999 rezultate për

merkuren

Pendarovski të mërkurën viziton Prishtinën Kandidati për president të Maqedonisë nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski do të vizitijë të mërkurën Prishtinën.
Xhonatan Mur rikthehet të mërkurën në Tiranë Xhonatan Mur rikthehet në Tiranë ku të mërkurën pritet të takojë krerët e shtetit dhe të politikës. Situata politike dhe
Bisedimet për emrin fillojnë të mërkurën në Nju Jork Ndërmjetësuesi i OKB-së në bisedimet për emrin e Maqedonisë Metju Nimiç, ka caktuar takim e ardhshëm me përfaqësuesit e
Gorilla lind me operacion cezarian (VIDEO-FOTO) Veterinerët e kopshtit zoologjik të San Diego-s përdorën prerjen cezariane në një gorillë 18-vjeçare, e cila pësoi kompl
Parlamenti i Maqedonisë do të shpërndahet të mërkurën me 5 mars Kabineti i Kryetarit të Parlamentit të Maqedonisë, bëri të ditur se Trajko Veljanovski nënshkroi sot vendimin për thirrj
Venizelos viziton të mërkurën Kosovën Ministri i Jashtëm grek, Evangelos Venizelos viziton të mërkurën Kosovën. Gjatë qëndrimit në Prishtinë kryediplomati gre
Aksidenti, pamje nga helmeta e Schumacher (VIDEO) Shkëndijë shprese për Michael Schumacher 9 ditë pas rrëzimit në borën e Meribel kur gjatë një incidenti jashtë piste 7 h
Aksidenti i Schumacher, të mërkurën detajet Ende nuk ka të reja mbi gjendjen shëndetësore të Michael Schumacher, i shtruar në spitalin e Grenoblë në gjendje kritike
Parlamenti mblidhet në seancë plenare dy ditë radhazi Parlamenti mblidhet këtë javë në seancë plenare dy ditë radhazi. Të martën rekuperohet, me të njëjtin rend dite, seance
Reali pa Ronaldon në Champions Real Madrid do të luajë pa Cristiano Ronaldon të mërkurën kundër Galatasaray. Dëmtimi i portugezit, ashtu siç u tha që n
Messi, "Këpuca e Artë" të mërkurën "Këpuca e Artë" sa për të hapur oreksin, por oreksin Lionel Messi duhet ta kontrollojë. "Këpuca e Artë" shkon për sulmue
Kusari-Lila dorëhiqet nga postet qeveritare Mimoza Kusari-Lila pritet të japë të mërkurën dorëheqjen nga postet e zv/kryeministres dhe ministres së Tregtisë. Ajo lë
Presidenti kroat të mërkurën në Shkup Mali i Zi, Maqedonia dhe kosova janë tre vendet që pritet të vizitojë presodenti i Kroacisë Ivo Josipoviq, ndërsa në tet
Rasti “Kleçka”, Salustro flet të mërkurën Update- Trupi gjykues për rastin Kleçka ka vendosur që ditën e mërkurë Salustro do të thotë fjalën e fundit, ndërsa pas
Eriksen sheh Milanin të mërkurën në "San Siro" Ditët e fundit po qarkullojnë zëra që flasin për një transferim të mundshëm të mesfushorit danez Christian Eriksen te kl
Real-Bale, firma të mërkurën në Miami Gareth Bale te Real Madrid: operacioni 120 milionë euro, do të mbyllet të mërkurën e ardhshme në Miami. Sipas asaj që sh
CEZ apel debitorëve, paguani borxhet deri të mërkurën Institucionet buxhetore dhe jobuxhetore si dhe ujësjellsat që janë debitorë ndaj 'Cez Shpërndarje' do të kenë afat deri
Thaçi-Daçiq të mërkurën në Bruksel Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministri serb Ivica Daçiq pritet që të takohen ditën e mërkurë në Bruksel pë
Katherine Webb, rrezatimi i një Missi (FOTO LAJM) Në muajt e fundit, Katherine Webb është vendosur në qendër të vëmendjes mediatike për aftësitë e saj si hedhëse nga tram
Ashton të mërkurën në Prishtinë Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Catherine Ashton javën që vjen do të niset për një vizitë në Serbi dhe Kosovë. Është para