999 rezultate për

meri

Saimir Tahiri publikon pamjet dhe jep paralajmërimin: Beteja ime sapo ka filluar (VIDEO) Orët e gjatë të pritjes për vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda e kanë shoqëruar me ankth pritjen e ish-ministrit Sa
Jeni gati për Lotarinë Amerikane? Kur fillojnë aplikimet dhe cilat janë kushtet e pranimit Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzim
Gabimet e përditshmërisë që duhet të rregulloni sa më parë (FOTO LAJM) Ndonjëherë nuk i kushtojmë vëmëndjen e duhur gjerave të përditshme. Sigurisht që të gjithë dime të bëjmë dush dhe te
Fotografi amerikan publikon prapaskenat, si një foto mund të dal kryevepër (FOTO LAJM) Fotot më të mira në botë kërkojnë punë e palodhur të një stafi relativisht të madh. Jo vetëm fotografi por pas fotove kr
Renditja e re e FIFA-s, Spanja shënon ngritje Pas ndeshjeve ndërkombëtare, FIFA ka publikuar renditjen e re të Kombëtareve, derisa ka pasur ndryshime të mëdha në tabe
Palmer: Ky është qendrimi ynë për Shqipërinë Mathew Palmer, i dërguar i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor i tha Zërit të Amerikës se administr
Skenarët që mund të fshihen prapa dialogut me Serbinë Përfshirja direkte e Gjermanisë, e Francës dhe e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në procesin e dialogut mund ta sjellë
Skenarët që prodhon përfshirja e fuqive të mëdha në dialog Përfshirja direkte e Gjermanisë, e Francës dhe e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në procesin e dialogut mund ta sjellë
"Çfarë kam bërë për të të merituar", e dashura e Olsi Bylykut emocionohet nga surpriza (FOTO LAJM) Dy ditë më parë e dashrua e Oltit Bylykut, Egli festoi 22 vjetorin e lindjes. Pas një feste surprizë të organizuar ng
Gazeta holandeze zbulon përse e eliminuan Presidentin e Çamërisë Disa kohë më parë eliminimi i Festim Latos, i cili ishte vetëshpallur presidenti i Republikës së Çamërisë tronditi mbarë
Pushime të vonuara, por Tayna po i kalon në vendin super luksoz (FOTO & VIDEO) Tayna ka ditë që ka nisur pushimet në Amerikë. Tayna e ka përmbyllur suksesshëm turneun e koncerteve të këtij sezoni.
"Meritoj më shumë", pas Feros dhe Kidës një tjetër artist lë "On Records" (FOTO LAJM) Pas largimit të Kidës edhe reperi i njohur Fero, para pak kohësh u largua nga labeli ‘On Records’ për shkak se kontrata
Hahn: Maqedonia meriton hapjen e negociatave Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria meritojnë hapje të negociatave për anëtarësim në BE, thotë në një intervistë për gazetë
Shitet në ankand telefoni personal i Hitlerit me këtë çmim jasht pritshmërive (FOTO LAJM) Telefoni personal i Hitlerit dikur është shitur për 199,000 $ në ankand. Telefoni në ngjyrë të kuqe u shit nga Bunker
Bye Kiara! Butrint Imeri na prezanton të dashurën e re dhe qenka super yll (VIDEO) Ditën e sotme, në media u aludua se Butrint Imeri dhe Kiara Tito ishin ende në një lidhje së bashku. Kjo për faktin s
Të drejtosh shpinën e kërrusur vetëm me goditje, ky doktor meriton “Nobel” Kjo histori është e jashtëzakonshme! Djali që shihni në videon e mëposhtme quhet Mun. Ai nuk ndjente asgjë në njër
Janë bashkë? Butrint Imeri dhe Kiara Tito po çmendin ndjekësit me këto detaje (FOTO LAJM) Butrint Imeri dhe Kiara Tito prej shumë kohësh thuhet se janë duke përjetuar një histori dashurie, megjithatë nga goja e
Biznesmenët e arrestuar, mes tyre edhe vjerri i polices që humbi gishtat në protestën e opozitës Mes biznesmenëve që sot kanë dalë para gjykatës për masën e sigurisë ka qenë edhe Rrapo Baduni, pronar i kompanisë “Bani
UFO-t ekzistojë, ku dyshohet se i fsheh Amerika (FOTO LAJM) Tre të katërtat e qytetarëve amerikanë besojnë në ekzistencën e jashtëtokësorëve. 33% e të intervistuarve thonë se alien
Sherri mes kushërirash vazhdon? Detaji që tregon mardhënien e Beatrix me Anxhelinën (FOTO LAJM) Thuajse 1 vit pas sherrit të bujshëm mes dy kushurirave Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix ramosaj, duket se çdo gjë i pë