999 rezultate për

merkuren

Kroos është OK, në fushë kundër Juventusit Carlo Ancelotti mund të marrë frymë lirisht dhe të nisë e të mendojë për Juventusin, duke e llogaritur edhe Toni Kroos s
James: Duhet ti "vrasim" në Bernabeu "Duhet të kemi besim, tifozët tanë do në mbështesin në ndeshjen e kthimit. Bernabeu duhet të digjet nga entuziasmi dhe d
Ja koreografia në "Camp Nou" ndaj Bayernit (VIDEO) Eshtë bërë publike koreografia që do të përdoret në "Camp Nou" në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve kundër Bayernit, q
Zgjedhjet vendore, të mërkurën PD mbledh aleatët Partia Demokratike do të zhvillojë ditën e mërkurë mbledhjen me aleatët, për të bashkëpunuar për zgjedhjet vendore të 21
Këshilli i Mandateve shtyn për të mërkurën pyetjen e Doshit dhe Frrokut Këshilli i Mandateve dhe Rregullores në Kryesinë e Kuvendit, ka pranuar kërkesën e deputetit Doshi për shtyrjen e mbledh
Vritet modelja serbe në SHBA Një garuese e re në “America's Next Top Model” është vrarë në një incident të armatosur ku mbetën të vdekur tre persona
Komisioneri Hahn viziton të mërkurën Kosovën Komisioneri i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Negocim të Zgjerimit, Johannes Hahn, viziton Kosovën, për herë të parë
SASHK proteston të mërkurën nëse nuk i plotësohen kërkesat Sindikata e Punonjësve Arsimorë dhe Kulturorë (SASHK) do ta vazhdojë grevën e përgjithshme edhe me protesta publike në t
VV: Protesta e radhës do mbahet të mërkurën Lideri i Vetëvendosje, Albin Kurti, ka bërë të ditur se protestat për shkarkimin e ministrit për Kthim dhe Komunitete, A
Të mërkurën, në Berlin diskutohet Ukraina Sot është rihapur konflikti në Ukraninë mes forcave të ushtrisë ukrainase dhe forcave separatiste pro-ruse. Ministri
Protesta të mërkurën për shatërvanin në Durrës Protesta në shenjë kundërpërgjigje janë paralajmëruar sa i takon heqjes së shatërvanit në Durrës. Heqja e shatërvani
Tevez: Në Champions, si në Serie A Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez, ka bërë thirrje ndaj shokëve të skuadrës të përsërisin formën e shfaqur në Serie A,
Vritet një figurë e lartë e ISIS në Irak Një lider i grupit terrorist ISIS, Radwan Taleb al-Hamdun është vrarë në një sulm ajror në Mosul të Irakut. Mediat e
Të mërkurën ndodh eklipsi hënor Ditën e mërkurë do të shfaqet eklipsi hënor. Më konkretisht, ky është eklipsi i dytë hënor brenda një viti, pas të parit
Gjenerali Breedlove të mërkurën në Kosovë Gjenerali Philip Breedlove, komandand Suprem i Aleancës për Evropën, SACEUR, të kërkurën do të jetë në Kosovë. Breedl
Arrestohet autori i vrasjes në Lushnje Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes se nje dite me pare ne Plug të Lushnjes. Në pranga eshte vendosur Taulant Daka kus
"Monstra", të mërkurën vendimi final! Të mërkurën e kësaj jave pritet vendimi final për vrasjet në liqenin e Smilkovcit në Shkup. Krimi makabër ku u vranë
Qeveria "fsheh" Kodin e ri Doganor të miratuar të mërkurën Qeveria mban të fshehtë Kodin e Ri Doganor të miratuar në mbledhjen e qeverisë tre ditë më parë. Ndonëse ligji është mir
Shkodra mbetet pa ujë Një ndërhyrje e paautorizuar nga disa persona në linjën kryesore të furnizimit me ujë të pijshëm të qytetit të Shkodrës,
Të mërkurën zhvillohet Forumi i Biznesit dhe Investimeve Maqedoni-Shqipëri Zyra Nderkombetare InvestMacedonia – Shqiperi & Kosove ne bashkepunim me Ambasaden e Republikes se Maqedonise ne Tirane