999 rezultate për

mendes

Së shpejti baba, "Ezel" i bën bashkëshortes dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet shumë shpejt baba për he
Oferta marramendëse që Real Madrid i kishte bërë Lionel Messit Lionel Messi është parë prej kohësh simboli i Barcelonës, që kur Ronaldinho u largua nga klubi në vitin 2008, megjithatë
Disa orë pasi e publikoi, Adrola këndon përmendësh këngën e Capital T (VIDEO) Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthehet në kry
Është ndarë nga Shawn Mendes? Camila Cabello reagon për herë të parë (VIDEO) Kush foli për ndarje? Ylli i ‘Cinderella’ Camila Cabello e ka gjetur Prince Charming dhe nuk ka ndërmend ta lëjë atë të
Jeta e re në arrest shtëpie e Fjolla Morinës, misteri i pronave dhe bizneseve me vlera marramendëse Fjolla Morina është rasti më i fundit ku kronika e rozë takohet më kronikën e zezë. Një ditë pasi gjykata e liroi nga qe
Vetëm për dhomën e të bijës, "Ezel" shpenzon shumën marramendëse (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet së shpejti baba për herë
Shkëlqeu te Spanja, Barcelona me kontratë marramendëse për Fati Ansu Fati është pjesë e planeve afatgjate të Barcelonës. Skuadra e Barcelonës ka identifikuar së paku dy emra për të
Modric shkon në stërvitje me makinë luksoze, çmimi është marramendës (VIDEO) Luka Modric ka arritur në qendrën stërvitore në Valdebebas me një Bentley GT vlera e të cilit është 200.000€. Ai nuk
Nga e shkuara si "bad boy" te pasuria marramendëse, të pathënat e martesës së Linda Halimit me reperin amerikan Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
Të pathënat e martesës së Linda Halimit: "Bad boy" me pasuri marramendëse Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
Jeff Bezos njeriu më i pasur në botë, i pari në histori që arrin këtë shifër marramendëse Themeluesi i Amazon, Jeff Bezos, ka shtuar pasurinë e tij deri në vlerën e 200 miliard dollarëve, duke u bërë njeru i p
Zbulohet arsyeja pse Lewandowski refuzoi ofertën marramendëse nga Real Madrid Pavarësisht se Real Madrid është një nga klubet më të rëndësishëm në botë, gjatë historisë së gjatë të skuadrës ka qenë
Organizoi sërish dasmë, biznesmeni merr gjobën marramendëse Policia e Durrësit ka vendosur 1 milion lekë gjobë dhe mbyllje të aktivitetit për një periudhë 6-mujore, ndaj një admini
Qeveria mbyll klubet e natës, diskot dhe lounge baret: Gjobat janë marramendëse (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një deklarate për mediat, ka folur mbi vendimin e Qeverisë për ndalim
Çmimi marramendës i unazës së fejesës që djali i David Beckahm i dhuroi të dashurës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, lajmi se djali i Victoria dhe David Beckham u fejua në moshën 21-vjeçare bëri xhiron e rrjetit. Br
Çmimi "marramendës", Dafina dhe Jonida bëjnë "xing" me këtë veshje (FOTO LAJM) Dy artistet e njohura të skenës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Jonida Maliqi kanë bërë ‘xing’ me të njëjtën veshje, e cila
Nuk kursehet! Alketa Vejsiu shkëlqen me veshjen luksoze me çmimin marramendës (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është padyshim një ndër figurat publike më të suksesshme në Shqipëri. Me një karrierë të gj
Shifër marramendëse, sa kushton ora luksoze e Capital T? (FOTO LAJM) Capital T është një nga reperët më të suksesshëm të momentit dhe sigurisht një nga më të paguarit. Duke qenë i tillë, je
Shifrat marramendëse! Sa para mund të humbasin këngëtarët shqiptarë si pasojë e pandemisë Pandemia e Covid-19 ka shkaktuar pasoja të shumta ekonomike përveç krizës shëndetësore. E gjithë bota duket se tashmë
30 mijë euro vetëm ora, shpenzimet "marramendëse" të aktores shqiptare (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie