E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

mergim

A do të jetë Mavraj në ndeshjen me Serbinë? Një nga shtyllat e mbrojtjes për Kombëtaren shqiptare është në ditët e fundit që i duhen për t’u rikuperuar plotësisht.
Mavraj në fushë me Kombëtaren (FOTO LAJM) Mërgim Mavraj i bëri i Kuqezinjve një surprizë shumë të bukur duke shkuar në stërvitje, për t’i dhënë zemër ekipit. Mbro
Mavraj: Stërvitem 5 orë për t'u rikthyer Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj, ende është jashtë fushave të futbollit pas dëmtimit të rëndë që pë
Mërgimtarët po grabiten në autostradën serbe Makinat të cilat udhëtojnë përmes Serbisë e që kanë targa të vendeve të huaj, janë trageti i një grupi të organizuar nga
Mërgimtarët shkaktojnë rradha të gjata në në pikë-pagesat rrugore në Kumanovë (FOTO LAJM) Kthimi i mërgimtarëve në vendlindje ka sjellë rradhë të gjata në vendkalimet kufitare në Kumanovë. Gjatë ditëve të fu
Ja si pritet mërgimtari në Kosovën e tij (VIDEO) I thyen xhamin e makinës duke vjedhur më pas gjithçka mundën. Faton Metollit që jeton në Finlandë, ka rënë pre e grab
Mërgimtarët "bllokojnë" Tetovën, qytetarët akuzojnë Komunën (Foto) Me afrimin e festës së Bajramit është rritur edhe numri i mërgimtarëëve që kthehehen për pushime në vendlindje. Kjo po n
Mavraj: Vendimi dhuratë për Ramazan Mërgim Mavraj ka shkruar një status në Facebook, lidhur me vendimin e CES-it për ti dhënë 3-pikëshin Shqipërisë. Mavr
Mërgim Lushtaku do të padisë për shpifje Veton Surroin Mërgim Lushtaku, djali i kryetarit të Komunës së Skenderajt, Sami Lushtakut, me anë të një postimi në Facebook ka reagua
Mërgim Lushtaku: Baba, në rini luftove e tani po të burgosin Djali i Sami Lushtakut, Mërgim Lushtaku ka shkruar një status në Facebook, ku thotë se babait të tij rinia i shkoi malev
Lenjani - Mavrajt: Sot të gjithë jemi me ty Ermir Lenjani ka ngushëlluar shokun e skuadrës Mërgim Mavrajn për ndarjen nga jeta të babait të tij. Lenjani i ka thë
Vdekja e babait, mesazhi emocionues i Mërgim Mavrajt Vdekjen e babait e konfirmon edhe vetë Mërgim Mavraj. Me anë të një postimi emocionues në Facebook, mbrojtësi i Kombëtar
Ndahet nga jeta babai i Mërgim Mavrajt Është ndarë nga jeta në orët e para të mëngjesit të sotëm babai i futbollistit të Kombëtares Mërgim Mavraj. Ai vuante pr
Lavdërim Muhaxheri dhe Mërgim Mavraj Lavdërim Muhaxheri preu një kokë njeriu, ndoshta më shumë se një kokë për të
Mërgim Mavraj: Pas vështirësisë vjen lehtësimi Mbrojtësi kosovar, Mërgim Mavraj, është shprehur i lumtur me fitoren e Shqipërisë kundër Armenisë. Mavraj ka hedhur posh
Mavraj mohon lajmin për vdekjen e babait të tij Lajmi i publikuar nëpër shumë media të Kosovës se babai i futbollistit Mërgim Mavraj ka ndërruar jetë gjatë ndeshjes ka
"Shpresa nuk vdes kurrë", ja kë hoxhë citon Mërgim Mavraj Dita e katërt e grumbullimit të Kombëtares shqiptare kulmoi me sfidën miqësore ndaj akademisë së 19-vjeçarëve të drejtua
Publikime me karakter fetar, Koln kontrollon Facebook-un e Mavrajt Klubi gjerman i Koln mund të kontrollojë profilin zyrtar në Facebook dhe, madje, t’ia pengojë publikimin e disa videove
Look-u i vjetër i Mavraj krijon humor te Koln (FOTO) Mbrojtësi i Kombëtares Mërgim Mavraj ndodhet me ekipin e tij Koln në SHBA ku po kryen fazën përgatitore para startit të
Mërgimtarët e viteve 70-ta (VIDEO) Në emisionin "Arkivi" të gazetarit Fisnik Dërguti në Radio Televizionin e Kosovës u trajtua tema "Mërgimtarët e viteve 7