999 rezultate për

merkuren

Kthehet moti i acartë, temperaturat do të bien deri në – 15 gradë Stina e dimrit u tregua e mëshirshme deri më tani, por nga nesër gjithçka do të ndryshojë. Sipas parashikimit të moti
Të mërkurën arrihet qetësia me ratifikimin e demarkacionit Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se seanca e të mërkurës për rati
AAK thirrje deputetëve: Të mërkurën të votojmë demarkacionin Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka vlerësuar se nuk ka qenë aspak e lehtë që të mbërrihet në këtë pikë dhe në këto çast
Zidane nuk dëshiron që ky Real që fitoi 5-2 ti dalë para PSG-së Zinedine Zidane në një konferencë për shtyp pas fitores ka pohuar se është i kënaqur me paraqitjen e klubit, por duhet
Shqiptarët arsyetohen për lutjen ndaj Turqisë që po lufton kurdët Pjesëmarrës të “lutjes së fitores” në mbështetje të ushtarëve turq që po marrin pjesë në operacionin “Dega e Ullirit” në
Të mërkurën sindikalistët do të protestojnë para qeverise Konfederata e Sindikatave të Lira të Maqedonisë do të protesojë para Qeverisë së Republikës së Maqedonisë të mërkurën.
Zbardhet emri i të dyshuarit për vrasjen brutale në Mitrovicë Darko Peroviq është i dyshuari kryesorë për vrasjen e një serbi në veri të Mitrovicës. Ai po mbahet në ndalim policorë p
Guardiola tregohet i prerë për interesimin e Virgil van Dijk Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka mohuar zërat se klubi i tij ishte i interesuar për mbrojtësin e ri të Liv
Milan gati ti kërkojë falje Montellas dhe ta rikthejë në detyrë Sipas mediave italiane, Milani po konsideron rikthimin e Vincenzo Montellas në stolin e skuadrës nëse e shkarkojnë trajn
Votimi i demarkacionit vendoset të mërkurën Marrëveshja për Demarkacionin, do tw vendoset tw mwrkurwn nwse do të shkojë këtë vit apo në fillim të vitit të ardhshëm
Të mërkurën vendoset për demarkacinin Të mërkurën do të vendoset nëse Marrëveshja për Demarkacionin do të shkojë këtë vit apo në fillim të vitit të ardhshëm n
Albin Kurti të mërkurën në Gjykatë Do të paraqitën përsëri të mërkurën e ardhshme para Gjykatës Themelore të Prishtinës, katër deputetë nga radhët e Lëvizj
Albin Kurti të mërkurën në Gjykatë Katër deputetët nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët gjykohen për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosov
Të mërkurën betohet Shpend Ahmeti Shpend Ahmeti i cili ka udhëhequr katër vite me Prishtinën, në zgjedhjet e fundit lokale fitoi edhe një mandat në një re
Qeveria Haradinaj në këtë datë raporton në kuvend Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha se të mërkurën që do të prezantohet raporti për punën 100 ditëshe të Qeveris
Të mërkurën rikthehen rreshjet në Kosovë Sot në Kosovë do të mbajë mot i butë dhe kryesisht me diell, ka parashikuar Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. D
Të mërkurën taksitë protestojnë në Tiranë Sindikata Shqiptare e Taksive ka thirrur një protestë të mërkurën kundër vendimeve arbitrare sipas tyre të kryetarit të
Daka: Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve shpallen të mërkurën Kryetarja e Komisionit Qendror e Zgjedhjeve (KQZ), Valdete Daka, ka thënë se KQZ-ja nuk do t’i publikojnë sot rezultatet
Të mërkurën mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës Vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit të Kosovës do të mbahet më datën 29 nëntor me fillim nga ora 10. Duhet përkujt
Asfiksimi i nxënëseve në Shupenzë, mësimi rinis të mërkurën Mësimi në shkollën e mesme të Shupenzës, u ndërpre të premten nga një ngjarje që rrezikoi jetën e qindra nxënësve, asfik