999 rezultate për

mendes

Sao Paolo mbulohet me blozë të zezë nga djegia e pyjeve të Amazonës (VIDEO) Një pasdite të ngjeshur në Brazil, banorët e Sao Paulo papritmas u gjetën të lënë në një errësirë të mirëfilltë. Rret
Obama shet fanellën e basketbollit me një shifër maramendëse (FOTO LAJM) Fanella e basketbollit e ish-Presidentit Barak Obama, me të cilën ai ka luajtur kur ishte në gjimnaz është shitur në ank
Unaza më e shtrenjtë në botë me 7.777 diamante, çmimi marramendës (VIDEO) Një unazë rekord-thyese përmban 7.777 diamante dhe që është vlerësuar me çmim prej 4.4 milionë dollar. “Lakshikaa Jew
Nuk keni parë asgjë! Kjo është dhurata marramendëse që Kylie Jenner mori nga partneri (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj të 22-të. Ylli i familjes Kardashian-Jenner ka zgjedhur që këtë d
Aksidenti që shkaktoi dëm me vlerë marramendëse Ky është momenti kur drejtuesi i një Audi humbet kontrollin e makinës duke përplasur 11 automjete luksoze të parkuara.
Resort superluksoz me çmime marramendëse, ja ku po pushon presidenti Thaçi (FOTO LAJM) ‘Një plazh i tërë, vetëm për Hashim Thaçin. Një natë në hotelin superluksoz në Bodrum kushton 5600 euro’. Kështu shkr
Koreja e Veriut përvetëson shuma marramëndëse nga sulmet kibernetike Koreja e Veriut ka përvetësuar rreth 2 miliardë dollarë për financimin e programit të armatimit bërthamor, në sajë të su
Luana Vjollca në pushime luksoze, zbulohet çmimi "marramendës" i hotelit ku po qëndron (FOTO LAJM) Pas një periudhe të lodhshme në ekran si prezantuese dhe këngëtare, Luana Vjollca më në fund po bën një periudhë pushimi
“The Lion King” drejt rekordit, shumë marramendëse në një fundjavë “The Lion King” është pritur me padurim nga fansat e filmave të animuar dhe duket se shumë shpejt do të thyejë një rekor
OSHEE sekuestron Ujësjellësin në Vlorë, shifrat e borxhit marramendëse Së fundi një skandal ka "marrë dhenë". Mësohet se OSHEE ka sekuestruar Ujësjellësin Vlorë për shkak se subjekti ka një b
Zbulohet paga marramendëse Donis Avdiajt në Turqi Donis Avdiaj ka nënshkruar me gjigantin turk, Trabzonspor. Futbollisti nga Istogu ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare,
Në këtë vend të kujdesesh për delet, merr një pagë marramendëse Ishulli skocez Ronaldsay, ka publikuar një shpallje të pazakontë për vende të lira pune. Kërkohen barinj që do të paguhe
Gruevski nuk heq dorë nga luksi, çmimi marramendës i syzeve të markës së njohur (FOTO LAJM) Nikola Gruevski, ish-kryeministri i Maqedonisë u paraqit sot në një gjykatë në Budapest, e cila do të vlerësojë nëse ai
Kush nuk e njeh mjeshtrin e hedhjes së kripës, publikohet shifra maramendëse e pasurisë së kuzhinierit (VIDEO) Të presësh e të përgatisësh mishin nuk ka qenë kurrë kaq artistik. Dhe askujt më parë nuk i kishte shkuar mendja që hedh
E pa dëgjuar më parë, Sylvester Stallone vendos çmimin maramendës për një foto Sylvester Stallone është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe më të preferuar nga të gjithë, po ashtu ai është i njohur
E pabesueshme! Kjo është shifra maramendëse që Luana fiton për një koncert (FOTO LAJM) Luana Vjollca ështe një prej personazheve publike më me zë në Shqipëri por edhe në mbarë diasporë. Moderatorja dhe kë
Ylli i Seria A dëshiron Interin, klubi kërkon shumë marramëndëse Ndërsa Juventusi dhe AC Milan janë afër emërimit të trajnerit të tyre të ri, Interi tashmë po mendon për nënshkrimet e p
Blerim Destani dhe ora e tij me vlerë marramëndëse (FOTO LAJM) Blerim Destani është aktori shqiptar që po shënon famë ndërkombëtare. Blerim Destani njihet për rolet në projektet fi
Syzet e Elvana Gjatës kanë çmim marramendës (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Tashmë atë mund ta sho
Mësoni vlerën e pasurisë së Gigi Hadid, thjesht marramendëse (FOTO LAJM) Gigi Hadid konsiderohet si një nga modelet më të mira të modës të gjeneratës. Markat dhe revistat e mëdha kanë nënshk