999 rezultate për

mejdani

Familja e naftëtarit grevist: Jemi të zhytur në borxhe, ushqehemi me çaj e djathë E ndërsa naftetaret nuk tërhiqen nga ngujimi, familjet e tyre mezi mbajnë frymën. ABC News ishte në shtëpinë e Aleksadër
Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani Ngërçi në Kushtetuese, Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani. "Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Mei
Moderatorja shqiptare pranon se do martohej me djalin e ish-presidentit Moderatorja Anjeza Maja ka qenë e ftuar në Pop Culture ku ka folur për veten e saj dhe ka thënë gjëra që nuk diheshin më
20 euro ryshfet për të kaluar kufirin, arrestohet 36-vjeçari në doganën e Muriqanit Ka përfunduar në pranga një shtetas 36-vjeçar me banim në Tiranë pasi është arrestuar në pikën e Muriqanit. Burime z
Shpërthen Rexhep Mejdani: Vapa ka çoroditur disa mendje të sëmura Ish-presidenti i Republikës, Rexhep Meidani, ka reaguar lidhur me sulmet e fundit në medie dhe rrjetet sociale ndaj fami
Blushi në drekë me Metën dhe Mejdanin? Deputeti tregon të vërtetën Gjatë paradites u përfol se Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, kishte për një drekë dy emra të rëndësishëm të Partisë Socia
Rexhep Mejdani zgjidhet anëtar i jashtëm i Akademisë maqedonase Ish-Presidenti shqiptar, Rexhep Mejdani, është zgjedhur anëtar i jashtëm i Akademisë maqedonase të Shkencës dhe Arteve.
Djali i ish-presidentit Mejdani në protestë kundër Ramës Denion Mejdani, djali i një prej figurave historike në të majtën shqiptare, ish-presidentit Rexhep Mejdani ka qenë preze
Mejdani dhe Moisiu të shqetësuar për procesin zgjedhor Forumi Civil 2010 shprehu dje alarmin në lidhje me organizimin e procesit zgjedhor në vend, duke e vendosur shenjën te p
Historiku i presidentëve postkomunistë, nga Alia deri tek Nishani (VIDEO) Qe nga viti 1991 e deri me sot Shqipëria postkomuniste është drejtuar nga 5 presidente qe nga Ramiz Alia e deri te Bamir
1991-2012, cilët kanë qenë 5 Presidentët shqiptarë? (FOTO LAJM) Zgjedhja e Presidentit të ri ka qenë në qendër të diskutimeve të ditëve të fundit në opinionin publik. Gjatë këtyre vite
Mejdani: Kandidimi i Nanos, lojë politike Ish-presidenti, Rexhep Mejdani është shprehur sot për ndryshimin e Kushtetutës sa i përket zgjedhjes së presidentit duke
Jahjaga priti ish-presidentët e Shqipërisë, Moisiu e Mejdani Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot në takim ish-presidentët e Republikës së Shqipëris
Mejdani: Të deklarohet financimi i partive Musa Ulqini, anëtar i Këshillit Shqiptar për Marrëdhëniet me Jashtë deklaroi se financimi i partive politike në fushatat
"Konsesnus për Kushtetuesen", Moisiu Mejdani dhe Omari japin opsionet Ndryshimi i përbërjes së Gjykatës Kushtetuese në më shumë se 50% të saj, duket s