999 rezultate për

merkuren

Pak njerëz e kanë besuar rikthimin: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president i ri Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i gat
Rrugëtimi i Kupës së Shqipërisë, shorti i çerekfinaleve të mërkurën Kupa e Shqipërisë do të mësojë rrugëtimin e saj të mërkurën, kur edhe do të hidhet shorti për fazën çerekfinale. FSHF ka
Filipçe: Vaksinimi kundër Covid-19 nis të mërkurën Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe ka marrë pjesë gjatë pranim-dorëzimit të 4800 vaksinave nga Pfizer, nga gjithsej
Dy beteja titanësh, e gjithë Superiorja në fushë të mërkurën Të mërkurën e ardhshme është programuar të luhet java e 20-të e Kategorisë Superiore. Të gjitha ndeshjet do të luhen në
Java e 20 të mërkurën, FSHF zbulon axhendën e Superiores Kategoria Superiore do të luajë ditën e nesërme javën e 19-të. Të gjitha takimet do të luhen në orën 14:00, ndërsa të
Gjermania përgatit masa të reja anti COVID Gjermania nuk do të jetë në gjendje të heqë të gjitha masat që synojnë të frenojnë përhapjen e koronavirusit në fillim t
Superiorja e mbyll vitin të mërkurën, luhet klasikja e Shqipërisë Kategoria Superiore këtë herë do të luaj deri në limite të vitit 2020, teksa java e 12 e saj do të jetë të mërkurën e da
Ibra rikthehet në stërvitje, a do luaj ndaj Genoas të mërkurën? Zlatan Ibrahimovic, është rikthyer në stërvitje pas lëndimit që pësoi kundër Napolit. "SkySport" raporton se veterani
Italia ndërmerr masa të reja kufizuese për Krishtlindjet dhe Vitin e Ri Italia lajmëroi sot kufizime të reja për udhëtimet gjatë pushimeve të Krishtlindjeve, që kanë për qëllim të kufizojnë pë
Një fitore me Bjellorusinë do ti mbushte "xhepat" Kombëtares tonë Fitorja ndaj Kazakistanit mbajti në lojë Shqipërinë në garën për vendin e parë në grupin 4 të Ligës C në Ligën e Kombeve
U operua në tru, Maradona lë spitalin Diego Maradona është liruar nga spitali të mërkurën dhe është dërguar në një klinikë shërimi ku ai mund të trajtohet për
Kampionati nis të mërkurën, në ndeshjet e javës së parë spikat Tirana-Kukësi Bojkoti tashmë është ndërprerë teksa në mbledhjen e sotme të Ligës u vendos që Kategoria Superiore të startojë ditën e m
ZYRTARE/ Dalin datat e Kupës së Italisë! Ja kur nis dhe mbaron Lega Serie A, e cila do të zbulojë kalendarin e ri nga ora 12:00 ditën e mërkurë, por ka njoftuar gjithashtu datat e Kup
E moshuara luan piano mes rrënojave dhe kaosit të shkaktuar në Beirut, pamjet bëhen virale (VIDEO) Kaosi do të ishtë fjala e duhur për të përshkruar skenën në shtëpinë e Abboud Melki në Beirut të mërkurën në mbrëmje. Mo
Fiorentina ndal Interin dhe i bën nder Juventusit (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Fiorentinës në javën e 35 të Serisë A. Zikaltërit i kanë bërë
Del autopsia, cili ishte shkaku i vdekjes së aktores së njohur Aktorja e njohur Naya Rivera ndërroi jetë disa ditë më parë dhe pas një kërkimi të gjatë, trupi i saj i pajetë u gjet në
Juventusi me 3 mungesa të mëdha në finalen ndaj Napolit Juventusi do të ketë 3 mungesa të rëndësishme në finalen e Coppa Italia kundër Napolit të mërkurën, pasi Gonzalo Higuai
Brazili shënon rekord, 19,951 raste të reja me koronavirusit në 24 orët e fundit Brazili ka shënuar një rekord të ri në shënimin e rasteve të koronavirusit të mërkurën, pasi u bë vendi me i tretë me nu
Tare: Serie A duhet të përfundojë, rikthehemi në stërvitje të mërkurën Igli Tare mendon se ky sezon në Serie A duhet të përfundojë dhe të shpallet kampioni në fushën e blertë. Në një inter
Ministri i Sporteve në Gjermani: Futbolli duhet të rinisë në maj! Bundesliga gjermane ishte planifikuar për të rifiluar më 9 maj. Mirëpo kancelarja Angela Merkel shtyu çdo vendim mbi kët