E FUNDIT/ Tiranë auto-ambulanca përplas këmbësoren
999 rezultate për

mendes

Guardiola deri në 2021 tek City, me një pagë marramendëse Pep Guardiola padyshim që është një ndër trajnerët më të mirë në botë, këtë ai e ka treguar si nën udhëheqjen e Barcelon
Sheiku arab i krimbur në para le bakshish marramendës në Malin e Zi Kryeministri i Emirateve të Bashkuara Arabe, sheiku Mohammed bin Rashid Al Maktoum, gjatë vizitës dhe qëndrimit të tij n
Nëna e tij feston ditëlindjen, Fatmir Hysenbelliu e surprizon me dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Ai është djali i një prej biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri dhe mjaft i njohur nga rrjetet sociale. Fatmir Hyse
Noizy tregon ndryshimin marramendës në jetën e tij (FOTO LAJM) Ai është një nga reperët më të përfolur në media. Noizy është lakuar gjatë për shpenzimet e tij marramendës, makinat luk
“Despacito” vjen në Shqipëri, zbuloni çmimet marramendëse (FOTO LAJM) Ylli që krijoi hitin ndërkombëtar “Despacito” do të vijë të performojë në Tiranë me 27 korrik. Edhe pse do edhe pak
Kush janë më të paguarit në Hollywood? Zbuloni shifra marramendëse që marrin Në Hollywood dihet tashmë që artistet ndërkombëtar paguhen në shifra marramendëse. Ajo çfarë vihet re është se përsër
Fejohet Cristiano Ronaldo, unaza kap shifra marramendëse (FOTO) Cristiano Ronaldo duket se është pranë martesës me dashurën dhe nënën që i solli vajzën Allana Martinën, Georgina Rodrig
U la i lirë nga policia, por pasuria e sekuestruar e të dashurit të Violës është marramendëse Kjo çështje u diskutua edhe në vendin tonë, thuajse nga çdo media online dhe shkak për këtë u bë edhe lidhja e dashurisë
Ky është çmimi marramendës që u shit menuja e Titanikut (FOTO LAJM) Menuja e ushqimit të parë që është shërbyer në bordin e anijes së famshme të Titanikut është shitur për 100 mijë paund n
Zbulohet pasuria marramendëse e Dua Lipës Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa po shijon famën ndërkombëtare falë sukseseve të saj. Këngët e Dua radhiten
Milan dhe Liverpool përplasen në merkato për Ruben Neves Ruben Neves falë paraqitjeve të mira ka përfunduar në radarët e Milanit dhe Liverpoolit. Sipas medieve britanike, dy
Pothuajse çdo gjë e mbyllur, De Ge lojtari i ri i Realit Siaps Don Balon, Reali i Madridit dhe David de Gean kanë mbyllur me sukses marrveshjen për trasnferimin në Bernabeo.
Iu ndalua të futej në SHBA, kjo është pasuria marramendëse e "boss-it" Dom Doshi Ditën e djeshme, SHBA bëri publike emrin e politikanit shumë të njohur dhe të pushtetshëm shqiptar i cili iu ndalua të f
U përfol për haremin me vajza, por Noizy ka një pasuri marramendëse në garazh Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a
Festa madhështore e ditëlindjes, çmimi marramendës i veshjes së Xhensilës Dita e djeshme ka qenë një ditë shumë e rëndësishme për Xhensilën. Ajo ka mbushur 25 vjec, ndërkohë që pret edhe një
Kërkoni një jetë më të mirë, Norvegjia ofron paga marramendëse Ne kohen kur punesimi mbetet shqetesimi i madh i shume familjeve shqiptare, perfshire shume te rinj, ne kerkim te nje ve
Çmimi marramendës i çizmeve të Dua Lipës (FOTO LAJM) Dua Lipa është këngëtare nga Kosova që po merr famë në tregun ndërkombëtar të muzikës. Veshja e saj e fundit duket se
Dj Blunt zbulon pasurinë marramendëse, hap kutinë me diamante (FOTO LAJM) Dj Blunt dhe Real 1 janë ndër artistët më të dashur në trojet shqiptare. Me këngët e tyre të shumta dhe mjaft intere
Enca tregon shpenzimin më marramendës që ka bërë në jetën e saj Enca Haxhia ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë që pas publikimit të videoklipit më të fundit me
A ju kujtohet Marisoli, aktorja e serialit për të cilën çmendeshin shqiptarët? (FOTO LAJM) “Para siempre” ka qenë ndër serialet më të shikuara latino-amerikane. Seriali në fjalë shumë shpejt u bë pjesë e pan