E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

merkuren

Parashikimi i motit për të mërkurën Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër, do të mbajë mot kryesisht me diell dhe me temperatura pothuaj k
Të mërkurën vendoset e ardhmja e Luka Modric Mediat spanjolle raportojnë se Luka Modric dhe Florentino Perez do të takohen të mërkurën për të vendosur të ardhmen e t
Takimi, Trump reagon pas kërcënimit të Kim Jong Un Presidenti Donald Trump thotë se "do të shohim" nëse takimi i tij i planifikuar muajin e ardhshëm me udhëheqësin e Kores
Çështja e emrit, Dimitrov-Koxias takohen të mërkurën Sipas mediave greke, më 25 prill do të mbahet takim i ri në Vjenë i shefave nga diplomacitë e Maqedonisë dhe Greqisë, Ni
Dimitrov, Kocias dhe Nimic të mërkurën takohen sërish në Vjenë Javën e ardhshme, më 25 prill do të mbahet takim i ri në Vjenë i shefave të diplomacive të Maqedonisë dhe Greqisë, Nikol
Fevziu ndërron mendje, nga ftesa për Bushatin, përfundon në diskutim për njohjet në internet Në emisionin e së martës, gazetari Blendi Fevziu njoftoi se të mërkurën do të kishte të ftuar në “Opinion” Ministrin e P
Haradinaj të mërkurën viziton Shkupin Më 18 prill, te mërkurën, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj do të realizojë vizitën e parë të tij në Maqedoni, nd
Çfarë ka rezervuar moti, mësoni çfarë na pret tërë muajin Sipas “Meteoalb”, kushtet atmosferike mbeten të paqëndrueshme gjatë pjesës së parë të javës duke sjellë në territor shir
Të mërkurën Zaevin e kapin drithërimat Grupi parlamentar i VMRO-DPMNE-së ka dorëzuar mocionin për votë mosbesimin e Qeverisë. Kryetari i parlamentit Talat Xhaf
Besimi i qeverise, të mërkurën debati për interpelancën e VMRO-së Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski, sot ka deklaruar se gjatë ditës partia e tij e ka parashtruar kërkesën për
Mocioni për rrëzimin e qeverisë, të mërkurën Ligjvënësi pret dokumentin për mocionin e VMRO-DPMNE-së për mosbesimin e Qeverisë ta pranojnë ditën e diel. Nga ana tjet
VMRO pritet të dorëzojë mocionin për rrëzimin e qeverisë Ligjvënësi pret dokumentin për mocionin e VMRO-DPMNE-së për mosbesimin e Qeverisë ta pranojnë ditën e diel, thonë burime
Rriten temperaturat, çfarë parashikon moti deri të mërkurën Fundjava që sapo lam pas ishte me reshje dhe erëra të forta, por tashmë pritet që moti të kthjellohet, të paktën deri të
Pas lirimit deputetët që hodhën gaz lotsjellës kthehen në Kuvend, priten me duartrokitje Deputetët që u arrestuan të mërkurën se hodhën gaz në seancë janë kthyer në seancë e cila edhe aktualisht po mbahet në k
Rumunja poshtëron shqiptarët në Zvicër, mësoni arsyen e gërditshme Një 28 vjeçare nga Rumania duhet ta ketë detyruar një bashkëkombëse të veten për prostitucion. E pandehura duhet të përg
Konfirmohet data se kur do të luhet derbi mes Milant dhe Interit Derby della Madonnina mes Milanit dhe Interit do të luhet më 4 prill në orën 18.30. Të gjitha ndeshjet e ditës së die
Demarkacioni do të votohet pasi të mbarojnë zgjedhjet lokale në Serbi Me gjithë paralajmërimet optimiste gjatë gjithë fundjavës, “Koalicioni i konsensusit” nuk ka arritur të sigurojë votat e
Temperaturat e ulëta, ministria e arsimit ndërpret mësimin të mërkurën Ministria e Arsimit ka marr vendim që për shkak të motit të ftohtë, të mërkurën të mos zhvillohet procesi mësimor në të
Veseli i bindur se të mërkurën votohet demarkacioni Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli është bindur se pas gjetjes së konsensusit me partitë shqiptare të mërkurën do të kalo
Kthehet moti i acartë, temperaturat do të bien deri në – 15 gradë Stina e dimrit u tregua e mëshirshme deri më tani, por nga nesër gjithçka do të ndryshojë. Sipas parashikimit të moti