999 rezultate për

menjehere

Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Pasi mori lajmin për nënën e tij, Ronaldo niset menjëherë për Madeira, në dyshim për Milanin Cristiano Ronaldo ka marrë lajmin tronditës mëngjesin e sotëm dhe menjëherë ka udhëtuar për te nëna e tij. Nëna e tij
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
Nëse keni këto simptoma shqetësuese shkoni menjëherë tek gjinekologu Cistet janë qeskëza të mbushura me lëng brenda, ose në sipërfaqe të vezores. Gruaja ka 2 vezore, secila prej tyre në mad
E BUJSHME/ Orges Shehi trajner i Kukësit Skënder Gega dhe Kukësi ndalen sërish tek detajet, ish-trajneri i Partizanit dhe klubi verilindorë nuk arrijnë të konkre
Icardi vendos në dyshim të ardhmen, Chelsea fut "hundët" menjëherë E ardhmja e Mauro Icardit është mes tre skuadrave. Mund të qëndrojë te Paris Saint Germain edhe pse problemet që ka patu
Alesia Bami shfaqet më seksi se kurrë (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Ajo herë pas here poston në profilin
Maradona kapet "mat" duke konsumuar drogë? (VIDEO) Diego Maradona ka marrë sërish vëmendjen e medieve për arsye negative, derisa është kapur nga kamerat duke marrë një pak
Delle Alli u tall me koronavirusin, Mourinho: S'ka nevojë të dënohet Jose Mourinho i ka kërkuar Premier League të mos e dënojë mesfushorin Delle Alli për gjestin që bëri ndaj koronavirusit.
Eksploziv biznesit në Lezhë, dalin detajet e para nga shpërthimi Një sasi eksplozivi ka shperthyer gjate nates ne fshatin Gocaj te Lezhës. Lënda eksplozive është vendosur në derën e
Futbollisti i Bylisit përplaset me reklamat, dërgohet menjëherë në spital (VIDEO) Pjesa e dytë e sfidës mes Laçit dhe Bylisit, ka nisur me një incident të frikshëm. Futbollisti i skuadrës ballshiote,
Rama paralajmëron ashpër: Do zhvishen nga çdo pasuri, dërgim menjëherë prapa hekurave Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot se burgu nuk mjafton për personat që kanë vënë pasuri të ligjshme nga aktivitete
Gjuzi kërcënon Ramën për vjedhje, Hysi: Tërhiqni fjalën menjëherë Deputeti Kujtim Gjuzi në seancën e sotme në Kuvend foli me tone kërcënuese drejtuar kryeministrit Edi Rama, se ndër vite
Plagosi pronarin e shtëpisë teksa tentoi ta grabiste, identifikohet "skifteri" Është identifikuar grabitësi, i cili gjatë mbrëmjes së djeshme në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit në qytetin bregdetar
I dhënë pas artit por i dënuar për drogë, shqiptari arrestohet menjëherë pas provimit në Milano Një histori e çuditshme ka dalë në dritë për një shqiptar i cili dashuron artin por kjo nuk e ka penguar që dikur të mer
Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO) Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin
Tension me Tuchel, Reali menjëherë përgatit mega-ofertën për Mbappe Zërat e largimit të Mbappe nga PSG-ja sa vijnë edhe shtohen sidomos pas tensionit në ndeshjen e fundit mes lojtarit dhe
Blerja më e re çon në "peshë" stadiumin, Tottenham kalon në epërsi ndaj City-t (VIDEO) Tottenham ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën e 63' të ndeshjes. Menjëherë pas daljes më të kuq të mbrojtë
I fshinë menjëherë, Kejvinës dhe reperit shqiptar i dalin pamjet të përqafuar në Amerikë (FOTO LAJM) Modelja shumë e bujshme në Shqipëri, Kejvina Kthella, ditët e fundit ka bërë me dije se po qëndron në Amerikë në shoqëri
KLP emëron "gruan e hekurt" prokurore në SPAK, vendimi i niset menjëherë Metës Keshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar sot me shumicë votash një prokurore për Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsi