999 rezultate për

mergim

Ja si motivohet Mavraj para ndeshjes me Francën Mërgim Mavraj pritet të jetë lideri i mbrojtjes në sfidën kundër Francës në mungesë të Lorik Canës për arsye kartonash.
Lajme të mira për Mërgim Mavraj Më në fund ka lajme të mira për Mërgim Mavraj. Pas rikthimit në fushë nga një dëmtim i gjatë Këlni mesa duket ka vendosu
UEFA sërish teste antidoping te Kombëtarja Futbollistët e kombëtares shqiptare iu nënshtrohen testeve antidoping. Në mesditën e së enjtes, përfaqësues të UEFA mbër
A po agjëron Mërgim Mavraj? Vjen konfirmimi nga Franca Dje ka filluar muaji i shenjtë i myslimanëve, Ramazani dhe dihet se disa nga futbollistët e kombëtares agjërojnë dhe jan
Birra "Peja" i bën një surprizë të bukur Mavrajt (FOTO) Polemikat e krijuara në media dhe te tifozët për faktin që mbrojtësi i Kombëtares dhe Këlnit, Mergim Mavraj, nuk pranoi
Reagon kompania e Birrës për deklaratën e Mërgim Mavrajt Kombëtarja e Shqipërisë në futboll ndodhet në Austri ku po zhvillon përgatitjet stërvitore, para fillimit të fazës final
Sirena turke për Mërgim Mavrajn “Sirena” turke për mbrojtësin e Kombëtares Shqiptare, Mërgim Mavraj. Në miqësoren mes Austrisë dhe Shqipërisë të zhvillu
Mavraj kritikon ashpër mediat shqiptare, ja reagimi i tij Mërgim Mavraj dh Lorik Cana, kanë qenë në qendër të vëmendjes pas ndeshjes miqësore ndaj Austrisë për dy golat e pësuar
Ja kush po tenton ta “vrasë” Sami Lushtakun, sipas djalit të tij Mërgim Lushtaku, djali i kryetarit të Skenderajt Sami Lushtaku, në llogarinë e tij në Facebook ka reaguar lidhur me dëni
Dëmtohet sërish Mërgim Mavraj Pas një rikthimi të shkëlqyer me 3 ndeshje radhazi në formacionin e Këlnit, madje duke u paraqitur shumë mirë, Mërgim Ma
Shani Tarashaj dhe Mërgim Brahimi kërcejnë valle shqiptare (VIDEO) Talenti nga Kosova i Grasshopersit, Shani Tarashaj, i cili së fundmi është blerë nga Evertoni, ku do të kalojë në verë,
Mavraj flet për rikthimin në formacion te Kolni Mërgim Mavraj është rikthyer në fushë, duke luajtur një ndeshje si titullar pas 8 muajsh. Mbrojtësi i cili aktivizua në
Sami Lushtaku, sërish në Emergjencë Kryetari Komunës së Skenderajt, që aktualisht po vuan dënimin në Burgun e Sigurisë së Lartë në Gërdovc, përsëri është dë
De Biasi i ofron Mavraj-n Sampdorias De Biasi po punon shumë që t'i sistemoj të gjithë lojtarët e tij në skuadra ku kanë mundësi që të luajnë për të qenë gat
Koln nuk e lëshon Mavrajn E ardhmja e Mërgim Mavrajt duket se do të jetë tek Koln. Mbrojtësi shqiptar i rikthyer në fushë pas një dëmtimi ende nu
Ish-ushtari i UÇK-së niset në mërgim, komuna e Gostivarit nuk i’a ktheu vendin e punës (VIDEO) Ish-ushtari i UÇK-së, nga fshati Tërnovë i Gostivarit, Zudi Salihi, mori rrugën e mërgimit pasi Komuna e Gostivarit e la
Refuzon Dortmundin për Flamurtarin Mërgim Neziri është futbollisti që do të provojë të bëhet pjesë e Flamurtarit. 22-vjeçari i lindur në Gjermani ku ishte
FSHF reagon pas deklaratës së Mërgim Brahimit FSHF ka reaguar në lidhje me deklaratën e mesfushorit Brahimi ndaj Redi Jupit. “Prej shumë kohësh Federata Shqiptare
Mërgimtari: As në kohën e shkaut s'kemi vuajtur për bukë (VIDEO) Një mërgimtar, që nga video mësohet se është nga Kaçaniku e që jeton në Danimarkë, ka shpërthyer në kritika ndaj kushtev
Mavraj besimtar i devotshëm, ndihmon fëmijët në nevojë (FOTO LAJM) Futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit Mërgim Mavraj ka postuar në Facebook, disa foto ku tregon se po ndihmon