999 rezultate për

mendoni

Mos e mendoni kurrë të shkoni ilegalisht në SHBA, Trump jep vendimin e frikshëm Presidenti i SHBA Donald Trump ka bërë thirrje për dëbime të shpejta që anashkalojnë çdo proces gjyqësor. Lajmin e ka nj
Mendoni se keni një ditë të keqe? Epo shikoni këto foto (FOTO LAJM) Nëse mendoni se keni pasur një ditë të vështirë në punë atëherë nuk i keni parë ende këto foto. Në galerinë bashkëngj
Albini i bën një pyetje për ekonominë Haradinajt, a mendoni se u përgjigj? Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka testuar në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës njohurit e kryeminist
Helmimi i ish-spiunit rus, doktorët: Nuk mendonim se Sergei dhe Yulia do mbijetonin Rasti i helmimit të ish-spiunit rus Sergei Skripal dhe vajzës së tij mund të kishte përfunduar me vdekjen e tyre. Këtë e
Mendoni se i keni parë të gjitha çuditë e botës? E keni gabim (FOTO LAJM) Bota është mbushur me gjëra të pazakonshme të cilat janë shumë të çuditshme për të ekzistuar. Nëse mendoni se i keni
Pse nuk ju ecën në dashuri? Mund të jenë këto arsye Sipas terapistes së çifteve, Laura Berman njerëzit lëndojnë veten e tyre duke menduar : “E meritoj vuajtjen”. Pakënaq
Zor se ia qëlloni! Sa vjeçe mendoni se është kjo grua? (FOTO LAJM) Një këngëtare shumë e njohur në Turqi po i mahnit të gjithë me bukurinë e saj dhe pse askush nuk e beson moshën e saj.
Eminem ndihet krenar! 10 vjet pa drogë e alkool Eminem është rikthyer dhe po na kujton se kush është reperi jonë i preferuar. Ai duket se ka fituar betejën kundër drogë
Mendoni që ky ushqim është i shëndetshëm? Mësoni nga se përbëhet dhe nuk do ta hani kurrë Ngjyrat artificiale janë shumë të dëmshme dhe njerëzit mendojnë që po ia arrijnë t’u shmangen. Megjithatë, nuk është kës
Mendoni se vipet tona janë të bukura? Shikoni motrat e tyre "bisha" (FOTO LAJM) Edhe pse ato kanë mundësi të përfitojnë nga fama e motrave të tyre preferojnë të rrinë në qetsi dhe të mos bëjnë "zhurmë
Mendoni se Luana është më e bukura? Epo e keni gabim (FOTO LAJM) Në skenë po shfaqen gjithnjë e më shumë femra, të cilat janë të bukura, kanë stil, bëjnë karrierë, dhe po ashtu fitojnë
Kush mendoni se është repistja më e mirë e shtuar në tregun shqiptar?! Duket se Cardi B shqiptare janë duke u shtuar. Albeu.com i'u përcjell më poshtë disa nga repistet e reja të cilat janë f
A e dini çfarë është kerofobia? E keni provuar ndjesinë e diçkaje që duket shumë mirë për të qenë e vërtetë, dhe shihni se majft gjëra kanë ndodhur në f
Albana apo Arbana, kush mendoni se është më e madhe në moshë? Prezantueset e dashura të ekranit tonë Albana dhe Arbana duket se janë në vitet e tyre më të mira. Por e dini se kus
Nëse mendoni se e keni fshirë historikun në celularin tuaj, e keni gabim Pas skandalit të madh të Cambridge Analytica kundrejt gjigandit Facebook, shumë çështje të privatësisë sonë në komunikim
Test psikologjik: Zgjidhni një bebe, kuptoni personalitetin tuaj Të hamendësuarit mbi gjininë e një bebeje thjesht duke i hedhur një vështrim është një mënyrë shumë interesante për të z
Kur natyra "mund" Photoshop-in (FOTO LAJM) Natyra është një krijuese e pabesueshme. Dhe njerëzimi nuk mbetet prapa në krijimtarinë e tyre, ndonjëherë duke zhvi
Nëse mendoni se jeni femër e fortë, lexoni këtë! Femër e fortë – apo “femër e forcës”, siç më pëlqen ta quaj – ka shpirt të fortë dhe zemër të madhe. Ajo kërkon të mi
Nëse po mendoni të blini një shtëpi, kini parasysh këto këshilla Blerja e shtëpisë suaj të parë është një moment i rëndësishëm dhe një investim i madh. Nëse bëhet gabimisht, pasojat mun
Zbulohet vendi më i pistë në kuzhinën tuaj dhe nuk është ai që mendoni Vendet më të pista në kuzhinën tuaj janë zbuluar dhe mund të befasoheni për të. Edhe në qoftë se shpenzoni orë duke p