E FUNDIT/ Tiranë auto-ambulanca përplas këmbësoren
999 rezultate për

mendes

Marramendëse, kaq ka kushtuar fustani Dior i Lori Hoxhës Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes
Modriç lojtari i vitit, te Juventusi shpërthejnë në akuza: Turp, e meritonte Ronaldo Menaxheri i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, ishte shumë i inatosur nga fakti se UEFA nuk i dha portugezit, çmimin e Lo
Shifër marramendëse, kjo është oferta për blerjen e Liverpool Klubi i Liverpool, vijon të mbetet një nga skuadrat më të forta në Premier League por jo vetëm, pasi sezonin e kaluar ar
Shifra marramendëse, ky është lojtari më i paguar i Chelseas Ylli belg i skuadrës së Chelseas, Eden Hazard edhe pse ka qënë shumë i tunduar nga Real Madrid që kërkonte shërbimet e t
Lazio "blindon" Milinkovic-Savic, klauzola e re me shifra marramendëse Mesfushori serb, Sergej Milinkovic-Savic, që aktivizohet për klubin e Lazios, këtë merkato është kërkuar nga "gjysma" e
Shifra marramendëse, ja sa para kanë shpenzuar klubet e Serie A Klubet italiane të Seria A, kanë qënë ndër më aktivet në këtë merkato vere, sidomos me blerjen e bujshme të Cristiano Ro
Investimi i Kobe Bryant që u kthye në fitim marramendës Kobe Bryant para 4 vitesh mori një vendim për të investuar rreth 6 milion dollarë për pijen e njohur “BodyArmor”. Po
Ky është klubi që firmosi me djalin e Ronaldinhos Djali i legjendës se futbollit, Ronaldinhos, duket se po ndjek gjurmët e të atit. Sipas asaj që raportohet nga medi
Milan ka gati ofertën marramendëse për serbin Milikovic-Savicin vazhdon të mbetet një nga emrat më të lakuar të kësaj merkatoje vere. Edhe pse Lazio ka deklaruar
Anxhela Martini merr dhuratën marramendëse, unaza kap shifrën me shumë zero Modelja e njohur Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar dhuratën e radhës që ka marrë nga
Barça shpenzime marramendëse që nga largimi i Neymar Malcom de Oliveira do të jetë fytyra e tretë e re e Ernesto Valverde, në vitin e tij të dytë si trajner i Barçës. Anësor
Interi "bllokon" Mourinhon, kërkon shumë marramendëse për sulmuesin Klubi i Manchester United raportohet se prej kohësh është në kërkim të një sulmuesi dhe si objektiv parësor është lojtar
Me shumë zero, Eliona Pitarka zbulon rrogën marramendëse (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e spektaklit "Apartamenti 2xl", Eliona Pitarka është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në
Barcelona me të ardhura rekord, kjo është shuma marramendëse Barcelona vijon negociatat me objektivat e saj për këtë merkato vere dhe duke se ndryshe nga disa klube të tjera "Blaugr
Qëlloi gjashtë rezultate dhe me 1.5 euro fitoi shumën marramendëse (FOTO LAJM) Duket se Botërori nuk ka gëzuar vetëm tifozët francëz dhe skuadrën e tyre që u bënë Kampion Bote përsëri pas 20 vitesh.
Shokon presidenti i Napolit: Ronaldo mu ofrua mua, por oferta ime u refuzua Cristiano Ronaldo mund të ishte te Napoli. Lajmin tashmë e ka konfirmuar edhe vetë presidenti i klubit të Napolit, A
Çmim marramendës, flamuri shqiptar dizenjohet në markën më të famshme në botë Simboli i shqiponjës dy krenare, kohëve të fundit është bërë ndër simbolet më të famshme në botë, janë artistët shqiptar
Çmimi marramendës i veshjes së Erës në Konferencën e Botërorit Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe
Efekti i Botërorit, Rusia fiton një shumë marramendëse të ardhurash Rusia si organizatore e Botërorit ka pasur detyrën e vështirë që të bëjë që të gjithë të pranishmit për këtë kopmeticion
Mendes për Ronaldon: E mbyll karrierën tek Juventus Jorge Mendes është i shprehur i lumtur për transferimin e klientit të tij tek Juventus.. "Jam shumë i lumtur për Cris