999 rezultate për

mergim

Kaq është numri i kosovarëve që jetojnë në diasporë (FOTO LAJM) Numër i madh i kosovarëve jetojnë ende në shtetet e perëndimit. Megjithë tendencën e zhvillimit ekonomik të vendit, n
Mërgimtari humbet dokumentet në Gjilan, ka një lutje për qytetarët (VIDEO) Mërgimtari Adrian Salihaj që kishte ardhur në Kosovë për të festuar Pavarësinë, dje gjatë pasdites ka humbur të gjitha d
UEFA me dorë të rëndë, pezullon me 3 ndeshje Mërgim Mavraj Mërgim Mavraj pati një episod në takimin e humbur 4-0 ndaj Skocisë, ku goditi me kokë kundërshtarin Rajan Kristi dhe u l
Mërgimi tregon si u intervista Lushtaku në Hagë Deputeti i PDK-së, i biri i ish-komandantit Sami Lushtaku, Mergim Lushtaku, ka shprehur zhgënjimin lidhur me funksionali
Zyrtare: Mërgim Mavraj firmos me ekipin e ri Mërgim Mavraj është zyrtarisht lojatari më i ri i skuadrës së Ingolstadt e cila militon në ligën e dytë gjermane. Ësh
Kjo është skuadra e re e Mërgim Mavraj Mërgim Mavraj është shumë pranë një kthimi edhe një herë në tokën gjermane. Pas prishjes së kontratës me klubin grek
Ky është destinacioni i ardhshëm i Mërgim Mavrajt Duket se aventura e Mërgim Mavrajt te skuadra greke e Arisit, nuk ka shkuar në mëyrën më të mirë të mundshme. Së fun
Polici serb keqtrajton mërgimtarin nga Kosova deri sa ai i jep rryshfet (VIDEO) Keqtrajtimet që po iu bëhen kosovarëve në kufi të Serbisë nuk kanë të ndalur. Sidomos tani në prag të festave të fundvit
Thirrje mërgimtarëve: Shmangni Serbinë, kaloni nga Shqipëria Taksa 100% e vendosur nga Qeveria e Kosovës kundrejt produkteve të Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës, ka acaruar dhe më sh
Mavraj kërkon falje: Mos e vini në diskutim dashurinë time për fanellën e Kombëtares (FOTO LAJM) Mërgim Mavraj, pas kartonit të kuq ditën e djeshme ndaj Skocisë, ka kërkuar falje publikisht në Instagram, përmes disa r
Mërgim Mavraj merr pasaportë greke (FOTO LAJM) Mërgim Mavraj është grek. Zyrtarisht, me letra e kemi fjalën. Ose të paktën këtë ka lënë të kuptohet mbrojtësi i Kombëta
Fjalët për Drenicën që u bënë hit në internet, mesazhi për Ramushin dhe Thaçin (VIDEO) Pas vizitës së Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç në Kosovë, dhe tentimit për të hyrë në fshatin Banjë të Skendera
Mërgim Mavraj qëndron përsëri në Bundesligë ? Skuadra e Hanoverit në Bundesligë është në kërkim të një një qëndërmbrojtësi. Një përforcim i mundshëm lakohet edhe emri
Mërgimtari bën për spital dy policë Një mërgimtar nga Suedia është ndaluar nga Policia e Kosovës për mos respektim të shenjave të komunikacionit. Derisa
Zyrtare: Mërgim Mavraj largohet nga Hamburgu (FOTO LAJM) Merr fund telenovela “Mavraj”. Mbrojtësi i Kombëtares ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit Hamburgut duke prishur
Mërgimtarët që vinë në Kosovë nga Serbia duhet t'i dinë këto ndryshime rrugore Të gjithë mërgimtarët që kanë filluar të vinë në vendlindjen e tyre nëpërmjet Serbisë duhet të kenë dijeni për ndryshimi
Mërgim Mavraj në lidhje, kush është bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Njëri ndër emrat më të përfolur të futbollit shqiptar është padyshim, Mërgim Mavraj. Por përpos karrierës së tij ai k
Mërgim Lushtaku bëhet baba, mësoni emrin e fëmijës Deputeti i PDK’së që vije nga Skënderaj, Mergim Lushtaku, ka bërë të ditur se është bërë baba për të katërtën herë, pasi
Mërgimtarët pa kaluar nga Serbia duhet ta lexojnë këtë lajm Në mbledhjen e mbajtur dje, Parlamenti serb ka miratuar ndryshimet në Ligjin për Sigurinë në Komunikacion. Me ndryshi
Lajm i rëndësishëm për mërgimtarët që kalojnë për Serbi Qeveria e Serbisë në mbledhjen e vet të sotme e ka ndryshuar Ligjin për siguri në komunikacion. Me këtë ligj, drejtue