsme.
Arsenali synon transferimin e Mertensit, për të zëvendësuar yllin në largim Arsenali po synon transferimin e yllit të Napolit, Dries Mertens, në verën e ardhshme si një zëvendësim adekuat për Alex
Hysaj tregon trupin, lojtarët e Napolit tallen keq me të (FOTO LAJM) Mbrojtësi kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është duke shijuar pushimet e verës në Las Vegas. Futbollisti me origjinë
Napoli mund Udinesen (VIDEO) Napoli i Elseid Hysaj, është treguar i fortë për Udinesen, duke e mposhtur 3:0 në sfidën që u zhvillua në “San Paolo”.
Mertens nuk rinovon, Inter dhe United bëjnë gati sulmin Ka shënuar 24 gola në 34 ndeshje, por kjo nuk do të thotë që Dries Mertens e sheh te ardhmen në skuadrën e Napolit. Në S
Mertens po shkëlqen me Napolin, shfaqen sinjalet e para nga Anglia Dries Mertens po kalon një formë të mirë me Napolin, duke tërhequr vëmendjen e shumë klubeve. Mesfushori belg nuk ka rin
Reali kualifikohet në çerekfinale të Championsit (VIDEO) Kampioni aktual i Evropës, Real Madridi, nuk lejoi befasi. Djelmoshat e Zinedine Zidane kanë fituar ndaj Napolit edhe në
Mertens dhe Reina mundin Romën, i dhurojnë titullin Juves (VIDEO) Napoli ringjallet dhe për më tepër në sfidën më delikate të kampionatit. Pas tri humbjeve radhazi në Champions, kampiona
Mertens befason Romën dhe feston në një mënyrë të veçantë (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh në super sfidën që po luhet në "Olimpico". Skuadra e Sarrit ka shënuar me Mertens një gol s
Mertens ndihmohet nga një "mik" imagjinar (VIDEO) Napoli fitoi ndaj Bolognas me rezultatin 1-7 në javën e 23-të në Serie A. Në këtë takim Dries Mertens shënoi tre gola dh
Mertens vendos rekord, 7 gola në 180 minuta Dries Mertens po kalon një moment të artë në Serinë A. Sulmuesi belg po e bën në mënyrë fantastike rolin e pykës në majë
Napoli i pamëshirshëm ndaj Torinos, Mertens "poker" golash (VIDEO) Napoli ka rigjetur formën mjaft të mirë dhe vazhdimësinë në kampionat, teksa ka marrë një tjetër fitore ndaj Torinos në
Napoli fiton me "manita", Mertens shkëlqen me tripletë (VIDEO) Napoli shfaqet në ritëm të frikshëm në transfertën ndaj Cagliarit. Skuadra e Sarrit fitoi në shifra të thella 5-0 duke n
Napoli shkatërron Legian (VIDEO) Napoli ka dalë lidere e grupit të saj pas 6 ndeshjesh të luajtura, që të gjashtë të fituara. Ekipi napolitan ka fitua
Inter dështon me Salah, mendon për Cuadrado apo Mertens Inter ka dështuar të huazojë futbollistin Mohamed Salah, ndërsa kjo gjë e ka detyruar Interin që të mendojë për Juan Cua