999 rezultate për

menjehere

Zbulohet shkaku i zjarrit që shkrumboi pallatin 5 katësh në Pogradec Ndërsa dy katet e pallatit 5 katësh në Pogradec janë shndërruar në gërmadha, policia bëri të ditur se shkak i rënies së
Sulmohet shtëpia hebraike në New York, 6 persona goditen me armë të ftohta Shtëpia në Monsey, në veri të New York City, ishte duke kremtuar një festë fetare kur sulmuesi hyri brenda. I dyshuar
Amerikanët urojnë Konjufcën, i kërkojnë Kurtit e Mustafës ta krijojnë menjëherë Qeverinë Ambasada Amerikane në Prishtinë ka mirëpritur konstituimin e Kuvendit të Kosovës dhe zgjedhjen e Glauk Konjufcës, Kryeta
Stema e botërorit në fanellë, Premier League ndalon Liverpool-in të bëjë ndryshime Liverpool fitoi të drejtën për të vendosur stemën e botërorit të klubeve në fanellë, pas suksesit në finalen ndaj Flamen
Nuk u dëgjua! Çfarë tha Elvana Gjata menjëherë pas festivalit Këngëtarja Elvana Gjata u shpall fituese e çmimit të dytë të “Festivalit të RTSH-së”, ndërsa çmimin e parë e rrëmbeu Ari
Ronaldo jashtë mase i mërzitur, hoqi menjëherë medaljen nga qafa, madje nuk e zgjati as dorën (VIDEO) Tashmë është e ditur se Cristiano Ronaldo nuk i pëlqen asnjëherë të humbë. Ylli portugez dështoi ta fitonte Superkupë
Çfarë duhet të bëni për të filluar menjëherë punë në Gjermani Sekretari i Shtetit në Ministrinë e Punëve të Brendshme në Gjermani, Stephan Mayer ka dhënë disa shpjegime mbi ligjin e
Arsyeja përse nuk duhet t’i lani dhëmbët menjëherë pasi keni ngrënë E vërteta është se nuk duhet t’i lani asnjëherë dhëmbët menjëherë pasi keni ngrënë. Përse jo? Sepse dëmton enameli
Si u gjet kanabis në stadiumin më modern në Europë Tottenham investoi te ndërtimi i një stadiumi modern dhe 3 prillin e këtij viti u bë inaugurimi i tij. "Tottenham Hotspu
Prej ditësh i zhdukur, gjendet me dron trupi i pajetë i të 73-vjeçarit 73-vjeçar i cili rezultonte i zhdukur është gjetur pa jetë pranë përroit të fshatit Zhulat. Bëhet fjalë për shtetasi
Menjëherë pas shortit Chelsea i kujton makthin e 2012 Bayernit (VIDEO) Chelsea dhe Bayern Munich do të përballen në fazën e 1/8-ave të Champions Leagues. Përballja e fundit e dy skuadrave
Çfarë po ndodh me Noizyn, pendohet dhe fshin menjëherë foton me 25 kg më pak (FOTO LAJM) Noizy e ka marrë seriozisht stërvitjen! Reperi ka treguar se në mars peshonte plot 105 kg ndërsa tani është 80 kg.
Ju kishte munguar? Publikohet remix-i i këngës hit të Bleros (VIDEO) "Fotografia" padyshim që është një ndër këngët hit të Bleros, e cila edhe pse ka vite që është publikuar, vazhdon të dëg
Njërin e vranë e njërin e plagosën, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Tepelenë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tepelenë mbrëmjen e sotme ku është tentuar eleminimi i dy vëllezërve. Burime për al
PD: Të nisë menjëherë hetimi ndaj ministrit, po intimidon ekspertët Partia Demokratike reagoi menjëherë pas përplasjes mes ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Drejtorit të Urbanisti
Rama humb toruan e zihet me një zonjë: S'të vjen zor, largohu menjëherë! Kryeministri Edi Rama ishte në një nga zonat më të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, në ish-Kënetë. Ndërkohë që po z
Menjëherë pas Sakos: Dorëhiqet dhe nënkryetarja e Durrësit, Etleva Kondi Nënkryetarja e Bashkisë Durrës ka dhënë pak minuta më parë drëheqjen nga posti. Ditën e stme, dorëheqjen ka dhënë dhe
Gjasula gjen rrugën e rrjetës me Paderborn (VIDEO) Mesfushori kuqezi realizoi një gol shumë të bukur për Paderbornin, duke rihapur sfidën ndaj Leipzig. Në minutën e 73-
Presidenti i Maqedonisë: Po të merrja 400 euro rrogë, edhe unë do të largohesha nga vendi Presidenti Pendarovski, duke folur para të rinjve që marrin pjesë në Forumin e liderëve të rinj, dërgoi deklaratë skanda
Kurti: Menjëherë pas certifikimit të rezultateve nga KQZ formohet koalicioni VV-LDK Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, është takuar sot me kryetarin e Lidhjes Demokratike të