999 rezultate për

menjehere

Shkoi të qetësohej e humbi jetën, fati tragjik i shqiptarit në Itali Një shqiptar ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike teksa po peshkonte në brigjet e lumit të Vermiglianës në Osanë përpara
Federata italiane me rregulla të rrepta, ç'do të ndodhë pas ndeshjes Juventus-Milan Federata italiane vazhdon të studiojë protokollin e karantinës dhe do të izolojë dhe testojë lojtarët menjëherë pas ndes
"Photoshop" i dështuar, Rita Ora fshin menjëherë foton që po bënë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Rita OraRita Ora mori vëmendje me imazhet e fundit të publikuara. Këngëtarja u akuzua për Photoshop në fotot provokue
ARRSH: Si paraqitet situata në aksin Elbasan-Librazhd? Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) ka reaguar së fundmi lidhur me situatën në të cilën ndodhet aksi Elbasan-Librazhd.
Marcelo: Te Reali jemi të pangopur, kur fitojmë një trofe e duam menjëherë tjetrin Marcelo mezi pret të rikthehet në fushë, të triumfojë sërish, sepse kjo është ADN e klubit ku bën pjesë, më të titulluar
Talenti i Premier League përfundon në spital, sulmohet me armë të ftohta Sulmuesi i talentuar i Aston Villës, Bradley Young ka kaluar momente tmerri teksa është sulmuar me thikë nga persona të
Aksident i rëndë në Shëngjin, shoferja dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Shengjin-Kune, ku një automjet ka dal nga rruga kryesor
Hajdutët futen për të vjedhur në stadiumin e Napolit Në Itali po përgatiten për rifillimin e kampionatit, i cili është vendosur të fillojë më 20 qershor. Megjithatë diçka
Ankth te Dortmundi për dëmtimin e Haaland, pritet përgjigjja e kontrollit mjekësor Janë orë pritjeje dhe nervozizmi te Borussia e Dortmundit. Verdhezinjtë dolën “me kocka të thyera” nga sfida kryesore e
Modelja refuzon këngëtarin: Ishte i shkurtër! Një vajzë bukuroshe që ka marrë pjesë në serialin “Love Island”, gjithashtu modele, ka treguar publikisht se si ka refuz
Juventusi e sheh Haaland si pasuesin e Ronaldos Nuk është enigmë që Juvja është në kërkim të një sulmuesi për epokën post-Ronaldo apo për të zëvendësuar edhe Gonzalo Hi
Katër këshilla të vlefshme si të përballoni kthimin në punë këtyre "pushimeve" Lamtumirë karantine... Është e vërtetë, rikthimi në realitet, në një vend të mbyllur pas pushimeve nuk është i thjeshtë.
Ibrahimovic zbarkon në Milano, karantinohet pë 14 ditë Milani rigjen Zlatan Ibrahimovicin. Gjiganti suedez zbarkoi në Malpensa rreth orës 19:35 dhe u nis menjëherë për në qend
Kylie Jenner lë nam me "Photoshop-in", fshin menjëherë foton ku zmadhoi vithet (FOTO LAJM) Teksa shpërndau një fotografi me bikini, Kylie Jenner u akuzua të martën për “Photoshop të dështuar”, çka e shtyu 22-vje
Filipçe: Qytetarët nuk e respektojnë masën e mbajtjes së pajisjes mbrojtëse, do të propozojmë që sanksionimi të fillojë menjëherë (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Komisioni për sëmundje infektive nesër në Qeveri do të paraqesin propozim që sanksionimi pë
Dy vajza dhunohen në mes të rrugës tek Ali Demi: Na ndaloi një xhip i zi dhe na ftoi të hipnim Elidon Kotorri, person me precedentë të mëparshëm penalë është shpallur në kërkim për veprat penale plagosje dhe kanosje
''Kosova të heqë të gjitha masat menjëherë'', SHBA në OKB kërkon mbylljen e UNIMIK Përfaqësuesja e SHBA në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, Kelly Craft ka kërkuar nga Kosova dhe Serbia të k
E ndizni cigaren menjëherë pas ushqimit? Atëherë me siguri nuk e keni ditur këtë! Shumica e duhanxhinjve pikërisht më me dëshirë ndezin cigaren menjëherë pas ushqimit. Shumica e duhanpirësve dëshiron
Keni bark të fryrë? Arsyet pse duhet të shkoni menjëherë te mjeku 10% deri 30% e popullsisë vuan nga fryrja. Problemet me tretjen, menstruacionet, kapsllëku dhe alergjitë ushqimore janë
Paga do të kalojë te pronari apo menjëherë te punëtori? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama është aktualisht në një komunikim LIVE me qytetarët në Facebook ku po sqaron një pjesë të paketës