999 rezultate për

menyre

Dortmund-Inter, formacionet e mundshme: Zikaltërit me plot mungesa (FOTO LAJM) Sot në kuadër të Ligës së Kampionëve do të zhvillohet një super derbi mes Dortmund dhe Inter. Dortmund dëshiron fitor
Kujdes, çfarë paralajmërojnë jargët gjatë gjumit Jargët kryesisht janë pasojë e pështymës së tepërt, gjë që detyrimisht e shtyn personin në fjalë të gjejë një mënyrë për
Parashikimi i yjeve për sot, si do të nisë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Venusi është në favorin tuaj, duke ju ofruar disa mundësi më shumë. Tetori ishte një muaj i mbushur me sprova t
Bëhet nënë 67-vjeçarja që ngeli shtatzënë në mënyrë natyrale Një 67-vjeçare i ka dhënë jetë fëmijës së saj në një provincë të Kinës duke u bërë nëna më e vjetër në këtë shtet. Zonja
E futi Basha në Kuvend? Hajdari: Se mohoj, jam mirënjohëse! Deputetja Rudina Hajdari argumentoi pse opozita në parlament kërkon ndryshim të sistemit zgjedhor në proporcional kombët
Nëse partneri juaj është më shumë xheloz sesa duhet, ndoshta vuan nga këto sëmundje Xhelozia shpeshherë ndodh që i kalon caqet e normalitetit duke u kthyer në një sëmundje prandaj duhet të keni kujdes dhe
Maradona u prit si "mbret" nga ish-skuadra e tij, shikoni mënyrën e veçantë se si drejtoi lojtarët në fitoren e fundit (VIDEO) Newells Old Boys është njëra ndër klubet ku Diego Maradona luajti në karrierën e tij të suksesshme si futbollist. Dhe
67-vjeçarja ngel shtatzënë në mënyrë natyrale, sjell në jetë një vajzë Një mjeke 67-vjeçare e dalë në pension solli në jetë fëmijën e saj të tretë, pasi ngeli shtatzënë në mënyrë natyrale.
Babai britanik i merr jetën në mënyrë barbare vajzës 6 muajshe Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kazakistan. Një baba britanik është vënë në pranga pasi rrahu p
Superliga vazhdon me tri ndeshje interesante Java e 12-të në Ipko Superligën e Kosovës, vazhdon me tri ndeshje tejet interesante. Lideri momental Gjilani do të lu
Transportonin në mënyrë klandestine të huajt, kapen 5 persona Vijojnë operacionet për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të huaj, për kalim të
Dy motrat bëhen milionere me një shpikje të thjeshtë Bianca dhe Bridget Roccisano janë dy motra që kanë krijuar një shpikje të veçantë që tani ka nisur t’u japë me miliona e
Kjo grua zbuloi se vuante nga kanceri i gjirit në mënyrën më të paparashikueshme (FOTO LAJM) Një kamera termale në një muze në Edinburg, Skoci, i shpëtoi jetën një gruaje 41-vjeçare pasi zbuloi një tumor në gjirin
Dybala heroi i Juves, argjentinasi shënon dopietë dhe ngjit bardhezinjtë në krye (VIDEO) Paulo Dibala i ka dhënë sot një sukses shumë të rëndësishëm Juventusit në Ligën e Kampioneve, duke shpëtuar bardhezinjtë
Luks i gjallë, avionët privat që udhëtojnë super të pasurit (FOTO LAJM) Një dhomë gjumi e stilit bashkëkohor me një prekje të hijeshisë klasike, e kompletuar me shtretër dhe mobilie të përmasa
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
Humb jetën në mënyrë misterioze shqiptari në Itali Të enjten e kaluar, një shqiptar 44 vjeç ka humbur jetën në mënyrë misterioze në Itali. Ai ka ndërruar jetë në spital
Sheqeri apo yndyra, cili ju shëndosh më shumë? Një nga dilemat më të mëdha, të cilës i kthehen ekspertët më të mirë të shëndetit në Itali, por edhe në botë. Cila prej
Më në fund, një mënyrë për të shpëtuar nga telefonatat me numër privat Telefonatat që vinë me numër privat mund të jenë vërtet bezdisëse. Ti nuk e di se kush po të telefonon dhe personi në an
Nevoja për ujë ndryshon sipas peshës trupore, sa gota duhet të pini Uji është burimi i jetës… dhe kjo nuk është mësë e vërtetë. Për asnjë lëndë tjetër ushqyese, nuk kemi nevojë në sasi aq