999 rezultate për

mertens

Super Mertens, Napoli shkatërron Empolin (VIDEO) Napoli e ka mposhtur Empolin me rezultatin e thellë 5-1 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 11-të të Serie A.
Napoli kalon përsëri në epërsi ndaj PSG (VIDEO) Napoli ka kaluar përsëri në avantah ndaj PSG në "Parc des Princes". Këtë herë është belgu Dries Mertens në minutën e
Rivali kërcënon Juven për titullin kampion Skuadra e Juventusit është lider në kampionatin Italian pasi udhëheq me 6 pikë më shumë se ndjekësi më i afërt, Napoli.
Zhbllokohet ndeshja, Napoli kalon në avantazh ndaj Juventusit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar golin është Dries Mertens në minut
Përmbysje e madhe në Napoli (VIDEO) Fund i hidhur për Milanin. Në “San Paolo” Napoli bëri të pamundurën pasi përmbysi rezultatin nga 0-2 në 3-2 përballë
Belgjika fiton bindshëm ndaj Panamasë (VIDEO) Belgjika ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot ndaj Panamasë me rezultatin e përgjithshëm 3-0, ndeshje e vlefshme
Super Mertens, Belgjika kalon në avantazh ndaj Panamasë (VIDEO) Belgjika ka arritur të shënojë golin e parë ndaj Panamasë në "Fisht Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është Mertens
Dries Mertens: Më bindi Ancelotti të qëndroj Dries Mertens ka treguar se Carlo Ancelotti ishte "shumë bindës" kur ai po mendonte të largohej nga Napoli edhe pse ende
Mourinho ka gati pagesën e klauzolës së Mertens Sipas të përditshmes The Sun dhe Daily Express, Jose Mourinho e do Mertensin dhe mund të kemi një transferim të tij gjat
Gjigantët anglez vihen keq pas Mertensit Manchester United dhe Arsenali dëshirojnë shërbimet e anësorit të Napolit Dries Mertens. Sipas Calciomercato, Napoli
Higuain dhe Mertens takohen sot për të prishur "agjerimin" Supersfida Juve - Napoli nuk do të vulosë vetëm fatin e kampionatit por edhe vlerat e dy bomebrave Gonzalo Higuain dhe D
Mertens: Juventus - Napoli ? Do te jete si nje finale Kupe Dries Mertens thotë se ndehsja mes Napolit dhe Juventusit më 22 prill do të jetë si finalja e Kupës. Napoli është vet
Telashe për Napolin, Dries Mertens konfirmohet i dëmtuar Dries Mertens mund ta humbasë ndeshjen e së shtunës mes Napolit e Lazios në Serie A, pasi është diagnostikuar me ndrydhj
Njihuni me shokun fantazmë të Dries Mertens (VIDEO) Dries Mertens ka qenë protagonist absolut në ndeshjen e sotme ndaj Bolognas. Ai shënoi golin e dytë nga penalltia dhe sh
Napoli fiton me përmbysje ndaj Bolognas, i merr kreun Juves (VIDEO) Napoli ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Bolognas në "San Paolo", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 22-të të
Mertens premton festë të çmendur në rast se fitojnë titullin kampion Dries Mertens u rikthye te goli me Napolin, pas plot 85 ditësh agjërim, por këtë herë i dha 3 pikët skuadrës së tij, që
Mertens i jep fitoren Napolit të Hysës kundrejt Atalantës së Berishës (VIDEO) Një fitore me aromë titulli për Napolin. Skuadra e Sarrit kaloi edhe pengesën e vështirë që mbante emrin Atalanta pasi t
Napoli po mendon që t'i ofrojë kontratë të re sulmuesit belg, Dries Mertens Është raportuar se Napoli po përgatitet t'i ofrojë sulmuesit të saj, Dries Mertens një kontratë të re. 30-vjeçari akt
Mertens i bindur se do ta thyejnë Juventusin Dries Mertens është një nga liderët e Napolit të Sarrit që në këtë sezon po bën gjëra të mëdha. Sulmuesi belg ka një mer
Mertens: Barcelona më kërkoi, por i thashë jo Ylli i Napolit, Dries Mertens, ka konfirmuar se Barcelona kishte shprehur interesim për të, por ai nuk ka dashur të kalo