999 rezultate për

menjehere

"Mami më shkruajti menjëherë", Armando Broja tregon momentin më të vështirë Armando Broja nuk mund të harrojë momentin e vështirë që ka përjetuar ndaj Gronigenit. Padyshim që flitet për rastin
"Vendi duhet të shkojë në zgjedhje menjëherë" Anëtarja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka përsëritur qëndrimin e kësaj partie, që zgjedhjet e jas
Mediat ganeze: Cobbinah largohet menjëherë nga Tirana Mediat ganeze tronditin ambientin bardheblu. Gjatë ditëve të fundit emri i Winnful Cobbinah ishte i lakuar nëpër gjykata
Reagimi i parë i Thaçit pas arritjes në Hagë (FOTO LAJM) Hashim Thaçi, ka publikuar një fotografi, të parën pasi që i është ngritur aktakuza nga Gjykata Speciale. Gjykata Spe
Meta i prerë: Të vendoset menjëherë dialogu mes Qeverisë dhe naftëtarëve Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetet sociale kur i kërkon Qeverisë të vendosë dialogun me grevistët e Ball
Conte përballë Realit: Isha pranë firmës me ta, e kuptova menjëherë që Zidan do bëhej trajner Sfida e nesërme mes Interit dhe Real Madrid do të jetë mjaft e veçantë për Antonio Konten. Trajneri do të ketë mundë
Sulm terrorist në Francë, theret me thikë prifti kur po mbyllte derën e kishës (VIDEO) Një sulm terrorist ka ndodhur përsëri në Lyon të Francës, ku një prift ortodoks është qëlluar me thikë teksa ishte duke
Nëse keni këto gjëra në banjon tuaj, hiqini menjëherë Nëse keni gjërat më poshtë në banjon tuaj, por kanë kohë aty, duhet të bëni kujdes. Ato mund të bëhen një burim bakte
Në super formë menjëherë pas lindjes, Arbana zbulon "sekretin" (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë me djalin e saj të cilin së bashku me Eduartin, vendosën
Arbana surprizon ndjekësit, shfaqet në supër formë menjëherë pas lindjes (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë me djalin e saj të cilin së bashku me Eduartin, vendosën
Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në
Kurrizin dhe tangat e kuqe zbuluar, Kim Kardashian tërheq vëmendjen me fustanin (FOTO LAJM) Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka publikuar së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale, ku menjëherë ka tërheq
E fshiu menjëherë, foto nudo qe Cardi B postoi dhe u pendua (FOTO LAJM) Cardi B organizoi një festë të çmendur dhe super madhështore për 28-vjetorin e saj. Madje ditëlindjen ka vendosur ta shë
Do bëjë namin, publikohet balada e Fifit dhe Ermal Fejzullahut (VIDEO) Dyshja e famshme e muzikës, Ermal Fejzullahu dhe Fifi, kanë bashkuar forcat dhe lajmin e kanë dhënë kohë më parë, por so
Pse duhet të ndaloni menjëherë së përdoruri telefonin në tualet? (FOTO LAJM) Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat inteligjentë, por kjo mund të jetë më e dëshme se sa tingëllon në të vërtetë
Shpërthen në flakë makina tek Zogu i Zi Një automjet ka shpërthyer në flakë në Tiranë. Bëhet fjalë për një taksi që erdhi nga rruga e Doganës dhe shpërtheu p
Ndaloni menjëherë së përdoruri telefonat në tualet! Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat smartphone dhe kjo varësi sigurisht që është e dëmshme. Nëse ju bëni pjesë n
Barkun "petë" menjëherë pas lindjes, Jonida Vokshi rrëfen sekretin Jonida Vokshi, e ftuar pasditen e djeshme tek "Rudina" dha versionin e saj për rënien në peshë. Duke marrë parasysh trup
Çfarë do të ndodhte me botën nëse do të mbetej pa oksigjen për vetëm pesë sekonda? (VIDEO) Imagjinoni sikur i gjithë oksigjeni i Tokës të zhdukej. Jo përgjithmonë, vetëm për pesë sekonda. Merrni frymë thellë,
Gjendet e pajetë 18 vjeçarja brenda universitetit Një adoleshente është gjetur pa shenja jete në hollin e universitetit në Neëcastle të Anglisë. 18-vjeçarja vdiq mëngj