999 rezultate për

merren

Osmani: Të vegjëlit merren me bajraktarizëm, të mëdhenjtë zgjidhin krizën Zëdhënësi dhe ish ministri i BDI-së Bujar Osmani ka uruar Gjykatën Kushtetuese për vendimin, por njëherësh ka “thumbuar”
Ja kush politikan është seksi sipas Zogut të Tiranës Zogu i Tiranes ose Hermes Nikaj, i ftuar në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës flet për fotot e publikuara kohët e fun
Zbulohet lista e biznesmenëve që do të pyeten për çështjen Shullazi Gjatë hetimeve në lidhje me hetimet ndaj Emiljano Shullazit Prokuroria e Krimeve të Rënda, ka bërë dhe listën e biznesme
Ja kush janë dhe me çfarë merren të falurit e Ivanovit Disa ditë më parë, presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov bëri të ditur vendimin për faljen dhe amnistimin e politikanëv
Shpërthen Rozana Radi: Do t'ju bllokoj këngët, merreni seriozisht Rozana Radi është një emër mjaft i njohur në skenën shqiptare. Asaj i është dashur me mund e djersë të ngrejë lart emrin
Eprorët e dy pilotëve merren në pyetje, hetim karburantit Aksidenti i datës 6 prill ku vdiqën dy pilotët për shkak të rrëzimit të helikopterit, dyshohet se ka ndodhur për shkak t
Hakmerren serbët e Rahovecit, sulmojnë autobusin kosovar Serbët e Rahovecit sulmojnë autobusin kosovar në shenjë hakmarrjeje. Nje shofer kosovar sulmoi 20 serbë të Rahovecit. Su
Janeva hyn në Prokurori për të marrë në pyetje Ali Ahmetin (VIDEO) Kryeprokurorja e Prokurorisë Speciale, Katica Janeva, do të drejtojë marrjen në pyetje të kryetarit të BDI-së, Ali Ahmet
Shpërthen Mevlani: Pse merreni me çmimet e fustaneve të mia?! Armina Mevlani duket se nuk i ka mjaft të mira marrëdhëniet me median rozë, ndërsa ajo ka shpërthyer sërish pas shkrimev
Taravari i përgjigjet "atyre": Gjygj të lehtë e Zoti ju faltë! Nga Arben Taravari - ATA... Ata akuzojnë për tradhëtarë! Ky term është i rëndë për temperamentin shqiptar, shoqërohet ed
Henry: Shkarkojeni Van Gaalin dhe merreni Mourinhon Thierry Henry thotë se gjëja më e mirë është që Manchester Unitedi ta shkarkojë sa më shpejt Louis van Gaalin dhe Jose M
Totozani: Të merren masa urgjente për të ndihmuar të pastrehët Sipas raportimit te mediave dhe bluzave të bardha në spitalin e Sarandës, një foshnje ka humbur jetën si pasojë e të fto
PD: Paratë e energjisë që u merren me kërbaç qytetarëve, shkojnë në xhepat e qeveritarëve Sipas PD, "ndërkohë që shqiptarët janë të detyruar të paguajnë një çmim më të lartë energjie, OSHEE për vitin 2015 ka sh
Totozani: E turpshme që vdesin foshnje nga i ftohti, të merren urgjentisht masat Avokati i Popullit, Igli Totozani, shpreh tronditjen, indinjatën dhe dhimbjen më të thellë për një tjetër jetë fëmije të
Ja bomba që u gjend brenda avionit “Air France” (FOTO LAJM) Autoritetet keniane konfirmuan sot se është zbuluar një bombë në një fluturim të Air France nga Mauritius për në Paris.
Delawie-prokurorëve: Punoni më shumë dhe merreni respektin e merituar Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovës, Greg Delawie është shprehur i shqetësuar në lidhje me rritjen
Koha për tu "argëtuar", ja si hakmerren Topalli me Ballën Ashtu si çdo të enjte dhe sot në Kuvend nuk kanë munguar akuzat nga të dy palët, fyerjet që janë tashmë të pashmangshme.
PD: 120 milionë euro mikes së Ramës, makinat e Vilmës merren me analizat e shqiptarëve PD me anë të deputetes Albana Vokshi, ka vijuar edhe sot me denoncime për koncensionet në shëndetësi. Deputetja demokrat
Sulmohet hoteli luksoz në Mali, merren peng 170 persona (FOTO LAJM) Rreth 10 persona të armatosur kanë sulmuar një hotel luksoz të frekuentuar nga të huajt në kryeqytetin e Malit, Bamako,
Basha: Ja dy drejtorët e policisë që merren me drogë Basha ka akuzuar sot dy drejtorë të policisë, se janë vënë në shërbim të trafikantëve të drogës. Kreu i PD përmendi emri