999 rezultate për

menyre

U strehuan në Kosovë për shkak të tërmetit, Haradinaj: Sot kthehen 780 shqiptarë Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka njoftuar se do të kthehen 780 shqiptarë të cilat u vendosën në Kosovë për shk
Van Dijk gjen një mënyrë të re për t'i ndalur kundërshtarët (VIDEO) Liverpool mposhti me rezultatin e thellë 5-2 Everton, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Premier League. Mirëpo
Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesën e tij Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë.
Emocionale: Antonella reagon në këtë mënyrë pasi Messi fitoi "Topin e Artë" Lionel Messi është fitues i çmimit më të vlefshëm individual në botë "Topi i Artë". Sulmuesi argjentinas arriti të tr
Boca Juniors gjen mënyrën për tu tallur me River Plate Në Amerikën-latine emocionet e një ndeshje futbolli janë gjithmonë një ngjarje e rëndësishme për popujt përtej Oqeanit A
Ishte shtatzënë, lidhja e vajzës me burrin e martuar përfundon në tragjedi Një 30-vjeçare ka gjetur vdekjen pasi lidhja e saj me një burrë të martuar ka përfunduar në mënyrë të tmerrshme. Ana
Në mënyrën më të pazakontë, ku ishin fshehur 2 adoleshentët për të kaluar kufirin ilegalisht (FOTO LAJM) Dy adoleshentë kishin gjetur një mënyrë ta pazakontë për tu futu në rrugë ilegale në Evropë. Ata kishin marrë rrugën
Përse xhinset duhen futur në frigorifer Xhinset janë në garderobën e kujdo prej nesh. Pothuajse është gati e pamundur të gjesh një njeri që nuk ka në garderobën
Dhunuan në mënyrë barbare 30 vjeçarin, lirohen tre personat në Berat Në mediat kanë qarkulluar këto ditë pamje një të dhune mizore ndaj një të riu nga Berati. 30 vjeçari Ramadan Cala është
6 vende të BE letër Juncer-it, presion për hapjen e bisedimeve me Shqipërinë Gjashtë vende të Bashkimit Evropian i kanë dërguar një letër Presidentit të Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, du
E rrethuar nga meshkujt, modelja feston 40 vjetorin në mënyrën më të çmendur (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur Kelly Brook ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ylli i televizionit ka mbushur plot 40 vjeç d
Schalke 04 i bën ofertë Ibras, duke ironizuar me fjalët e tij Schalke 04 i bën thirrje Zlatan Ibrahimovic të transferohet në Bundesliga për të mbajtur veshur fanellën e Bluve Mbretër
"Unë jam ti", Big Mama përlot me fjalët e ndjera për të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Besjana Kasami, e njohur me emrin e artit Big Mama i ka kushtuar sot një dedikim shumë prekës të at
Nuk ka nevojë për parukIer, tani balluket mund ti prisni kështu (VIDEO) Nëse keni dhe ju baluke dhe problem më i madh është që duhet t’i prisni ato çdo tre javë ne kemi një zgjidhje që mos t
Dhimbje dhe zi, VIP-at që humbën fëmijët në mënyrë të parakohshme (FOTO LAJM) Dramat dhe vdekjet e parakohshme që shpeshherë pllakosin zi nëpër familje, nuk kursejnë as VIP-at. Shpesh ka ndodhur
"Luani i zjarrtë" inaguron në mënyrë spektakolare stadiumin (VIDEO) Klubi argjentinas, Estudiantes de La Plata është rikthyer në stadiumin ku shkruajti historinë në një mënyrë spektakolare
Si ka ndryshuar bota në mënyrë drastike në vetëm 20 vjet (FOTO LAJM) Është e pamundur të besosh që vetëm 20 vjet më parë askush nuk e dinte se çfarë ishte Google ose Netflix. Por koha ka
Videoja bën xhiron e botës, qesja "ecën" në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Mosha ikën talenti mbetet, shijoni super golin e Mehës (VIDEO) Edhe pse po mbush 34-vjeç, Alban Meha nuk e ka humbur aftësinë për të goditur nga distanca. Kështu ndodhi dhe në ndes
Qeveria greke shprehet kundër Shqipërisë: Do vazhdojmë çështjen në mënyrë sistematike Shqipëria është thirrur nga Greqia për të zgjidhur pronat e Pakicave Kombëtare të Grekëve në Shqipëri dhe jo vetëm ata q