999 rezultate për

menjehere

E RËNDË/ Nëna lan fëmijën në lavatriçe menjëherë pasi e lind Ndaj një 31-vjeçareje kanë nisur hetimet për shkak se ka dyshime që ka vrarë foshnjen që sapo kishte sjellë në jetë.
Hetem Ramadani: Këto ushqime shkaktojnë kancerin, largojini menjëherë nga frigoriferi Hatem ramadani ju njeh me frutat që duhet të mbani dhe ato që duhet t'i hiqni menjëherë nga frigoriferi juaj. Hatemi sqa
Humbja ndaj Valencias "zgjon" Barcelonën, nis ofertën për Lautaron Barcelona pësoi humbje 2:0 sot nga Valencia në kuadër të javës së 21 në La Liga. Menjëherë u vërejt mungesa e një qen
Makina përplas të moshuarën në Tiranë, detajet e reja nga aksidenti Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë. Një makinë ka përplasur një këmbësor, i ci
Një yll i ri po lind te Arsenali, Reali menjëherë interesohet Gabriel Martinelli po kalon momente të mira në sezonin e tij debutues në Evropë edhe pse skuadra nuk është në formë.
Nëse nuk keni bërë një "sakrificë" të tillë, mos e quani veten të fiksuar pas fotove (FOTO LAJM) Rreth 93 milion selfie janë postuar në mediat sociale në ditë, sipas një studimi, për të mos përmendur fotografitë e ush
Romeo u lidh menjëherë me moderatoren, reagon e zhgënjyer Jonida Maliqi (FOTO LAJM) Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë. Për arsye që s’janë
Merret peng një person në Kamëz Një person është rrëmbyer paraditen e sotme në Kamëz. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit
Ndodh në Maltë, futbollisti arrestohet brenda fushës së blertë (VIDEO) Grushtat në fushën e blertë nuk kanë të ndalur. Ngjarja e shëmtuar vjen nga Malta, aty ku ndeshja e kategorinë së dyt
E FUNDIT/ Makina përplas motorin në Vlorë Që kur ka nisur 2020, aksidentet kanë përgjakur vazhdimisht rrugët. Ditën e sotme një aksident është regjistruar pak
Plas sherri në burgun e Avlonës, të përfshirë shqiptarët Mediat greke bëjnë me dije se rreth orës 11 të mëngjesit të së premtes ka pasur tension dhe përleshje në burgun grek te
Spektakël nga Barcelona, Griezmann përmbys Atleticon (VIDEO) Spektakël në gjysmëfinalen e dytë të Superkupës së Spanjës mes Barcelonës dhe Atletikos së Madridit që është duke u zhvi
Raiola i ofron yllin e United Milanit Agjenti i ri i Jesse Lingard, Mino Raiola ia ka ofruar klientin e tij AC Milanit Sipas Sport Italia, pas emërimit të
Qëllohet me armë në Greqi ish-sulmuesi i Juventusit (FOTO LAJM) Momente terrori për ish-sulmuesin e Juventusit, Darko Kovacevic. Mediat greke raportojnë se ai është qëlluar me armë zja
Shkoi për kontroll te dentisti por tronditet nga ajo që mëson për jetën U nis për të kuruar një infeksion në dhëmb, por zbuloi se kishte kancer në qafë. Është kjo historia tronditëse e një 70-
Ylli i Kombëtares lojtari më i vlefshëm i Veronës (FOTO LAJM) Marash Kumbulla është lojtari më i vlefshëm te ekipi italian, Verona. Ai së bashku me Sofyan Amrabat vlejnë nga 10 mi
Ibrahimovic menjëherë titullar te Milani Zlatan Ibrahimovic pasi u transferua te Milani nuk humbi kohë dhe filloi të luaj me skuadrën italiane. Ai luajti në f
DASH thirrje amerikanëve: Largohuni menjëherë nga Iraku! Departamenti Amerikan i Shteti ka bërë thirrje urgjente shtetasve amerikan që janë të vendosur apo gjenden në Irak dhe r
SHBA thirrje qytetarëve të saj: Largohuni menjëherë nga Iraku Departamenti Amerikan i Shtetit u ka bërë thirrje të gjithë amerikanëve që të largohen menjëherë nga Iraku. Thirrja vjen
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a