999 rezultate për

merren

Tifozët e Marokut "hakmerren" ndaj Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldos i janë dashur vetëm katër minuta për të kaluar skuadrën e tij në avantazh ndaj Marokut. Kjo ka bë
Shaqiri: Agjentët po merren me të ardhmen time Mesfushori i Stoke City, Xherdan Shaqiri nuk ka dashur të flasë për të ardhmen e tij dhe ku do të kalojë, pasi klubi i t
Muzika e lartë e lokaleve gjatë natës, merren masa Ndotja akustike është kthyer tashmë prej kohësh në një problem shumë serioz, sidomos në zonat më pikante të kryeqytetit,
Kërcënohet postieri dhe i merren mbi 6 mijë euro Sot gjatë orës 9:25 para një restoranti në fshatin Gllumovë, dy persona të maskuar me veturën që e kanë drejtuar “Golf 4
Gazetari dhe deputetët e PD-së merren në pyetje nga prokuroria Prokuroria e Krimeve të Rënda po vazhdon hetimet pas daljes së përgjimit të një trafikanti drogë me vëllain e Ministrit
Tmerri në Gaza, merren masa nga OKB Këshilli i OKB-së për të Drejtat e Njeriut ka votuar pro dërgimit të një ekipi hetues ndërkombëtar për krimet e luftës,
Një fjalë gojë e prezantueses tërbon arabët e pasur, i hakmerren paturpësisht Një prezantuese në një televizion në Kuvajt është hequr nga puna pasi bëri një batutë në lidhje me pamjen e jashtme të k
PD ndryshon strategji, paralajmëron lëvizje të mëdha Partia Demokratike duket se ka ndërruar mendje dhe do të rikthehet në komisionet parlamentare. Ky vendim u morr në
Merren masa për Telekomin, pagat ulen 40% Qeveria e Kosovës ka vendosur që pagat e punëtorëve të Postës dhe Telekomit të Kosovës të ulen për 40 për qind. Vendimi
Shihni si merren zvarrë fëmijët tek Shtëpia e Foshnjes në Vlorë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në emisionin "Stop" u bë publike skandali në "Shtëpinë e Foshnjes" në Vlorë ku të miturit dhunoheshin
James festoi si i çmendur golin kundër Realit, por lojtarët madrilen i hakmerren (FOTO LAJM) James Rodriguez festoi golin e avantazhit për Bayernin me anë të Kimmich në mënyrë të cmendur ndaj ish ekipit të tij.
Mediat serbe merren me deklaratat për luftë të Hashimit Mediat beogradase kanë mbuluar ballinat e sotme me shkrime rreth deklaratës së djeshme të presidentit të Kosovës, Hashim
Mimoza Kusari Lila: Këtë vit do të ketë zgjedhje Kryetarja e Alternativës, deputetja Mimoza Kusari Lila, ka kërkuar që partitë politike të ulën dhe të merren vesh për da
LSDM dhe VMRO merren vesh për amnisti VMRO-DPMNE-ja pretendon se nuk ka kërkuar amnistinë e deputetëve të saj të akuzuar për ngjarjet e 27 prillit, por vetëm
Zbulohet prania e minjve të ngordhur në fabrikën e mishit në Kosovë (VIDEO) Në një reportazh ekskluziv, i cili u transmetua këtë të premte, nga emisioni “Drejtësia në Kosovë” trajtoi temën e mishi
Pas Gostivarit, kompetencat e arsimit do tu merren edhe katër komunave Pas marrjes së kompetencave në sferën e arsimit të komunës së Gostivarit, nga Qeveria bëjnë të ditur se edhe disa komuna
PDK dhe NISMA tradhëtojnë Haradinajn, merren vesh me LDK-në Shefi i Grupit Parlamentar Avdullah Hoti thotë se kanë arritur marrëveshje me PDK’në e Nismën për një draft të ri përmes
Arbitrimi në qendër të kritikave, Kastrati: E kanë bërë modë, merren vetëm me arbitrat Arbitrat janë shndërruar në pikën më të sulmuar të kampionatit shqiptarë, nga trajnerët dhe drejtuesit e klubeve, kryesi
Makinat luksoze të fëmijëve shqiptarë, fansat i akuzojnë se merren me drogë (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Shqipërisë, është faqja që i kushtohet të rinjve dhe fëmijëve të pasur të vendit tonë. Të rinjtë s
Njihuni me gruan e zyrtarit të PDK-së, kaq vite diferencë kanë (FOTO LAJM) Ish-deputeti Shaip Muja i cili vazhdimisht prezanton familjen e tij, kësaj here ka prezantuar edhe gruan e tij Anitën