999 rezultate për

mergim

"Mërgim Mavraj është si beton në mbrojtje" Mërgim Mavrajn dhe grekun Kiriakos Papadopulos janë dy shtyllat e mbrojtjes së Hamburgut. Këtë e thotë një prej drejtues
Mërgim Mavraj shkëlqen në sytë e De Biasit (VIDEO) Hamburg u mbrëmë mori një fitore shumë të rëndësishme në luftën për mbijetesë, teksa mposhti me rezultatin 1-0 Bajer Lev
Mërgim Mavraj kapiten i Hamburgut? Mërgim Mavraj ka fituar besimin e skuadrës ësë re Hamburgut, edhe pse ka luajtur vetëm dy ndeshje zyrtare me këtë skuadë
De Biasi sherr me Mavrajn, mbrojtësi rrezikon të mos thirret më Marrëdhëniet mes trajenrit të kombëtares sonë De Biasi dhe mbrojtësi të Hamburgut, Mërgim Mavraj duket se janë krisur.
Koln dhe Mavraj pësojnë një humbje të thellë Skuadra e Kolnit është mundur me rezultatin 4-0 në transfertë kundër Hoffenheim. Në këtë sfidë, qendërmbrojtësi kuqezi M
Mërgim Mavraj zbulon planet e së ardhmes Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe Kolnit, Mërgim Mavraj tregon planet e së ardhmes. Në një prononcim për “express
Urimi i ditës, Mërgim Mavraj “shpall pavarësinë” në Vlorë Ndonëse priti pak më gjatë se të tjerët, mbrojtësi i Kombëtares , Mërgim Mavraj si përherë, zgjodhi një mënyrë krejt të
Mergim Mavraj siç nuk e keni parë ndonjëherë (VIDEO) Mërgim Mavraj, qendërmbrojtësi i Kombëtares, në konferencën e djeshme për shtyp ka treguar edhe aftësi të tjera, veç aty
Ja si i përshkruan Mavraj femrat shqiptare Mërgim Mavraj këtë herë ka folur për femrat shqiptare, duke i cilësuar si shumë të ngrohta. Mbrojtësi i Kolnit, Mërgi
Mërgimtarit i kapen specat në aeroportin e Prishtinës Shumë shqiptarë të cilët emigrojnë, tashmë e kanë kthyer në ves që të marrin ushqime nga vendi i tyre për t'i dërguar në
Mërgimtarët shqiptarë dërgojnë deri në 1.5 miliard euro në Maqedoni Mërgimtarët shqiptarë dërgojnë para për të afërmit të tyre që ndodhen në territorin e Maqedonisë. Ajo shumë sipas disa
E pabesueshme/ Hajduti në shtëpinë e Getoarit është një vajzë 17-vjeçare Reperit të njohur, Getoar Selimi, i hynë në banesën e tij te Kodra e Diellit dhe i vodhën një orë me vlerë 35 mijë Euro.
Mërgimtarët të pakënaqur në kuvendin i Kosovës Sot Kuvendi i Kosovës hapi dyert për mërgimtarët të cilët po qëndrojnë këto ditë në Kosovë. Por, mërgimtarët nuk u j
Bulevardi sot në 14 foto, nuk mungonte as Mërgim Mavraj (FOTO GALERI) Mijëra besimtarë myslimanë kanë falur sot namazin e e Bajramit në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" në Tiranë. Namazi i
Mërgim Mavraj “hyn” në politikë, por me kë parti? Mergim Mavraj në rrjetin social Facebook nëpërmjet një postimi me doza humori ka shkruar se është gati të hyjë në politi
Deklarata e Mavrajt bën xhiron e botës: Gara u prish në Europian Futbollistët e përfaqësueses shqiptare nuk i kanë përjetuar mirë ndeshjet e fundit që kanë parë në “Euro 2016” dhe janë
Cana dhe Mavraj: Ju duam fort! Futbollistët e Kombëtares pas fitores ndaj Rumanisë janë më të bashkuar se kurrë më parë. Lorik Cana dhe Mërgim Mavra
Lila dhe Mavraj festojnë duke bërë sexhde (FOTO LAJM) Pas golit të shënuar nga Armando Sadiku, dy futbollistët e Kombëtares, Andi Lila dhe Mërgim Mavraj kanë festuar duke bër
Mavraj-Ajetit: "Ajetiiii, ta ha shpirtin" (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares shqiptare nihen për marrëdhëniet e mira dhe miqësinë që kanë me njëri tjetrin, çor ndeshja e s
Mavraj sërish në radarin e Lazios Lazio ka rikthyer interesimin për mbrojtësin e kombëtares shqiptare Mërgim Mavraj. Drejtori sportiv i Lazios, Igli Ta