999 rezultate për

merituam

Spalleti: Ne e merituam të fitonim Luciano Spalletti pranon se Interi "të lërë hapësira kur nuk duhet" por "ne meritojmë fitoren" kundër Veronas. Nerazz
Suarez: Merituam më shumë se barazimi Luis Suarez beson se skuadra e tij, Barcelona meritonte më shumë se barazimi 1-1 ndaj Atletico Madridit të shtunën mbrëm
Guardiola: E merituam fitoren Manchester City ka përmbysur rezultatin ndaj Arsenalit duke fituar në fund 2:1. Pas këtyre tre pikëve, Manchester Cit
Zidane: Fitoren e merituam, Ronaldo ishte i jashtëzakonshëm Real Madrid mposhti 1:4 në udhëtim Alavesin, ndërsa trajneri francez, Zinedine Zidane ka thënë se përkundër vuajtjes në
Kukeli: Merituam më shumë në dy ndeshjet e para në Euro 2016 Burim Kukeli ende nuk është “shëruar” nga plagët e humbjes në “Velodrome” kundër Francës ku Shqipëria ishte shumë pranë
Perotti: Merituam fitoren, nuk kishim fat Sulmuesi i Romës, Diego Perotti, ka komentuar barazimin ndaj Bolognas me rezultat 1-1. Anësori argjentinas ka thënë s
Abrashi: Merituam më shumë Amir Abrashi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se kombëtarja shqiptare meritonte më shumë ndaj Austrisë. Shqipë
Simeone: E merituam fitoren Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, është shprehur se fituan me meritë ndaj Real Madridit. Tekniku argjentin
Ramos: E merituam fitoren Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, pas ndeshje ka thënë se skuadra e tij e meritoi fitoren në takimin ndaj Romës n
Morata befason: Ne e merituam titullin! Alvaro Morata ka befasuar me deklaratat e tij, duke thënë se Juventus, përveçse e meritonte finalen, e meritonte edhe ta
Pep: Përgëzime futbollistëve të Bayernit "Jam shumë i kënaqur me skuadrën time, e merituam plotësisht fitoren". Pas fitores së thellë 7-0 me Shakhtar Donetsk, Pe
Hazard: Nuk e kam menduar kurrë PSG-në Eden Hazard deklaron se nuk ka menduar asnjëherë për një transferim të mundshëm te Paris Saint Germain, duke nxehur sfid
Mourinho: E merituam fitoren Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho, ka thënë se skuadra e tij e ka merituar fitoren kundër Arsenalit. Chelsea dje mpo
Mancini: Merituam fitoren Për teknikun Roberto Mancini disfata 1-0 e Galatasarayt në Copenhagen ishte një rezultat i “keq” pasi ata humbën shansin
Terim: Merituam respektin e të gjithë botës Pavarësisht se u eleminua nga Champions League, trajneri i Galatasaray Fatih Terim është shfaqur shumë i kënaqur nga kjo
Mourinho: Nuk e merituam fitoren Jose Mouriho është shprehur se ekipi i tij nuk e meritoi kualifikimin për në 1/4 e Champions League, dhe se u eleminua
Ferguson: E merituam humbjen Sir Alex Ferguson duket i dorëzuar ashtu si Manchester United i tij pas ndeshjes kundër Norwich, të cilën e humbën me re
E merituam, ishim më mirë se Barça Real Madrid ka fituar titullin kampion dy javë nga përfundimi pasi, Los Blancos mundën Athletic Bilbao 3-0 në stadiumin
E merituam fitoren Trajneri i Bayern Munchen, Jupp Heynckes, deklaroi pas ndeshjes gjysmëfinale të Ligës së Kampioneve ndaj Real Madrid se
Mourinho: Nuk e merituam fitoren Trajneri i Realit të Madridit, portugezi Jose Muourinho, e ka pranuar se skuadra e tij luajti dobët dhe se Rayo Vallecan