999 rezultate për

menjehere

Pozoi e zhveshur, Oriola fshin menjëherë foton nga karantina me Grezdën (FOTO LAJM) Edhe duan edhe s'duan të konfirmojnë lidhjen. Oriola Marashi dhe Eros Grezda po karantinohen së bashku jashtë vendit
Koronavirusi: Hiqni këpucët menjëherë, paralajmërojnë ekspertët Ekspertet po paralajmërojnë se si këpucët mund të përhapin koronavirusin. Javid Abdelmoneim, një doktor i A&E, dhe vi
Presidenti i klubit francez dëshiron ti japë fund kampionatit menjëherë Presidenti i Brestit në Ligue 1 të Francës, Denis Le Saint është rreshtuar në krahun e atyre që duan t’i jepet fund sezo
De Biazi i lumtur për ndihmën ndaj Italisë: Shqipëria ka zemër të madhe (FOTO LAJM) Xhani De Biazi, ish-trajneri i Kombëtes kuqezi, ka folur për të përditshmen torineze “TuttoSport”, duke u ndalur te gjes
Mbroni veten dhe familjen tuaj: Dezinfektoni menjëherë këta pesë artikuj Ekspertët kanë paralajmëruar prej ditësh që koronavirusi zgjat në sipërfaqe të caktuara, kështu që është e rëndësishme t
"Kisha dridhje dhe ethe", shoku i skuadrës së Gjasulës flet për siptomat e koronavirusit Futbollisti i Paderbornit dhe shoku i skuadrës së mesfushorit të Shqipërisë, Klaus Gjasula, Luka Kilian, rrëfeu për herë
Basha ngushëllon familjarët, nuk mungon apeli ndaj qeverisë për një tjetër plan veprimi Kryetari i Partisë demokratike, Lulzim Basha në një videomesazh i ka bërë thirrje qeverisë që të marra masa dhe të përga
Ndihmësi infektohet me Covid-19, Mbretëresha merr menjëherë vendimin Një nga punonjësit e stafit të Pallatit Mbretëror ka rezultuar i prekur me koronavirus. Me të mësuar këtë, Mbretëresha E
Fshijeni menjëherë nëse ju vjen ky mesazh në telefon Në internet vazhdimisht qarkullojnë informacione ose gjysminformata të pavërtetuara. Problemi lind kur ato mund të rrezi
''Nuk jemi heronj'', rrëfimi prekës i mjekes italiane: Nuk më hiqet mendja nga ajo që shoh në spital Ata që janë në luftë këto ditë janë pikërisht mjekët, infermjerë e farmacistë. Një mjeke kirurge në spitalin e Treviglio
Ky lëng i thjeshtë që kemi në shtëpi shëron mëlçinë menjëherë Nga studimet rezulton se hirra përmban 16 lloje proteinash. Hirra është e pasur me tetë minerale, vitamina kryesisht ato
Jeni që jeni, këto kategori rrobash në dollapin tuaj zhdukini menjëherë Të gjithë kemi në garderobë rroba që thjesht na zënë vendin, por sërish nuk i hedhim. Pas këtij artikulli, kthejini sytë
Urgjente: Familje me COVID-19, shoferi të vetëizolohet dhe të kërkojë menjëherë ndihmë! Bashkia e Fierit ka dhënë një njoftim tronditës ku publikisht i bën thirrje shoferit që ka transportuar familjen e Eduar
I moshuari në Shkodër bie në tokë e ndërron jetë, mister arsyet Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Një i moshuar është rrëzuar duke ecur dhe ka humbur jetën. Ngjarja ka ndod
Me apo pa tifozë, merret vendimi për supersfidën Liverpool-Atl Madrid Liverpool-Atletico Madrid është konfirmuar që do të luhet me dyer të hapura mbrëmjen e nesërme, ndryshe nga sfida tjetër
Frikë nga koronavirusi, studentëve u kërkohet të largohen menjëherë nga konviktet Bashkia e Tiranës kërkoi sot largimin e menjëhershëm të studentëve nga konviktet, si masë për përballimin dhe ndalimin e
MAQEDONI E VERIUT/ Drejtoresha e prekur me korona virus do të shkarkohet nga puna menjëherë pas zgjedhjeve Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe para pak çastesh përmes një konference për media bëri të ditur se drejtoresha e pr
Barcelona kalon në avantazh ndaj Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh përball Sociedat fal një penalltie të ekzekutar saktë nga Messi në minutën e
Shtëpia publike futet në karantinë me 86 klientë brenda, një rast me koronavirus Mbi 3 mijë të vdekur dhe mbi 90 mijë të infektuar është bilanci deri tani i përhapjes së koronavirusit. Ai ka prekur
Aksident i rëndë në Fushë-Bulqizë, makina merr përpara një vajzë të re Një vajzë e re ka mbetur e plagosur, e përplasur nga një makinë teksa kapërcente rrugën. Rreth orës 13.00 të kësaj të