999 rezultate për

merren

Selami: "Mandatin ma dha Vlora. Për çfarë ju zë korrenti more vlla, merreni me qetësi" Deputeti i LSI-së, Shkëlqim Selami, në një prononcim për median dhënë gjatë mesditës së sotme nga kryesia e Kuvendit, ka
U tall keq me "gjel kokoshin" Kamenos që kërcënoi me luftë, mediat greke hakmerren ndaj Kodhelit (FOTO LAJM) Prej disa javësh Athina zyrtare si edhe media të caktuara greke janë duke përdorur një gjuhë të ashpër ndaj Shqipërisë,
Thaçi: Rezultatet e PISA-s të merren seriozisht Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, lidhur me rezultatin e PISA-s për vlerësimin e arsimit në Kosovë, ku dhe u rendit të
Tahiri inspekton rrëshqitjen e dheut në Kombinat: Do merren masat Ministri i Brendshëm ka inspektuar sot punimet e emergjencave civile në zonën ku pati rrëshqitje dheu, që vendosi disa b
Ahmeti: Partitë e vogla s’kanë platforma, merren me sharje Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, gjatë takimit që zhvilloi në Çair, tha se partitë e vogla nuk kanë platforma dhe se merrem v
Të burgosurit e VV merren në pyetje për sulmin në Parlament Pesë anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje të dyshuar për sulmin me granatë ndaj ndërtesës së Parlamentit të Kosoës, do të me
FBI të hetojë rastin e Astrit Deharit FBI duhet të hetojë rastin e ish-aktivistit Astrit Dehari, dhe se çdo tentativë e institucioneve për hetim, duhet të pus
BATUTAT/ Fermeri: S'ka drita, po zihemi me gratë. Rama: Pse, çfarë më dini ju mua?!(VIDEO) Gjatë bashkëbisedimit me fermerët në Skrapar, Ram është përballur me një serë kërkesash nga banorët, siç ishte për shemb
3 vite burg për punonjësit e administratës që merren me politikë brenda orarit të punës Punonjësit e administratës publike duhet të mos kryejnë aktivitete politike dhe propagandë gjatë orarit të punës. "A
Rama e talli me romanet, Blushi: Qentë merren me librat Edi Rama e ironizoi mbrëmë Ben Blushit gjatë një emisioni televiziv, por nuk zgjati shumë dhe erdhi përgjigja e ish-depu
Merren në pyetje "terroristët" serbë të arrestuar në Mal të Zi Në Prokurorinë Speciale ka filluar marrja në pyetje e serbëve të arrestuar në territorin e Malit të Zi. Drejtori i Dr
"Serbët mund të hakmerren me dron në ndeshjen Kosovë-Kroaci" E përditshmja kroate, “Jutarnji list”, shkruan se serbët janë duke përgatitur një hakmarrje për “rastin e dronit” të lës
Përgjimet në Maqedoni, të merren masa ndaj publikimit në rrjetet sociale Qindra audio inçizime nga përgjimet në Maqedoni, ku dëgjohen biseda telefonike të funksionarëve të Bashkimit Demokratik
Terrorizmi, ambasadat në Vjenë merren në mbrojtje nga ushtria Ushtria austriake e ka marrë përsipër ruajtjen e misioneve të huaja diplomatike dhe institucioneve të ngjashme në Vjenë.
Pejë, Sulmon policin në gjendje të dehur Mbrëmë pas mesnate është arrestuar një shtetas i cili nën ndikimin e alkoolit, ka sulmuar një efektiv policie. Ngjarj
Profesorët universitarë përballë Komisionit Shtetëror Pesë profesorë universitarë të fushave të ndryshme, do të ulen më 3 gusht përballë anëtarëve të Komisionit për shënjimin
Demarkacioni mund të prodhojë “Kumanovën 2”? (VIDEO) Kundërshtimi i marrëveshjes për shënjimin e vijës kufitare me Malin e Zi nga ana e banorëve të asaj zonë mund të provoko
Shpërthen Braçe: Kemi 20 minuta që presim... Pse nuk vini në orar? Deputeti socialist Erion Braçe ka kritikuar qeverinë e tij, ndërsa paralajmëron se nëse nuk respektohet orari, ai do të
Mediat greke pasqyrojnë djegien e autobusit dhe merren me Nishanin Djegia e autobusit një ditë më parë ka marrë edhe vëmendjen e mediave greke. "Tragjedia e shpërthimit në autobus…dhe dek
Shilegov: Hiqet ose jo abolimi, ju nuk do të merreni me politikë Deputeti dhe zëdhënësi i LSDM-së, Petre Shilegov, ka reaguar lidhur me premtimet e funksionarëve të VMRO-DPMNE-së se nuk