999 rezultate për

mendoni

Pamje nga tragjedia e 11 shtatorit në SHBA që do të mbahen mend gjatë (VIDEO) Kanë kaluar tashmë 16 vjet që nga nga sulmi që tronditi botën, një ndër më të mëdhenjtë terroristë në SHBA. Pamje tm
5 mënyra për t’i shpëtuar stresit Ju mund ta dini se çfarë mendimesh ju stresojnë. Përpiqeni t’i ndryshoni, por më kot. Ato mbeten në trurin tuaj. Përsëri
Ju mendoni se Fevziu është në emision, por ja ku ndodhet ai tani (FOTO LAJM) Ndonëse është thënë që emisioni OPINION i Blendi Fevziut në TV Klan do të transmetohet për rreth 20 orë, ky transmetim n
Videoja emocionuese që do ju bëjë të mendoni për jetën Ky fëmijë nuk duron dot të shohë vëllanë e tij të vogël të qajë. Nuk ka as krahë dhe as këmbë e megjithatë kjo nuk e nd
Neymar: Ata mendonin se do vdisja pasi të lija Barcelonën Neymar pati një debutim të madh me Paris Saint Germain kundër Guingamp me një gol dhe dy asistime. Braziliani ishte i
Ibrahimoviç ironizon me nënshkrimin e Neymarit nga PSG Zlatan Ibrahimovic ka folur për transferimin e Neymar tek PSG. Suedezi ka ironizuar me talentin e brazilianit duke e kra
Dasma magjike e Turit dhe Orindës nuk ka kushtuar aq sa mendoni Kanë kaluar vetëm pak ditë nga dasma shumë e diskutuar e Turit dhe Orindës por akoma nuk kanë mbaruar kureshtja e njer
10 shprehje frymëzuese që të mos heqim kurrë dorë 1.“Unë nuk i kushtoj vëmendje botës që merr fund. Ka marrë fund për mua shumë herë, dhe pastaj ka rilindur përsëri në
Tifozët e PSG i dërgojnë mesazh Neymarit, a mendoni se kanë të drejtë? L'Equipe raporton se kampi i PSG është në delir pasi kuptuan se PSG është e gatshme të paguajë klauzolën e Neymarit.
3 llojet më të panjohura të kancerit që as që e mendoni se mund të ekzistojnë Kanceri! Një ndër emrat që nuk do të donit të lexonit apo shqiptonit kurrë, një prej sëmundjeve vdekjeprurëse që po merr
Garë për kryetarin, Eduart Selami bën një deklaratë të pabesueshme për Bashën Kandidati për kryetar të PD-së Eduart Selami vijon të ruajë gjuhën e moderuar dhe me tone të ulëta në garën brenda kampi
"Vapa po sjell apokalipsin, ju premtoj që është më keq nga se mendoni" Vapa që ka pllakosur vendin tonë ka nxitur shumë njerëz që të thonë se të tillë kohë nuk e kanë përjetuar më parë. Ndosh
Nëse mendoni se PSG është konkurenti i Realit për Mbappe, e keni gabim Duket se ka hyrë në garë për Kylian Mbappe edhe Manchester City. Sulmuesi i Monakos është më i lakmuar në Evropë këtë ve
Mos mendoni për të ardhmen e Iniestës, ai e ka marr vendimin Andres Iniesta dëshiron të qëndrojë në Barcelonë pas daljes në pension nga loja dhe e sheh veten tek ndonjëherë përfaqës
Lajm për ju që mendoni se S8 është smartphoni më i mirë, mirëpriteni Note 8 Galaxy Note8 do të dalë në fund të shtatorit me çmim prej € 999, 6GB RAM dhe kamera dyfishtë. Një nga pajisjet më të
Noizy tregon superfuqinë e tij dhe nuk është ajo që po mendoni Duhet thene se Noizy nuk mbetet vetëm një reper i mirë. Dashje padashje deklaratat e tij kanë shkaktuar shpeshhere traz
11 thënie frymëzuese, për të mos u dorëzuar asnjëherë Dhe në ditët e këqija, ju pyesni veten nëse do të gjeni forcën për të kapërcyer pengesat që shfaqen në jetën tuaj. Zh
Nëse nuk e bëni këtë veprim çdo natë, fytyra juaj do të plaket më shpejt se sa mendoni (FOTO LAJM) Sa herë keni ndier shumë përtace për të larë make up-in tuaj para se të shkoni në shtrat? Nëse shpesh zgjidhni të mo
Jeni në stres? Filloni mendoni pozitivisht Nëse ndonjëherë nuk jeni ndjerë mirë apo keni qenë shumë të stresuar, me siguri dikush i afërm ju ka thënë të mendoni po
Nëse mendoni se leni kaluar një ditë të keqe, shikoni këto foto (FOTO LAJM) Të gjithë kemi ato ditët kur na duket se gjithçka po na ecën keq. Zakonisht na duhet diçka motivuese që të jemi në hu