999 rezultate për

merituam

E merituam fitoren kundër Cityt Shënuesi i dy golave në fitoren e mbrëmshme të Bayernit kundër Manchester Cityt, Mario Gomez ka thënë se klubi i tij e d
Nuk e merituam humbjen ndaj Barcelonës Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë se klubi i tij nuk e meritoi humbjen në ndeshjen e mbrëmshme kundër Bar
Hernandez: Nuk e merituam humbjen Mesfushori i Barcelonës, Savi Hernandez pas humbjes se skuadrës së tij ndaj Arsenalit, ka thënë rezultati i takimit ësht
Mourinho: Merituam të fitonim Jma I lumtur sepse fitorja ishte e vështirë. Preferoj një triumf të ardhur që në fillim dhe jo me përmbysje rezultati, p
Sejdiu-Thaci: Sot deshmojme se merituam pavaresine Drejtuesit më të lartë të shtetit të Kosovës, Presidenti Fatmir Sejdiu dhe Kryeministri Ha
Ferguson: E merituam fitoren Menaxheri i Mancheser United, Sir Alex Ferguson, mjaft i gëzuar për shkak të triumfit në Ligën