999 rezultate për

menduh

Thaçi: Nuk po iu besoja syve çfarë pashë në mes të Beogradit Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi e ka vlerësuar pozitivisht vizitën e Edi Ramës në Serbi dhe qëndrimin që ka mbajtur për
Edi Rama i çon letër urimi Menduh Thaçit Partia Demokratike Shqiptare ka publikuar sot një letër urimi, e cila ka ardhur nga kryeministri shqiptar Edi Rama. N
Deputeti i PDSH-së: Duhet të takohet Ali Ahmeti me Menduh Thaçin që të vijnë në shprehje intelektualët Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Ernad Fejzullahu ka shkruar se duhet që Menduh Thaçi të takohet me Ali Ahmeti
Thaçi: Qesharake që të ketë ekspertë amerikanë në çështjen "Monstra" Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi është shprehur se kërkesa për të patur ekspertë amerikanë në çështjen e debatuar "Monst
Pse u takuan Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi? Televizioni maqedonas "Kanal 5" ka transmetuar një kronikë, ku thuhet se Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi kanë realizuar një
Sela: Ja manipulimet e Menduh Thaçit Kryetari aktual i Strugës ka dhënë një intervistë, duke deklaruar manipulimet që ka bërë Menduh Thaçi. Duke folur për
Pse Edi Rama nuk e uroi Menduh Thaçin? Kryeministri shqiptar, Edi Rama nuk e ka uruar Menduh Thaçin për rizgjedhjen e tij në krye të Partisë Demokratike Shqipt
Përplasja Thaçi -Sela, luftë mes vetes dhe jo me kundërshtarët Kongresi i fundit i Partisë Demokratike Shqiptare nxorri në pah përçarjet e brendshme që ekzistojnë në këtë parti. Nd
Lulzim Basha uron Menduh Thaçin Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë dhe njëkohësisht i pari i Tiranës, Lulzim Basha ka uruar përmes telefonit M
Ja çfarë tha Menduh Thaçi pasi u zgjodh kryetar i PDSH-së (VIDEO) Me një votë thuajse absolute Menduh Thaçi u rikonfirmua kryetar i Partisë Demokratike Shqiptare. Nga gjithsej 692 del
Haradinaj uron Menduh Thaçin Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka uruar Menduh Thaçin, pas zgjedhjes në krye të Partisë Demnokratike Shqiptare në K
Menduh Thaçi zgjidhet kryetar i PDSH-së (FOTO LAJM) Menduh Thaçi është rizgjedhur kryetar i Partisë Demokratike Shqiptare. Nga gjithsej 692 delgatë të partisë, pro Thaçi
Bilalli: Ziadin Sela 100 herë më i mirë se Menduh Thaçi (VIDEO) Analisti Mersel Bilalli ka komentuar "përçarjen dhe sfidën politike brenda PDSH-së". Sipas Bilallit, si BDI-ja e Ali
Ali Ahmeti uron Menduh Thaçin Sot u mbajt Kongresi i PDSH-së, ku në fund me vota thuajse unanime u vendos që kryetar i PDSH-së të jetë Menduh Thaçi.
Sela: Menduh Thaçi nuk e ka vizionin e Arbën Xhaferit Kryetari i komunës së Strugës, Ziadin Sela ka sulmuar sërish verbalisht Menduh Thaçin, duke e akuzuar atë se ka shkelur
Menduh Thaçi garon i vetëm për kryetar të PDSH-së? Edhe pak javë kanë mbetur nga mbajtja e Kongresit të PDSH-së. Në këtë Kongres, në garën për kryetar partie duket të j
Thaçi: Kjo qeveri nuk na çon as në NATO as në BE Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka takuar ambasadorin italian në Maqedoni, Ernesto Bellelli. Thaçi i ka thënë Bellel
Ziadin Sela do ta padisë MenduhThaçin Ziadin Sela, i cili aktualisht kryeson nismën "PDSH-ja që fiton" ka thënë se do ta padisë kryetarin aktual të PDSH-së, M
Menduh Thaçi: Nuk e lëshoj fronin Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi theksoi se do të vazhdojë të mbrojë interesin e shqiptarëve dhe interesin kombëtar.
Vëllai i Arbër Xhaferit kritikon ashpër Menduh Thaçin Vëllai i Arbër Xhaferit, Fatmir Xhaferi ka kritikuar ashpër Menduh Thaçin, duke i thënë se e ka kthyer partinë si pronë