999 rezultate për

mendes

Ronaldo tek Juventusi, reagon Mendes: Do të jetë një sfidë e re për të Menaxheri i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, ka thënë fjalët e para për një transferim të ylli portugez tek Juventusi.
Këngëtarja shqiptare merr dhuratën marramendëse nga bashkëshorti i saj Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, e cila tashmë prej kohësh jeton në SHBA ka marrë një dhuratë shumë luksoze nga bashk
Gedafi ka lënë pas një thesar marramendës, ku gjendet tani Ndërsa Libia vuan nga problemet ekonomike, një “magazinë” e vërtetë me monedha ari ndodhet në qytetin Bedya. Mendohet
Makinat më të shpejta dhe më luksoze në botë, çmimi i tyre është marramendës Të gjithë duan makina të bukura, por mbi gjithçka, kriteri kryesor është shpejtësia. E kur flitet për makina që shënojnë
Miliarda dollar nën ujë, gjendet pasuria marramendëse e Pablo Eskobar (FOTO LAJM) Ish-agjentët e CIA-s thuhet se e kanë gjetur nëndetësen e Pablo Escobar, që përdorej kryesisht për kontrabandë. Kjo
Kryetari i Gjykatës të Apelit në Kosovë me pasuri marramendëse Gjyqtarët kosovarë bëjnë jetë luksoze. Përveç pagave të majme kanë nën pronësi shtëpi e vetura të cilat vlejnë dhjetëra
Këngëtari shqiptar merr shumën marramendëse për një koncert Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai p
Shifra marramendëse, Belgjika ofron shpërblime të majme nëse fitojnë Botërorin Shifra të çmendura! Federata e Futbollit të Belgjikës ka vendosur një shpërblim të majmë te futbollistët në rast se fito
Brenda garderobës marramendëse të mamit të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kendall Jenner publikoi në Snapchat një video ku na tregon dollapin e të ëmës dhe ne të gjithë u bëmë zileqare. Dolla
Jona Spahiu u bë nuse, çmimi marramendës i këpucëve të saj Edhe Jona Spahiu nuk i ka shpëtuar manisë për tu veshur shtrenjtë nuse. Ajo u martua dy ditë më parë, dhe në sy ra së
Ankohej se nuk kishte para për kravatë, del pasuria marramendëse e Haradinajt Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë deklarimin e pasurisë në Agjencionin Kundër Korrupsionit. Sipas dek
Çmimi marramendës i këpucëve të Nora Istrefit (FOTO LAJM) Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit. Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen s
Sa paguhet Luana Vjollca? Ajo tregon shifrën marramendëse Moderatorja Luana Vjollca kohët e fundit është kthyer në një uragan të vërtetë. Pasi mbylli me sukses sezonin e parë
Abramovich refuzon ofertën marramendëse për shitjen e Chelseat Roman Abramovich nuk pranon të shesë klubin e tij, Chelsea. Ai ka refuzuar së fundmi një ofertë të majme prej 2 miliardë
Jo vetëm makina luksoze, Noizy tregon jahtin e tij marramendës (FOTO LAJM) |fiksimi i Noizyt për makina të shtrenjta dhe luksoze tashmë është një fakt publik dhe i ditur. Ai shpesh poston foto
Shuma marramendëse që paguhet Kejvina për një ditë pune Velina e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Kejvina madje shquhet p
Menaxherja shet dhuratat e dasmës së Meghan me një çmim marramendës (FOTO LAJM) Disa ditë më parë aktorja Meghan Markle dhe Princi Harry kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Duket se Harry and
Guardiola deri në 2021 tek City, me një pagë marramendëse Pep Guardiola padyshim që është një ndër trajnerët më të mirë në botë, këtë ai e ka treguar si nën udhëheqjen e Barcelon
Sheiku arab i krimbur në para le bakshish marramendës në Malin e Zi Kryeministri i Emirateve të Bashkuara Arabe, sheiku Mohammed bin Rashid Al Maktoum, gjatë vizitës dhe qëndrimit të tij n
Nëna e tij feston ditëlindjen, Fatmir Hysenbelliu e surprizon me dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Ai është djali i një prej biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri dhe mjaft i njohur nga rrjetet sociale. Fatmir Hyse