999 rezultate për

menduh

Menduh Thaçi: Na votoni që t’i barazojmë shqiptarët me maqedonasit Partia Demokratike Shqiptare në opozitë ka nisur fushatën zgjedhore nga Studeniçani i Shkupit, ku ka marrë pjesë edhe kr
"Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi të bëhen bashkë" "Nëse jeni kështu të bashkuar si sot, do të jeni më të fortë", ka qenë kjo porosia e presidentit të Kosovës Hashim Thaçi
Menduh Thaçi kërkon rigjykim për rastet “Monstra”, “Sopoti” dhe “Kumanova” Partia Demokratike Shqiptare ka zhvilluar gjatë mbrëmies së sotmë një takim në Dollogozhdë të Strugës. Para të prani
Thaçi: Mos e goditni Ali Ahmetin me gurë, por me vota Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi nga Tetova ka deklaruar se shqipërtarët nuk kanë pse ta gjuajnë me g
BFI i përgjigjet akuzave të Menduh Thaçit Bashkësia Fetare Islame ka reaguar ndaj akuzave të kryetarit të PDSH-së, Menduh ThaçI, i cili publikisht ka akuzuar drej
“Ali Ahmetin mos e gjuani me gurë, por me vota” (VIDEO) Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi tha sonte nga Tetova se shqiptarët nuk duhet të gjuajnë Ali Ahmetin
Ali Ahmeti kopjon Menduh Thaçin (VIDEO) Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka kopjuar kryetarin e PDSH-së, Menduh Thaçi në fjalimin e tij. Mediet maqedonase shkr
Sela i gatshëm për debat publik mes Thaçit dhe Ahmetit Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela ka deklaruar se është i gatshëm të përballet me Ali Ahmetin dhe Menduh Thaçin. "M
Menduh Thaçi kërkon nga shqiptarët 20 deputetë Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi gjatë një tubimi të mbajtur sonte në Tetovë ka kërkuar prej shqiptarëve 20 depute që PDSH-
Menduh Thaçi: Votoni PDSH-në për të dënuar të keqen Menduh Thaçi, kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare nga Komuna e Dollnenit ka deklaruar që votuesit duhet ti japin v
Menduh Thaçi: Pushtetarët nuk kanë realizuar asgjë Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, ka vazhduar me programin e takimeve me strukturat e partisë në kom
Menduh Thaci to be questioned over wiretapping scandal The head of the DP of Macedonia, Menduh Thaci will be questioned by the Special Public Prosecution. He is a witness in t
Menduh Thaçi takim me Viktoria Nulland Diplomatja amerikane, Viktoria Nuland, ndodhet në Maqedoni ku si fillim është takuar me liderin e BDI-së Ali Ahmeti, par
Shpërthen aktori për vrasjen e Almirit: O Ali o Menduh a keni fëmijë ju? Vetëm një ditë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Kumanovë ku një shtetas sllavomaqedonas pas një sherri shtypi fëmijën
Pse Menduh Thaçi vazhdon të jetë në “Listen e Zezë” të Amerikës? Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi vazhdon ende të jetë në "Listën e Zezë" të Amerikës edhe pse ai ka kohë që është në opozit
Menduh Thaçi në dilemë, nuk di se me cilën anë të mbahet Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi ende nuk ka dalë me një vendim të qartë se a do të marr pjesë në zgjedhjet e 5 qershorit
Shilegov takohet me Menduh Thaçin? Deputeti i LSDM-së Petar Shilegov këtë të martë rreth orës 18.00 ka qëndruar në zyrat e Menduh Thaçit të PDSH-së mëson p
Ibrahimi: PDSH-ja e Menduh Thaçit është hyjnore, e krijuar nga “Zoti”! Ish deputeti i PDSH-së, Orhan Ibrahimi, në një postimin në rrjetin social Facebook shkruan se PDSH-ja e Menduh Thaçit ës
Zaev: Menduh Thaçi besnik i UDB-së maqedonase Lideri i Partisë më të madhe opozitare në Maqedoni, Zoran Zaev në një intervistë ekskluzive për A1 Report ka thënë se li
Menduh Thaçi do të "vdes" në Parlament! Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi, ka thuajse 20 vite në bankat e Parlamentit të Maqedonisë. Mediat maqedonase shkruajnë