999 rezultate për

merren

Prokuroria: Haxhiu dhe Muhamet Kelmendi, merren në pyetje për "Syrin e Popullit" Lidhur me organizatën kriminale "Syri i Popullit’’, Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), është duke i zhv
Ish shefi i Policisë: Kolegët e mi kanë frikë të merren me bandat kriminale Ish-shefi i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit në vitet 1999-2000, Veli Myftari ka folur për situatën aktuale të krimit
Pse në reklamat e çamçakëzve merren gjithmonë dy copë? A e keni menduar ndonjëherë se pse njerëzit në reklamat e çamçakëzeve marrin gjithmonë dy copë njëkohësisht? Ky ësht
Qeveria bën punën më të mirë të 4 viteve: Merren masa për qentë "pit bull" Nuk kanë qenë të pakta ngjarjet kur qen të rrezikshëm kanë sulmuar qytetarët. Në shumë raste qentë lëvizin në ambien
ATK-ja ia mësyn bizneseve, ja si të shpëtoni nga dënimi Administrata Tatimore e Kosovës, bazuar në planin operativ ka vazhduar me aktivitete operative te bizneset që merren me
Takohen krerët e koalicionit, do merren vesh për datën e seancës? Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacolli në këto çaste janë në një takim në hotelin e Pacollit n
Vidhet kasaforta në një kompleks në Gjirin e Lalzit, merren 10 milionë lek Një kasafortë në Gjirin e Lalzit, është thyer dhe janë vjedhur 10 milionë lek. Policia ka arrestuar në flagrancë auut
ATENTATI/ U vranë vëllain, autorët hakmerren ndaj biznesmenit 4 vite më vonë Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me atentatin që iu bë biznesmenit të njohur nga Shijaku Dashamir Gjoka. Polic
"Merreni si të doni, por në këtë qytet po bëhet shumë", Kastro Zizo lavdëron Veliajn (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm, Kastro Zizo ka lavdëruar përmes një postimi në Instagram punën që kreu i Bashkisë Erion Veliaj po b
Vrasja e Bojkut, 30 persona merren në pyejte Policia dhe Prokuroria Publike ende nuk kanë njoftuar nëse ka ndonjë rezultat nga kërkimi i vrasësit të biznesmenit të S
Pacolli: Nëse LDK e VV nuk merren vesh, qëndrimi im aty është i pakuptimtë Behxhet Pacolli tha se ka bërë hapin e parë drejt zhbllokimit të ngërçit politik. Ai foli për takimin që kishte sot me R
Lista Serbe: Po i japim hapësirë shqiptarëve që të merren vesh Lista Serbe në një njoftim për media ka theksuar se “i jep hapësirë të partive shqiptare për të gjetur numrin e mjaftues
Disa mite që nuk janë të vërteta (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa mite nëpër botë, gjëra të cilat askush nuk i ka provuar shkencërisht apo me eksperiment por që gjithmonë
Monaco flet pa dorashka për Mbappen: Paguani dhe merreni Pasi kanë marrë pothuajse 100 milionë euro për treshen e Bernardo Silva, Tiemoue Bakayoko dhe Valere Germain,. Monako po
I burgosuri shqiptar rrihet brutalisht nga gardianët në burgun e Kumanovës I burgosuri E. Zenuni nga Kumanova është rrahur brutalisht nga gardianët në burgun Kshanje, disa kilometra nga qyteti i
Caktohen gjykatësit që do të merren me lëndët “Titanik”, “Target” dhe “Fortesa” Gjykata Penale ka pranuar lëndët e fundit nga PSP-ja për "Titanik", "Target" dhe "Fortesa", të cilat u dorëzuan mbrëmë v
Xharra uron Berishën për humbjen: Merreni me relaks! Gazetarja kosovare Arbana Xharra pas humbjes së thellë që Partia Demokratike po pëson nga zgjedhjet e 25 qershorit ka sh
Reagon Dua Lipa: Teksa ju merreni me ish-të dashurit e mi unë e bëra ëndrrën time realitet (FOTO LAJM) Dua Lipa është vënë gjithmonë kohët e fundit në vëmendje për jetën e saj private. Fillimisht, u nda nga ish-i dashu
Grujovski dhe Kotevski po merren në pyetje në PSP Ish eprori i Drejtorisë së pestë, Goran Grujovski dhe zëdhënës i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Ivo Kotevski, momentalish
Çiljetën “mos e bezdisni”: Më lini rehat se jam bërë vajzë serioze, s’dua që portalet të merren me mua! (FOTO LAJM) Në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës këtë javë ishte e ftuar këngëtarja e njohur Çiljeta, e cila foli për klipin e s