999 rezultate për

mergim

Kosova paralajmëron mërgimtarët, shikoni si i rezervoni biletat e avionit Në prag të sezonit turistik, dhe gati në kohën kur emigrantëve kthen ne vendet e lindjes, Ministria e Infrastrukturës në
Serbia ndryshon rregullat e komunikacionit, vlen edhe për mërgimtarët Serbia ka ndryshuar rregullat e komunikacionit, që nga dita e djeshme (27 prill 2018). Atje ka filluar se zbatuari ed
Trajneri i Hamburgut U-21 lë jashtë skuadre Mërgim Mavraj Duhen edhe pak javë nga fundi i kampionatit gjerman, por Mërgim Mavraj duket se i ka dhënë fund aventurës së tij me skua
Sela në takim me mërgimtarët Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i shoqëruar nga anëtarë të kryesisë po qëndron në Vjenë në takime me dia
Fillojnë hallet për Mavrajn, trajneri urdhëron që të stërvitet me ekipin e dytë Periudhë tepër e vështirë për Mërgim Mavrajn në radhët e Hamburgut në Bundesligë. 31-vjeçari sapo ka marrë një lajm të h
Nuk do ta besoni se ku ka përfunduar kartela e Mergim Lushtakut Pas ndërprerjes së seancës, deputeti i VV-së Liburn Aliu ka vjedhur kartelat e deputetëve të pozitës. Një ndër kartel
Lushtaku debaton me Albin Kurtin Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku, ka shkuar te deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe Liburn Aliu me të cilët nuk
Tension tek Hamburgu, tifozët tentojnë të rrahin Mavrajn me shokë në dhomat e zhveshjes Skuadra e mbrojtësit shqiptar të Mërgim Mavrajt, Hamburgu nuk po kalon një moment fort të mirë në kampionat pasi ndodhet
National Geographic në 1912: As rrahja, burgimi, mërgimi, e as vdekja nuk i tund shqiptarët nga vendi Shqiptari është europian: për më shumë se dy mijë vjet ka jetuar atje ku jeton tani – në fortesat e Epirit dhe Ilirisë,
Shqiptari shkon refugjat në Kanada por tani të gjithë flasin për të (VIDEO) Është larguar gjatë luftës së Kosovës, si refugjat, derisa tani është shumë i suksesshëm në Kanada. Ky është Mërgim V
Publikohet një listë e rrallë e mërgimtarëve që e ndihmuan Jasharin me para (FOTO LAJM) Kjo është lista e atyre që e ndihmuan ADEMIN, për të cilët flet Rifat Jashari. Në rreshtin numër 10 shkruan: Ism
Mërgimi tregon pse u largua nga kuvendi, thotë nëse do ta votojë Haradinajn Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku është deklaruar pas raportimeve se nuk do ta votojë Ramush Haradinajn për kryeministë
Sami Lushtaku demanton, Mërgimi do ta votojë Haradinajn Sami Lushtaku ka demantuar lajmin se Mërgim Lushtaku nuk do ta votojë qeverinë dhe Ramush Haradinajn si kryeministër i K
Mërgim Lushtaku nuk e voton Haradinajn? Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku, nuk do ta votojë kabinetin e ri qeveritar. Arsyeja kryesore sic mëson Tribuna Cha
Ilda Bejleri publikon mesazhet private me Mavrajn, shikoni çfarë ka ndodhur mes tyre Gazetarja e “SuperSport”, Ilda Bejleri, ka publikuar sot në “Instagram” një bashkëbisedim argëtues nga hoteli ku është g
Ja si ka reaguar Mergim Lushtaku për lirimin e babait Mërgim Lushtaku duket se është shumë i lumtur prej lajmit se babai i tij Sami Lushtaku është liruar nga të gjitha akuzat
Mesazhi i veçantë i Mërgim Mavrajt disa orë pas fitores me Izraelin Kapiteni i Shqipërisë Mërgim Mavraj në ndeshjen me Izraelin është shfaqur shumë i i emocionuar pas fitores 0-3 që arriti
Futbollisti shqiptar eliminon Barçën, shkon në finalen e Championsit për U19 Një super talent me origjinë shqiptare do të luajë në finalen e Ligës së Kampionëve për moshën deri në 19 vjeç, në kupën
Maqedonia, shteti njerkë për mërgimtarët shqiptarë Maqedonia vazhdon t’i shoh vetëm si para apo euro e franga, bashkëatdhetarët tanë që jetojnë dhe punojnë në vendet europ
Gazeta gjermane: Mavraj, shefi i mbrojtjes së Hamburgut Gazeta e njohur e qytetit të Hamburgut,”Elmshorner Nachrichten”, i ka kushtuar një artikull mbrojtësit të Kombëtares, Më