999 rezultate për

menyre

Xhensila Myrtezaji surprizohet në mënyrën më të bukur nga fansat e saj (FOTO LAJM) Me talentin dhe ëmbëlsinë e saj, Xhensila Myrtezaji ia ka dalë të vjedhë zemrat e publikut, duke krijuar kështu grupin e
23-vjeçari shqiptar arratiset nga burgu në mënyrë të pabesueshme Një shqiptar 23 vjeçar i cili ishte ndaluar për grabitjen e një apartamenti, ka mundur të kalojë hekurat e qelisë ku mba
I riu shqiptar arratiset në mënyrë spektakolare nga burgu Një i ri shqiptar, i cili ishte arrestuar në flagrancë duke vjedhur në një shtëpi, ja ka dalë të arratiset nga dhoma e n
Si t’i mbajmë sa më të freskëta perimet Disa artikuj nuk mund të qëndrojnë të freskëta për një kohë të gjatë, andaj shpejt kalben, ndërsa gjendja e tyre e mirë
Dieta apo palestër, mjekët japin zgjidhjen më të mirë Pra, doni të hiqni disa kilogramë nga trupi, por nuk po gjeni mënyrën e duhur për ta bërë këtë në mënyrën më të shëndets
ÇMENDURI/ Personi përpiqet të dalë nga avioni në mënyrë ilegale, ngjitet mbi krahë (VIDEO) Një person në Nigeri u përpoq të dalë në mënyrë të jashtëligjshme nga vendi i tij me metodën më të padëgjuar, duke u ngj
E RËNDË/ Gjendet i vdekur në makinë futbollisti i kombëtares amerikano-latine (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Venezuelë, teksa lojtari Gerardo Mendoza, është gjetur i vrarë në makinën e tij. 30-vj
Mik ziliqar, 10 mënyra për të kuptuar nëse e ke edhe ti një të tillë A keni një mik të ziliqar? Ai është si një krimb. Kjo ndjenjë e pakëndshme që ai, personi i dashur në zemrën tënde, ësht
Cakaj takohet me zyrtarin amerikan: SHBA mbështet "në mënyrë absolute" hapjen e negociatave Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj ka bërë publike detaje nga takimi me zyrtarin e lartë amer
8 këshilla për ata që punojnë para kompjuterit Kompjuteri tashmë është një pajisje teknologjike e cila është e lidhur ngushtë me punën në kohët e sotme. Përdorimi i
Shansi i fundit: Kjo është e vetmja mënyrë që klubit të Skënderbeut t' i hiqet dënimi Skënderbeu pam minuta më parë mori një goditje të madhe me vendimin e KAS-it, i cili la në fuqi dënimin e UEFA-s me 10 v
Këto ushqime përmirësojnë shikimin Shumë njerëz përballen me probleme me shikimin. Kontakti i vazhdueshëm me kompjuterë, celularë dhe teknologjinë në përgj
Vajzat ruse kanë mënyrë të sofistikuar për të kopjuar në provim (FOTO LAJM Provimet janë një ngjarje që provokon stres në jetën e studentëve. Besoj që të gjithë jemi dakord të themi se mënyra e v
Nuk funksionon më kjo mënyrë, policia zbulon si po hynin shqiptarët në Angli Gazeta spanjolle “Euro weakly” i ka kushtuar një artikull emigrantëve shqiptarë që hyjnë në Britani të Madhe në mënyrë t
Uthull molle, zgjidhja ideale për të humbur kilogramët e tepërt Uthullës e mollës është një ilaç i fuqishëm natyral për të humbur peshë lehtë, në mënyrë të thjeshtë e të shëndetshme, p
Njohje të reja dhe sukses në punë, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Parashikohet një ditë disi e mbytur për ju, ku pozitiviteti dhe negativiteti do të jenë në luftë me njëra tjetr
Zaev: Presim datë në tetor, zgjerimi mund të ecë në mënyrë paralele me reformat në BE Kryeministri Zoran Zaev pret që premtimi për nisjen e bisedimeve në tetor të këtij viti të realizohet dhe se vendi më në
Rakipi: Kjo është mënyra e vetme për largimin e Ramës IMbrëmjen e djeshme, i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora, gazetari Ylli Rakipi u shpreh se largimi i kryeministrit E
Soreca: Është koha për dialog urgjent mes palëve Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca ka reaguar pas shpalljes së fituesve për 61 bashkitë e vendit. Me anë të një postimi në
ZGJEDHJET/ Reagon Ambasada Amerikane në Tiranë: Zgjedhje të rregullta Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë reagon në lidhje me zgjedhjet e mbajtura një ditë më parë. Theksohet se pa