999 rezultate për

menyre

Uthull molle, zgjidhja ideale për të humbur kilogramët e tepërt Uthullës e mollës është një ilaç i fuqishëm natyral për të humbur peshë lehtë, në mënyrë të thjeshtë e të shëndetshme, p
Njohje të reja dhe sukses në punë, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Parashikohet një ditë disi e mbytur për ju, ku pozitiviteti dhe negativiteti do të jenë në luftë me njëra tjetr
Zaev: Presim datë në tetor, zgjerimi mund të ecë në mënyrë paralele me reformat në BE Kryeministri Zoran Zaev pret që premtimi për nisjen e bisedimeve në tetor të këtij viti të realizohet dhe se vendi më në
Rakipi: Kjo është mënyra e vetme për largimin e Ramës IMbrëmjen e djeshme, i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora, gazetari Ylli Rakipi u shpreh se largimi i kryeministrit E
Soreca: Është koha për dialog urgjent mes palëve Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca ka reaguar pas shpalljes së fituesve për 61 bashkitë e vendit. Me anë të një postimi në
ZGJEDHJET/ Reagon Ambasada Amerikane në Tiranë: Zgjedhje të rregullta Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë reagon në lidhje me zgjedhjet e mbajtura një ditë më parë. Theksohet se pa
Çmimet e roamingut ulen në mënyrë drastike! Këshilli për Bashkëpunim Rajonal (RCC) është i lumtur të njoftojë se që nga sot, çmimet roaming në të gjithë Ballkanin P
Shkodër, qytetari voton në tualet: Shpresoj të vijë kryeministri t’i numërojë (VIDEO) Ky qytetar ka zgjedhur një mënyrë tepër origjinale për të shprehur revoltën ndaj zgjedhjeve të njëanshme. "Të nderuar
4 këshilla që takimi i parë të jetë i suksesshëm Përgatitja për takimin e parë zakonisht është e mbushur me kombinimin e emocioneve, frikës dhe intrigave Kemi disa kë
BE: Të mos pengohen zgjedhjet e 30 Qershorit Lidhur me gjendjen politike në vend ka reaguar edhe delegacioni i BE në Shqipëri. Delegacioni shprehet se duke patur
Këni përfunduar pushimet, por s’dini nga t’ia nisni punës, ndiqeni këto rregulla Jeni ulur para kompjuterit, prej nga ku kanë dalë dhjetëra pune prej teje e krejt papritur , tani pas pushimeve s’di ng
Të famshmit që kanë vdekur në mënyrë shokuese dhe misteroze (FOTO LAJM) Vdekje natyrale apo komplot? Kurrë nuk është njohur arsyeja e vërtetë e vdekjes së këtyre personazheve shumë të famshëm.
Basha tregon mënyrën e vetme si vendi mund të ketë zgjedhje Për kreun e Partisë Demokratike, në gjendjen ku ka përfunduar vendi, Shqipëria rrezikon gjithçka, dhe argumenton se një
9 ushqime për të shtuar në peshë në mënyrë të shëndetshme Zakonisht njerëzit janë të interesuar më shumë në uljen e peshës se sa në shtimin e saj. Megjithatë, këshilla të të ushq
BE thirrje palëve: Gjeni rrugën e dialogut Pak para se të fillojë protesta, delegacioni i BE ka dhënë një deklaratë bën thirrje palëve politike për të treguar vull
Kapexhiu: Do pengoj votimet, nuk dua të dal më jashtë Shqipërisë Karikaturisti i njohur Bujar Kapexhiu shpërthen në ironi për votimet më 30 qershor. I ftuar në emisionin “Debati në
Rusja shkon për seks me të dashurin misterioz, ai e hedh nga dritarja e katit të 6 (FOTO LAJM) Një 22-vjeçare ruse është gjetur e vdekur në Bahrein, në mënyrë misterioze. Lyubov Mezentseva ndodhej në një hotel me
Shpëtoni nga mushkonjat në mënyrë natyrale (VIDEO) Me ardhjen e verës mushkonjat bëhen një problem i madh përgjithësisht ndërkohë që kthehen në një rrezik për ata që kanë
Meta trondit Ramën: Shtyn datën e zgjedhjeve Vendi ka hyrë tashmë në një krizë totale. Presidenti i Republikës Ilir Meta vendosi pak më parë që të tërheqë dekretin q
Protesta e opozitës, reagon ambasada gjermane: Asnjë formë e nxitjes së dhunës nuk është e tolerueshme Pak orë përpara nisjes së protestës kombëtare të opozitës ka reaguar dhe ambasada gjermane në Tiranë. Ambasadorja Schütz