999 rezultate për

mendes

Bleu shtëpi pasi punoi në Abu Dabi, modelja 19-vjeçare tregon pagesën marramendëse Modelja 19-vjeçare Klaudja Kalia, disa kohë më parë u shpall miss “Fashion Tv”, duke nënshkruar një kontratë me gjigandi
Fatlumi gjen copëzën e floririt me çmimin marramendës Një kërkues thesaresh ka shënuar rekord me copëzën më të madhe të floririt që është gjetur në Britani, në fund të një lu
Ronaldo - Juventus, Mendes sqaron gjithçka Jorge Mendes ka folur rreth së ardhmes së Cristiano Ronaldos. Problemet e krijuara me Maurizio Sarrin nuk përjashtojnë n
Këngëtari shqiptar i blen Ferrari djalit, zbulon publikisht shifrën marramendëse (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur Ramadan Krasniqi ka qenë i ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin "Shiko Kush LUAN", nën drej
Reperes së famshme i hyjnë në shtëpi, i grabisin bizhutë me çmime marramendëse (FOTO LAJM) Revista “People” ka zbuluar se shtëpia e reperes australiane Iggy Azela dhe partnerit të saj, Playboi Carti, është plaçk
Maqedonia e Veriut, premio marramendëse për të mundur Kosovën në Ligën e Kombeve Lojtarëve të ekipit kombëtar të Maqedonisë së Veriut u është premtuar një shpërblim i majmë parash prej tre milionë euro
Çmim marramendës, fustani ikonik i Princeshë Dianës del në ankand (FOTO LAJM) Një nga fustanet ikonikë të Princeshë Dianës ka dalë në ankand. Bëhet fjalë për fustani që aso kohe u quajt i guxim
MARRAMENDËSE/ Kjo pikturë është shitur për plot 20 milion dollar Veprat e artit gjithmonë kushtojnë. E akoma më shumë, ato të cilat janë punuar nga artistë me famë botërore. Shtëpia
20 gjëra absurde që ishin absolutisht normale në të shkuarën (FOTO LAJM) Shkuara mban gjëra aq interesante që ndoshta nuk i kemi dëgjuar apo imagjinuar. Teksa disa nga këto gjëra dukem të çu
Rekord i ri për orën më të shtrenjtë në botë, shitet me çmim marramendës Ora më e shtrenjtë në botë, një Patek Philippe me vlerë prej rreth 25 milionë euro, është shitur në Zvicër gjatë një ank
People Choice Awards, vajzat bëjnë namin me fustanet marramendëse (FOTO LAJM) People Choice Awards është mbushur mbrëmë me yjet e Hollywood-it. Nga Gwen Stefani, ylli Kim Kardashian dhe aktorja Z
20 gjëra absurde që ishin absolutisht normale në të shkuarën (FOTO LAJM) Shkuara mban gjëra aq interesante që ndoshta nuk i kemi dëgjuar apo imagjinuar. Teksa disa nga këto gjëra dukem të çu
Ish-menaxheri i VIP-ave zbulon shifrat marramendëse sa paguhen për një natë: 12 mijë euro! Ish-menaxheri i shumë emrave të njohur në muzikë Drin Zatriqi, në një status në rrjetet sociale, duke kërkuar nga Qeveri
Rritet vlera e argjentinasit të Interi, kjo është shifra marramendëse që e shesin zikaltërit Ka shënuar 7 gola dhe ka dhënë 2 asiste në 13 ndeshje. Këto janë shifra që i përkasin Lautaro Martinezit, sulmuesit argj
Mos e humbisni: Shpejtësi marramendëse, skuadra e Red Bull ndërron gomat në kohë rekorde (VIDEO) Grand Prix i Meksikës ishte një nga garat më interesante të Formula 1 këtë edicion. Gara u bë interesante qysh në kua
Pas lindjes së djalit, modelja e VS shpërblehet nga vjehërrit me shumën marramendëse (FOTO LAJM) Modelja e Victoria’s Secret, Ming Xi, u martua me Mario Ho, të birin e manjatit kinez Stanley Ho, themelues i SJM Holdin
Edi Rama jep versionin e tij: Haradinaj kokëfortë, refuzoi ofertën marramendëse të presidentit francez Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpalosur për herë të parë versionin e tij për bisedën që kishin me dy të fuqishm
Kjo është vlera marramendëse e hotelit në pronësi të politikanit të njohur (FOTO LAJM) Ky që po shihni në foto është hoteli luksoz i politikanit të njohur he ministrit të Jashtëm në Kosovë, Behxhet Pacollit.
Barcelona vendos klauzolë marramendëse për Ansu Fatin Ansu Fati është duke shkëlqyer në këtë sezon debutues te skuadra e Barcelonës. Talenti nga Guinea që pak ditë më parë
Mendes superlativa për lojtarin e tij: Cristiano do ta kalojë Pelen Cristiano Ronaldo do ta kalojë legjendën braziliane Pele si golashënuesi më i mirë në histori të futbollit, sipas menaxh