999 rezultate për

menyre

Kalonte sirianët në kufi, si u arrestua në Morinë 21 vjeçari Në pikën kufitare të Morinës në Kukës është kapur në flagrancë një 21-vjeçar nga Tirana që kundrejt pagesës ndihmonte sh
Gazeta zvicerane alarmon: Rastet e COVID-19 po rriten në mënyrë rapide në Kosovë, kjo është problem për Zvicrën Gazeta e njohur zviceriane Blick ka shkruar sot për numrin e shtuar të personave të prekur me koronavirus në Kosovë.
Sekrete nga libri i mbesës së tij: Madonna ka refuzuar Trump për takim (FOTO LAJM) Pritet që në 14 korrik mbesa e Donald Trump, Mary Trump të publikojë libër për xhaxhain e saj me titull “Si familja ime
Conte: Akoma i zhgënjyer për humbjen ndaj Bolognës Me rinisjen e kampionatit pas ndërprerjes për shkak të pandemisë, Interi ka bërë dy gafa në "San Sairo", pasi fillimisht
Tregtimi i bitcoin është rritur në mënyrë të konsiderueshme Vende përfshirë Argjentinën, Kilin dhe Kolumbinë panë një rritje të bitcoin. Tregtitë e kriptovalutës në platformën L
10 këshilla jete që do ta ndryshojnë mënyrën si i shikoni gjërat e zakonshme Këshillat për problemet e jetës së përditshme janë gjithmonë të dobishme. Njerëzit grumbullojnë aq shumë përvojë në b
Britaniku 15-vjeçar shpik orën që ju paralajmëron për të mos e prekur fytyrën Në kohën e pandemisë, prekja e fytyrës është një shprehi që mund të shndërrohet në veprim fatal për disa njerëz pasi dua
La pas 5 fëmijë, humb jetën në mënyrë të parakoshme operatori shqiptar Një prej operatorëve të mediave në vend, Alket Metko, është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë, betejën me të cilë
A do i rriste hapja e transportit publik rastet? Flet Pipero Mjeku Pëllumb Pipero tha se gjendja në spitalin infektiv me të shtruarit e prekur nga COVID -19, është serioze. Duke
OVL e UÇK-së në mbrojtje të Thaçit e Veselit: Do kundërshtojmë Gjykatën Speciale në mënyrë demokratike Drejtues të Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës paralajmëruan me an t nj konference pë
Për t’i treguar besnikërinë të dashurës, 20-vjeçari vret në mënyrë makabër ish-të dashurën (FOTO LAJM) Një i ri ka vrarë ish të dashurën e tij për t’i provuar dashurinë e tij partneres së re, kanë deklaruar prokurorët në Ru
Mariana Kondi i zbulon një sekret intim Rudina Magjistarit: Lindja jote... (FOTO LAJM) Emisioni “Rudina” këtë javë nisi me aktoren, Mariana Kondi dhe mbesën e saj Azia. Mariana, është bërë gjyshe për herë të
Zaptohet prona në mënyrë të padrejtë, HEC-i ndërtohet me dokumenta false Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal më ndërtimin e një HEC-i, i cili zaptoi në mënyrë të padrejtë pronat
Dhunohej vazhdimisht nga bashkëshorti, gruaja tenton t'i japë fund jetës Një grua ka tentuar t'i japë fund jetës pasi dhunohej prej kohësh në mënyrë sistematike nga bashkëshorti i saj. Ngjar
Sharjet lirojnë nga stresi Të sharat ndihmojnë për t’u liruar nga stresi në vendin e punës, ka dëshmuar hulumtimi i kryer në universitetin East Ang
Shuplakë Ramës! Venecia i jep të drejtë Metës për emërimet në Gjykatën Kushtetuese Komisioni i Venecias konstaton se Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vepruar drejt kur ka pezulluar procedurën e emër
Transferta parash dhe blerje online, shikoni risitë e reja të WhatsApp Aplikacioni Whatsapp ka nisur pagesat digjitale në Brazil duke e bërë vendin latino-amerikan të parin në botë që ofron n
Japonia prezanton një aplikacion për gjurmimin e COVID-19 aponia do t’i shtohet listës së vendeve që kanë prezantuar një aplikacion në telefon për gjurmimin e kontakteve në mënyr
Vdesin në mënyrë misterioze tre persona në Kosovë, dyshimet Trupat e pajetë të vëllezërve serbë Bratislav dhe Dragan Doriç u gjetën në një shtëpi në fshatin Prelluzhë të komunës së
Pamje të dhimbshme, si kalojnë shqiptarët në mënyrë të paligjshme në Angli Një 20-vjeçar rumun, u përpoq të kontrabandonte dy shqiptarë në Mbretërinë e Bashkuar të fshehur nën dyshemenë e kamioni