999 rezultate për

meri

Shkencëtarët zbulojnë misterin më të madh që fsheh Amerika, një UFO Më shumë se gjys milioni njerëzish janë gati të zbulojnë çfarë fshihet në Zonën 51! A janë të vërteta gjithë historitë m
Aktorja e njohur amerikane nuk ka patur asnjë takim me meshkuj prej 35 vitesh Aktorja e njohur amerikane e që ka luajtur filma shumë të famshëm, Diane Keaton në një intervistë për revistën "InStyle"
Basha takon kreun e Komitetit Amerikano-Hebraik: Në vend të heshtjes vazhdojmë betejën për demokraci Kryedemokrati Lulzim Basha është takuar me delegacionin e Komitetit Amerikano- Hebraik. Basha shprehet se gjatë takimit
SHBA dhe Turqia pranë përplasjes prej raketave ruse Shtetet e Bashkuara dhe Turqia janë afër një krize të thellë, pasi Ankaraja tha të premten se ka pranuar pjesët e para t
Ky është ishulli i çmendurive, alkool, drogë dhe seks në publik (FOTO LAJM) Në sezonin veror, ishulli ‘South Padre’ tejmbushet me mbi 100 000 adoleshentë amerikanë të cilët festojnë në mënyra ekst
"Shpërthen" Kaubojsi: O qumështor, o parazit (VIDEO) Eduard Ndocaj, ka reaguar ashpër ndaj nënkryetarit të KQZ-së, Denar Bibaj, pas numërimit të 11 kutive në Lezhës, ku nga
Nuk vonon "bomba" amerikane për Erdoganin pas marrjes së raketave të Putinit Ashtu siç pritej, Senati i SHBA-ve ka filluar procedurat e miratimit të sanksioneve për Turqinë pasi ditën e sotme në An
Pjesë të S-400 mbërrijnë në Turqi, por presioni amerikan i mbyll ato në depo Ministria e Mbrojtjes e Turqisë tha se pjesët e para të sistemeve ruse të mbrojtjes raketore S-400 arritën të premten në
KQZ pranon hapjen e kutive, fillon sot rinumërimi në Lezhë Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqës
SHBA mbështet Kosovën me 34 milionë dollarë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe drejtoresha e misionit të USAID-it në Kosovë, Lisa Magno nënshkruan sot një amend
Është Flaka Krelani apo Kim Kardashian? Shikoni ngjashmërinë (FOTO LAJM) Kim Kardashian është kthyer në "fenomenin" e këtyre kohërave. Shumë vajza inspirohen nga Kim për look-un e tyre dhe numë
E zhdukur prej 9 ditësh, gjendet e vdekur shkencëtarja amerikane Në datën dy korrik, u raportua në media se shkencëtarja amerikane Suzannë Eaton ishte zhdukur në ishullin e Kretës.
SHBA rikthen në Shqipëri pjestarin e grupit që vrau efektitivin e RENEA-s Deportohet nga SHBA-ja, një prej pjesëtarëve të grupit të strukturuar kriminal, ku pas sulmit me armë në qershor të viti
Pas Copa America, Lautaro e "djeg" me Agustinën (FOTO LAJM) Pas një sezoni mjaft intensiv me Interin dhe në Copa America me Argjentinën, Luataro Martinez po shijon pushimet bashkë
Po eksploronte Kretën, zhduket prej ditësh shkencëtarja amerikane Shkencëtarja amerikane Suzanne Eaton është zhdukur pa lënë gjurmë pas, prej 6 ditësh në Kretë. 59-vjeçarja është zhd
Meta për "Kathimerini": Rama, "nëna" e gjithë konflikteve në vend Akuzat dhe sulmet e presidentit Ilir Meta ndaj kryeministrit Edi Rama tashmë kanë kaluar përtej kufijve. Kreu i shtetit
Golashënuesi i "Copa America" afër transferimit te Milani Everton Sousa Soares, i njohur shkurt si Everton ose Everton Cebolinha, është rrugës për ta veshur fanellën e Milanit.
Protesta e opozitës, Ambasada Amerikane: Shmangni grumbullimet e mëdha Ashtu si edhe në protestat e kaluara, edhe sot ambasada e SHBA u ka bërë thirrje qytetarëve amerikanë që të shmangin gru
Finalja e "Copa America", tifozja nudo "tërbon" stadiumin (FOTO LAJM) Brazili triumfoi mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Amerikës, duke mposhtur Perunë me rezultatin 3-1. Përpos ndesh
Argjentina është ftuar në Ligën e Kombeve? Reagon UEFA UEFA e ka mohuar pohimin tronditës të Fox Sports se Argjentina është ftuar për të marrë pjesë në turneun e radhës të Lig