999 rezultate për

menjehere

Opozita kërkon mbledhje urgjente: Të ndalen menjëherë ndryshimet Kushtetuese Përfaqësuesit e opozitës Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili i kanë kërkuar Damian Gjiknurit mbledhjen e Këshillit Politik
Shalqi me provë? 3 sekrete si ta zbuloni menjëherë që është i pjekur Të blesh një shalqi është një lloj "investimi" me risk. Të mbuluar nga lëkura e trashë, nuk dihet kurrë si dhe cilin nga
Menjëherë pas takimit me Kim, Rama bën lëvizjen e papritur Pas takimit të Ramës me ambasadoren amerikane Yuri Kim, kryeministri ka bërë një lëvizje të pa paralajmëruar. Kryemin
Si rrallëherë, Arilena Ara ndan super foton nga jahti me motrat e saj (FOTO LAJM) Si rrallëherë, Arilena Ara ka ndarë një foto me motrat e saj dhe duket se elegancën e paskan në gen. Tre vajzat kanë
Habit ish-kapitenia e basketbollit: Më kërkuan se*ks, por krenare që nuk i hapa këmbët Ish-kapitenia e Serbisë në Basketboll, Milica Daboviç, është dashur të luftojë disa herë kundër kërkesave për marrëdhëni
Pse duhet të ndaloni menjëherë së puthuri fëmijët në buzë? Shumë prindër preferojnë t’i puthin fëmijët e tyre në buzë. Postimi i fotove të tilla në rrjete sociale shpesh herë shka
Tayna i përmendi emrin në këngën e fundit, reagon menjëherë Eni Koçi (FOTO LAJM) Ditën e sotme këngëtarja Tayna lançoi projektin e fundit e quajtur “Bass”, i cili pritet të jetë të jetë një nga hitet e
KPA konfirmon në detyrë prokuroren Kajana, zgjidhet menjëherë në SPAK Komisioni i Posaçëm i Apelimit, ka vendosur sot konfirmimin në detyrë të prokurores Manjola Kajana, pavarësisht se Komis
Nëse keni këto shenja, ndërprisni menjëherë konsumimin e kafesë Ndoshta nuk bëni dot pa kafe dhe e keni bërë pjesë të pandashme të përditshmërisë suaj, por duhet të dini që jo gjithmon
Menjëherë pas shkarkimit të ambasadores, postin e merr vajza e ish-ministrit socialist Ministri i Jashtëm Gent Cakaj shkaktoi një sërë shkarkimesh në ambasaden shqiptare në Greqi. Ndër të shkarkuarit ish
Rama mohoi të ketë zgjedhje të parakohshme lokale, reagon menjëherë PD Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama është shprehur se nuk do të ketë zgjedhje të parakohëshme lokale, siç pretendon op
Siç nuk e keni parë kurrë, Fifi vjen me një super look (FOTO LAJM) Fifi ka qenë gjithmonë nga ato këngëtare që i ka qëndruar besnike ‘look-ut’ dhe flokëve të saj të zinj. Por me sa du
Rrezikon të mbytet një 65 vjeçar te Liqeni Artificial në Tiranë Një 65-vjeçar ka rrezikuar të mbytet në Liqenin Artificial. Sipas policisë 65-vjeçari Gj.C i cili gjatë kohës që ka qene
Shpëtoni këtë verë nga celuliti, ky është serumi bio që e tret mënjëherë Një ndër problemet më të zakonshme të lëkures është celuliti. Celuliti shfaqet pavarësisht moshës apo peshës së trupi
Ushqimet që duhen evituar menjëherë në ditët e nxehta Këto ditë të nxehta vere jemi në kërkim të pjatave të lehta në mënyrë që të ushqehemi pa u ndier në faj. Por përballë ap
Shkarkohet drejtoresha e tenderave, kryeministria hap menjëherë garën për zëvendësimin e saj Evis Shurdha, kryetare e KPP, institucion që jep ligjshmërinë mbi tenderat dhe PPP është larguar nga detyra. Njoftim
Edmond Budina: E vërteta jonë rreth testit të koronavirusit Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter, bëri publik lajmin se vëllezërit Edomond dhe Robe
Mezi zgjohen në mëngjes! Këto janë shenjat më gjumashe të horoskopit Jo të gjithë njerëzit e përjetojnë mirë zgjimin në mëngjes. Disa ndihen të lodhur, e disa plot me energji. Kjo varet edh
Dyshohet se janë të prekur me covid-19, klubi shqiptar izolon menjëherë 3 futbollistët Momente paniku te klubi i Shënkollit që militon në Kategorinë e Parë. Panorama Sport mëson se 3 futbollistë janë me temp
Shkoi të qetësohej e humbi jetën, fati tragjik i shqiptarit në Itali Një shqiptar ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike teksa po peshkonte në brigjet e lumit të Vermiglianës në Osanë përpara