999 rezultate për

mergim

"Nuk kam pasur kurrë lidhje", Mërgim Vojvoda: Dua vajzë shqiptare dhe myslymane (VIDEO) Mbrojtësi i Torinos, Mërgim Vojvoda, ka folur në emisionin sportiv “Dueli Sportiv”. Futbollisti i Kosovës ka prekur
Mërgim Vojvoda, futbollisti më i mirë i vitit 2020 në Kosovë Tashmë është edhe zyrtare, Mërgim Vojvoda është shpallur futbollisti më i mirë i vitit 2020 në Kosovë. Në një ceremon
Derbi i kosovarëve në Serie A, Vojvoda përballë Muriqit Mërgim Vojvoda përballë Vedat Muriqit. Xhiroja e gjashtë në Serie A sjellë derbin e dy futbollistëve nga Kosova. M
Mërgim Berisha i realizon gol Atl Madrid (VIDEO) Mërgim Berisha ka shënuar për Salzburgun duke përmbysur për pak minuta Atletico Madridin në Wanda Metropolitano Futb
Plas gallata me Mërgim Vojvodën, frikësohet nga tamponi (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares së Kosovës gjatë ditës së sotme kanë bërë testet për COVID-19, para udhëtimit drejt Italisë, a
ZYRTARE/ Mërgim Vojvoda firmos me Torinon shte thjesht një formalitet, por tani është zyrtare: Mërgim Vojvoda është një lojtar më i ri i Torinos. Mbrojtësi koso
Pothuajse zyrtare, Vojvoda transferohet tek ekipi i madh i Serie A Mërgim Vojvoda në sezonin e ri do të jetë pjesë e Serie A. Korrespodenti i Albeu.com në Torino, Nderim Kaçeli ka mës
Mërgim Mavraj tërhiqet nga Kombëtarja Shqiptare (VIDEO) Futbollisti nga Istogu, Mërgim Mavraj nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares Shqiptare. Lajmi është bërë i ditur nga ve
Gazzetta dello Sport: Lazio pas dyshes së Kosovës Lazio po interesohet për transferimin e dy lojtarëve të kombëtares së Kosovës. Prestigjiozja italiane "Gazzetta dello
Dëmtohet Mërgim Mavraj, disa javë jasht fushave Mbrojtwsi i Kombwtares, Mwrgim Mavraj ka pwsuar njw dwmtim nw kofshw nw takimin e fundit nw Bundesligwn 2 kur skuadra e
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
Tronditëse, gjykata thotë se vrasja e Mërgimit 7 vjeçar në Zvicër ishte e planifikuar Shtetasja zvicerane, Angela N., kishte vrarë Mërgimin 7 vjeçar, në Bazel. Ajo pretendonte se kishte vepruar nën ndikim.
Mërgimtarët nga Zvicra "harbohen" rrugëve të Prishtinës Ardhja e mërgimtarëve, përveç se ka bërë familjet që të shmallen dhe ka shkaktuar trafik në Kosovë, po shfaq edhe një fe
A do të parkonit kështu edhe në Zvicër? (FOTO LAJM) Një mërgimtar nga Zvicra ka parkuar veturën që kushton mijëra euro në pjesën e dedikuar për këmbësorë, pranë së cilës ka
Çfarë pritet të ndodhë sot në Kosovë Vazhdon dita e dytë e “Prishtina Gastronomy Festival”. (Sheshi “Adem Jashari”, Prishtinë, ora 09:00) Kryeministri në
Erdhi në Kosovë për pushime, mërgimtari habitet kur e sheh një porosi në banesën e tij (VIDEO) Erdhi për pushime në Kosovë, por një mërgimtar u befasua me një porosi që gjeti në banesë. Atij i kërkonte falje Poli
Mërgimtarët nga këto dy vende dërgojnë më shumë para në Kosovë Banka Qendrore e Republikës së Kosovës, ka njoftuar se remitencat që pranohen në Kosovë kryesisht vijnë nga Gjermania dh
Kështu priten mërgimtarët në Aeroportin e Prishtinës (VIDEO) Jemi në sezonën e verës dhe bashkatdhetarët ja kanë mësy pushimeve në Kosovë. Kolona të gjata në kufi e fluksi i madh
800 milion euro u dërguan në Kosovë nga emigrantët Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, tha se kosovarët që jetojnë në vende të ndryshme
Haradinaj reagon për vrasjen e 7 vjeçarit në Zvicër Kryeministri Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen e 7 vjeçarit, i cili u vra dje në Basel të Zvicrës. Përmes një